Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Jestem spokojny od paru ładnych lat Olu. A że posiadam - nie ingeruję w Górę i jej dzieło. "Piterku, martwię się o Ciebie. Jak coś, pamiętaj o tym co Ci napisałam na lustrze. Słodkich snów. Zadzwoń jeżeli Ci źle. Buźka. Twoja M*." * W oryginale nie było imienia, tylko pseudonim intymny. Też na "M" zresztą. Sms z czwartkowej nocy. Ale żeby rozładować napięcie... Otóż mam szczęście/pecha do nietypowych imion :) Np. Brygida. Serio. To teraz konkurs. Kto zgadnie, jak na imię ma moja ex-wife? :) Hints: Pierwsza i ostatnia litera imienia, to "A". Pierwsze trzy litery imienia takie same jak u mojej Latorośli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kontynuując moje przypadłości co do imion :) Oprócz Artemidy i Brygidy - Mira, Konstancja, Hanna, Marlena, Żaneta... :) Dziękuję Rodzicom, że nie dali mi Nabuchodonozor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikser doskonały do szejków :) Plecy mam dość szerokie, ale to Was nie uprawnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę przeczytać - "Dla zwyciężczyni". No chyba że zmieniłeś płeć :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż albowiem, ponieważ, azaliż mężczyźni to... lepiej zmieńmy orientację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym nie mieć racji :) A nie ma Basi, Bianki, Kasi... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
He, he ;) Jak ja dzisiaj pasuję do atmosfery ;) Mariusz wie, że mogłabym się podpisać pod manifestem Oli wszystkimi czterema kończynami :D I na pewno niczego nie wygram, skoro już tak i tyle przegrałam :P Ale konkurs mi się spodobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
..takiej prawdziwej, domowej; najlepiej w kapciach i papilotach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×