Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Jako miłośnik twórczości R.E. Howarda muszę zaprotestować - Conana przez jedno n (z Cymerii zresztą). Howard stworzył również takie postaci jak Kull, Solomon Kane, Bran Mak Morn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Ale teraz ważna sprawa. Logo jest, asortyment usług jest, wspólnicy są, lecz co z kapitałem początkowym i do jakiej grupy klientek skierujemy ofertę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Zapamiętuję: jedno "n". Nie oglądałam, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, 50+? :D:P:D:P Chociaż nie, bo tam plonów nie będzie. W takim razie wczasowiczki samotniczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, bo Conana należy sobie poczytać. Te dwie ekranizacje z Arnoldem raczej średnie. Mogę polecić Conan - Godzina Smoka. Spod pióra Howarda, bo po jego śmierci wielu autorów, w tym i znanych jak np. Ursula Le Guin dopisywało dalsze przygody Barbarzyńcy. Godzina Smoka to zresztą jedyna powieść. Resztę stanowią opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, zapowiada Ci się mobilny tryb życia :D Myślę o poszerzeniu działalności również na miasta oblegane przez turystów ;) A kiedyś zaczniemy działać międzynarodowo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak. 1 scena - Mariusz apetycznie zajada loda, wpatrzona w niego wczasowiczka samotniczka ma ekstazę w oczach. 2 scena - z mroku dobywa się jedynie szept - ale dużo śmietany... 3 scena - Mariusz przepasany rącznikiem kąpielowym wchodzi do sypialni, gdzie leży wczasowiczka z talerzem jajecznicy i mówi zwracając się do kamery - Lody i jaja - to cię urzeknie. Finał to pokaz sztucznych ogni i muzyka Voulez le vous coucher avec moi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, jak ambitnie ;) Piotrze - nie bardzo moja literatura..choć Ursuli słuchałam czytanej w Trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, w scenie 1 pojawia się tekst Mariusza - Czy ma pani ochotę na wykwintnego loda? To się zazębia ze sceną 2 :D A w scenie 2 po szepcie - ale dużo śmietany - powinno być jeszcze z niedowierzaniem - o... ale wielkie... i tu przejście do sceny 3 :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała reklamówka może się rozpoczynać na kombajnie. Mariusz tego loda je przystojnie spocony właśnie na Bizonie, a wczasowiczka wyłania się spośród zbóż... 15 minut do urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Piotr się marnuje. Proponuję na początek krzesło reżyserskie, potem resztę gadżetów ;) I do Dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic moi Mili. Ostatni roboczy papieros i bye bye work :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..I "kobiety na traktory". Ona włazi na kombajn czy on złazi z..? ;) Piotr, ale masz dobrze..u mnie już po lenistwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama wydaje się być kwintesencją odzwierciedlenia działalności firmy ;) Mariusz, ale ja będę oddawać śmietanę raz na tydzień, bo tylko na takie warunki Piter wyraził zgodę :D Piter, udanego urlopu i proszę za nami chociaż trochę tęsknić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się pojawiał, żeby obserwować rozwój firmy :) Jeśli będzie prężny, to pozwolę Oli na częstsze dostarczanie śmietanki :D Nie ma to jak zimne piwko przed obiadkiem podczas urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociągi wczasowiczek samotniczek do usług firmy. Dosłownie i w przenośni :D:P Może niebawem będzie nas stać na taki obiad jak ze snu w najdroższym hotelu w Zoppot? Kto wie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był sen proroczy na pewno ;) Chodzi o mobilność, a dziś wpadliśmy na pomysł założenia firmy :D Piter, Ty jednak jesteś do rany przyłóż :D Nie piję - chodzę na terapię AA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Musisz dbać o jakość śmietanki, szczególnie że przewidywana jest produkcja na wielką skalę, a alkohol temu nie sprzyja :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No, proszę: Piotr już urlopowany :) Trzeba by jakiś obiad zjeść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś skromnie. Mintaj panierowany z serem żółtym, frytki i surówka familijna. Ale to koło 16. Na razie nie jestem głodny :) Jakkolwiek smacznego Basiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Piotr, może otworzysz w naszej firmie stołówkę pracowniczą ;) Twój talent zostałby w pełni i na szerszą skalę doceniony :D Olu, zaopatruję się teraz na zapas w różne warzywa na patelnię, bo zawsze bardzo mi smakowały. Tyle, że teraz są jakieś inne np."Żółte" z Frosty; dawniej kupowałam z Hortexu, teraz nie widuję. Dzisiaj tak właśnie; pożeram bez ryżu, bo wolę takie z ziemniakami. Zaraz skończycie z Mariuszem i też pójdziecie na zasłużony posiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być kroplówka, byle szybko, bo człowiek tu umiera :D Basiu, ja chyba też dzisiaj albo jutro zjem warzywa z patelni :) Dziś waham się między nimi, a paluszkami rybnymi ;) To na szybko i to na szybko. Ale decyzję podejmę w domu :) Ola jest głodnaaaaaaaaa!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×