Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Mariusz nie gryz monitora szkoda zebow:D no i monitora:D to jzu ani zlowa oooooooooo Ci,,,,:x ja tez na krucjate lece bede o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
To ja też zajrzę później; teraz kolacja. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fasolka po bretońsku. Ostro doprawiona. Dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. Ale bez przesady :) A stacja towarzyszy mi, kiedy coś robię służbowo. Odpręża. I zawsze ciekaw jestem różnych coverów. Tak jak np. obecnie lecący Touch of Evil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to wiesz, ja to wiem i... jesteśmy na wymarciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skądinąd mam lepiej, bo jestem łysy i wydepilowany :D Ratt mój ulubiony, choć nie ulubiony kawałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robin Crosby przed śmiercią udzielił wywiadu. Na pytanie, czy żałuje czegokolwiek odpowiedział. Żałuję? Przeżyłem tyle, ile dziesięciu ludzi naraz... Rock'n'roll...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem łysa i wydepilowana... nie na głowie ;) Tzn. prawie łysa :D Piter, to misja - przekazywać tę muzykę młodszym pokoleniom :) Wzięłam na barki ciężar wychowania muzycznego swojego chrześniaka. Mały był zniesmaczony, że na balu przebierańców pani nie chciała puścić Iron Maiden :D W zasadzie nie mam swojego ulubionego kawałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ratta wolę You're in Love i przede wszystkim Lay it Down. No i znane Ci So Good, So Fine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Czyli Marines się nie przydadzą do przedzierania przez dżunglę :) Niepuszczanie Iron Maiden jest oznaką zaawansowanego wpływu Radyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawałam na pedagogikę - szkoda, że się nie dostałam. Może dzieci przeżywałyby niezapomniane bale :D Zdecydowanie, Marines nie będzie miało misji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zmieniarkę w aucie, a w niej mnóstwo takich dźwięków :) 740 minut staroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi dobrze, tak mi rób :D Mój chrześniak nie mógł mi wybaczyć, że nie zabrałam go ze sobą, gdy na Stadionie Śląskim grała Metallica :D Zabiorę go następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Siostra jest adiunktem pedagogiki. Serio. Trochę szkoda, bo z chęcią pobuszowałbym czasem :) Ale ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie musisz zabrać :) Ja u siebie byłem na Exodusie ostatnio. I zjechałem :) A na wielką czwórkę w Stolycy miałem bilety, tylko druga strona niedostępna... No nic, Latorośl ma pojechała z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×