Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
No, no - ja tu czuwam :P Cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Wczoraj wieczorkiem wychodziłam, a potem właśnie bezwstydnie usnęłam przed TV (znowu) i o 2-giej już nie miałam siły zajrzeć :( Dzisiaj trochę lepiej, ale to jeszcze nie jest wyspanie. Zawsze znajduję coś do roboty na wieczór, a potem chcę tylko "chwilkę odpocząć"na kanapie (i żeby coś do mnie gadało) no i.. Ale wczoraj było od rana dramatycznie - co usiadłam, głowa mi opadała, nawet w talerz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No szturcham mentalnie, ale także bezwstydnie się urlopuje; mam za mały zasięg ;) Jeszcze trochę i sam się zgłosi, powiadam Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja zawsze sobie powtarzam, że dzień, w którym wstanę wyspana będzie dniem, w którym umrę i obudzę się po drugiej stronie ;) Naprawdę nie pamiętam kiedy wstałam w 100% wyspana i wypoczęta. W tygodniu sukcesem jest nie zaśnięcie w pracy czy też po pracy ;) Łączymy siły mentalne zatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ciebie, Olu, mogę zrozumieć; wstajesz bardzo, ale to bardzo wcześnie. Ja nie potrafię pójść spać o rozsądnej godzinie (zawsze mi szkoda), a jak już sporadycznie się uda, to zawsze zadzwoni telefon albo coś się dzieje. Już łatwiej byłoby (w te wakacje) odespać rano, ale wtedy standardowo szaleje głucha sąsiadka, dzwoni domofon i tak w kółko. Śpię dość lekko i nie potrafię zasnąć po obudzeniu. Kiedyś trafiłam na ulotkę: "Poradnia zaburzeń snu"- pewnie by mi się przydała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..jak najbardziej : łączmy :) Mariusz, jak Cię znudziłam miauczeniem, przewiń kawałek o spaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dobra, podładowałam się rozmową z Wami, teraz lecę załatwiać sprawy po urzędach (bank i inne instytucje), czego nie cierpię. Zajrzę po powrocie. Do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też jest zawsze szkoda iść spać, bo jeszcze wcześnie, bo to, bo tamto ;) Ale ostatnio jestem tak zmęczona, że zasnęłabym po dobranocce dosłownie :D Wytrzymuję do 22 i koniec. Nie ma mnie. Dzięki temu jakoś funkcjonuję. A może próbowałaś używać stoperów do uszu? Ja też jestem regularnie przebudzana w wolne dni, ale z uporem maniaka zasypiam ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ze stoperami tymi "plastelinowymi" mi nie szło. Są ponoć jakieś lepsze, ale nie trafiłam: facet przy mnie pytał w aptece. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Właśnie o takie chodziło, pytałam też potem, ale figę. Ja tylko przelotem; instytucje odbębnione nawet szybko - to jednak dobry pomysł, żeby załatwiać część spraw w wakacje. Dawniej czaiłam się na godziny poranne, ale teraz naród pracuje różnie albo nie pracuje i nie ma żadnej reguły. Tymczasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś gryzę, także lepiej się nie będę upubliczniał. A więc raczej proszę mnie traktować jako nieobecnego. Muszę się przespać z paroma problemami przez duże "P". Odezwę się, jak (jeśli) wrócę. Miłego Wam wszystkim. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że można :) Nie wiem tylko ile wytrzymam, bo wstaję o 3:30 w sobotę :O Najwyżej się zdrzemnę trochę i pobalangujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, I get so scared inside and I don't really understand Is it love that's on my mind or is it fantasy? Heaven, is in the palm of my hand and it's waiting here for you What am I supposed to do with a childhood tradgedy? If I close my eyes forever Would it all remain unchanged? If I close my eyes forever Would it all remain the same? Sometimes, its hard to hold on, so hard to hold on to my dreams It isn't always what it seems when you're face to face with me Like a dagger you stick me in the heart and taste the blood from my veins And when we sleep would you shelter me in your warm and darkened grave? If I close my eyes forever Would it all remain unchanged? If i close my eyes forever Would it all remain the same? Will you ever take me? No I just can't take the pain Would you ever trust me? No I'll never feel the same (oh) I know I've been so hard on you I know I've told you lies If I could have just one more wish I'd wipe the cobwebs from my eyes If I close my eyes forever Would it all remain unchanged? If I close my eyes forever would it all remain the same? (Oh yeah) Close your eyes... Close your eyes... You gotta close your eyes for me..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wczoraj pobiłam swój własny życiowy rekord :D O godzinie 17 położyłam się "na godzinkę". Nastawiłam sobie alarm, a jakże... Nie pamiętam nawet czy dzwonił, ale sądząc po tym, że telefon leżał obok łóżka - raczej dzwonił :D Obudziłam się o 21:15, wzięłam prysznic i poszłam spać :D Tym sposobem - przespałam 12 godzin. Niesamowite jak jest się czasami przemęczonym, nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Nigdy wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło... Aleksandryjska pogoda! Jupi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D Gdybym jeszcze tak jutro wolne miała to byłabym cała w skowronkach, a tak niekoniecznie :O Mlaskanie przy jedzeniu? Oj, oj, oj... mam zawsze ochotę potraktować taką osobę z liścia :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czekałam aż się pojawi, a tu dupa :( Pozdrów ją ode mnie, proszę. Przy piątku zapierdol? Powaliło ich? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×