Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Kobiety dodają

Polecane posty

1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

Mówię, to, co jest najważniejsze, nie ryjek modela a w środku cham czy ktoś tam buc, ale ogólnie to, jaki jest. Z kobietami będzie podobnie.

Ale chyba Twoje doświadczenie tego nie potwierdza, bo w tonie pretensji często tu piszesz o swoich porażkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Jeśli facet przystojny to dużo 😉

A tak serio to o każdej fotce można tak powiedzieć 😂

A jak nieprzystojny to powinien zrobić jedno z papierową torbą na głowie. Tak serio- nie lubię oglądać zdjęć. To zbyt męczące, więc wystarczyłoby jedno zdjęcie kobiety w pomietolonej koszulce. Tak więc ja rozumiem gościa od tematu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, selkie napisał:

Ale chyba Twoje doświadczenie tego nie potwierdza, bo w tonie pretensji często tu piszesz o swoich porażkach. 

Moje doświadczenie mówi, że najważniwejsze to facet ma miec pieniądze, wtedy sam się staje inny i to widać, bo łatwiej przyciąga kobiety. Na forum nikt nie chwali się sobą a jeśli już opowiada o czymś to prędzej narzeka, mówi o niepowodzeniach albo się żali. Nie wiedziałęm, że oczekujesz ciekawych opowieści jaki to jeden z drugim forumowiczów jest zajebisty. Ci fajowi ludzie nawet nie zajrzeli tutaj jeszcze.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mariusz4 napisał:

Ładny widok i sympatyczna twarz kobiety, no i fajny strój, moga sobie robic jakie chcą, w każdym można zauwazyć coś co się podoba, mówi coś o tej osobie. Wclale nie chcę samych rowerowych zdjęć.

Na Twoim miejscu bym w to nie wierzył. Liczy się mimika. Co z tego, że sympatyczna z twarzy jak wku...cię jak śmieje się, patrzy na Ciebie, a nawet oddycha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

Na Twoim miejscu bym w to nie wierzył. Liczy się mimika. Co z tego, że sympatyczna z twarzy jak wku...cię jak śmieje się, patrzy na Ciebie, a nawet oddycha. 

No, wiadomo, w żadne zdjęcia się nie wierzy, jedynie dają obraz mniej więcej sylwetki  czy pokazuje, czy ona lubi jakis sport czy pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Chochlik napisał:

No właśnie facet umawiając się przez internet boi się, że laska będzie gruba. Kobieta , że facet będzie świrem, zgwałci ja i zamorduje. 

Nie ma równouprawnienia na świecie😂

Nie, nie miałam bo się nie umawiałam 😊

Bo grube kobiety są niebezpieczne. Mogą poddusić. Tak więc moim zdaniem jak najbardziej jest równoprawnienie w obawach. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hugh Hefner napisał:

A jak nieprzystojny to powinien zrobić jedno z papierową torbą na głowie. Tak serio- nie lubię oglądać zdjęć. To zbyt męczące, więc wystarczyłoby jedno zdjęcie kobiety w pomietolonej koszulce. Tak więc ja rozumiem gościa od tematu 😉

Nikt normalny raczej nie wstawia nawet 10 zdjęć, chyba że atecyjne laski. 3 wystarcza nikt się nie zmęczy oglądaniem. 

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jedno zdjęcie na którym wyszliście the best, jedno takie bardziej uczciwe urodowo i jedno mówiące coś o sobie (hobby, praca, kot na kolanach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

Bo grube kobiety są niebezpieczne. Mogą poddusić. Tak więc moim zdaniem jak najbardziej jest równoprawnienie w obawach. 

To powinni sie z nimi umawiać ci, co lubią podduszanie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariusz4 napisał:

No, wiadomo, w żadne zdjęcia się nie wierzy, jedynie dają obraz mniej więcej sylwetki  czy pokazuje, czy ona lubi jakis sport czy pewnie nie.

Nie jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mariusz4 napisał:

Moje doświadczenie mówi, że najważniwejsze to facet ma miec pieniądze, 

Tak mówią nieatrakcyjni mężczyźni. 

Tak jak nieatrakcyjne kobiety mówią, że faceci lecą tylko na wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chochlik napisał:

Nikt normalny raczej nie wstawia nawet 10 zdjęć, chyba że atecyjne laski. 3 wystarcza nikt się nie zmęczy oglądaniem. 

Byle nie trzy z wycieczek rowerowych 😉 Ja kiedyś wybierałem opiekunkę dla dziecka. I czułem się jak na portalu randkowym. Uwierz 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hugh Hefner napisał:

Nie jestem przekonany.

Ja np po pełnym stroju kolarskim jestem pewny, że ona nie udawała do zdjęcia, że niby to lubi ale raczej to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Dajcie jedno zdjęcie na którym wyszliście the best, jedno takie bardziej uczciwe urodowo i jedno mówiące coś o sobie (hobby, praca, kot na kolanach).

Pieprz, niektóre kobiety nawet śpią w makijażu. Nie liczę tych wszystkich doczepianych rzeczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hugh Hefner napisał:

Byle nie trzy z wycieczek rowerowych 😉 Ja kiedyś wybierałem opiekunkę dla dziecka. I czułem się jak na portalu randkowym. Uwierz 😉

No bo one wyglądały, jakby celowały nie w dziecko, a w tatusia tego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

Ja np po pełnym stroju kolarskim jestem pewny, że ona nie udawała do zdjęcia, że niby to lubi ale raczej to prawda.

Nie zdziw się czasem. Ja widziałem już zdjęcia na Tinderze lasek, które wyglądały na 60 lat, a pisały, że są po trzydziestce. Nie wiem czy zaufałbym w ten strój kolarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hugh Hefner napisał:

Pieprz, niektóre kobiety nawet śpią w makijażu. Nie liczę tych wszystkich doczepianych rzeczy 😉

Spanie w makijażu niszczy cerę, wieczorna pielęgnacja jest bardzo ważna.  To nic, że trwa godzinę jak kocha to poczeka. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

No bo one wyglądały, jakby celowały nie w dziecko, a w tatusia tego dziecka. 

Sama widziałaś. Profesjonalne nianie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hugh Hefner napisał:

Nie zdziw się czasem. Ja widziałem już zdjęcia na Tinderze lasek, które wyglądały na 60 lat, a pisały, że są po trzydziestce. Nie wiem czy zaufałbym w ten strój kolarski.

A co ty robisz na tinderze? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Spanie w makijażu niszczy cerę, wieczorna pielęgnacja jest bardzo ważna.  To nic, że trwa godzinę jak kocha to poczeka. 😉

Ja potrzebuję pięciu minut, po co czekać godzinę? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hugh Hefner napisał:

Sama widziałaś. Profesjonalne nianie 😉

Profesjonalne na pewno, ale czy nianie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Profesjonalne na pewno, ale czy nianie 😄

To Ty to powiedziałaś. I tak ostatecznie stanęło na dwudziestoletnej studentce, która mówiła do mnie tato jak ją wku...😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Urmaj napisał:

zdjęcia z podróży na aplikacjach randkowych a facetów to w ogóle nie interesuje.

Najbardziej se ksi są zdjęcia w pomiętolonej koszulce siedzącej na łóżku we własnym pokoju selfie.

To prawda nikogo to nie interesuje i mało na nich lachona widać 

Najlepiej jak leży na łóżku wtedy widać widok na misjonarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hugh Hefner napisał:

Ja potrzebuję pięciu minut, po co czekać godzinę? 😉

Bo po tych 5 minutach to wybranka nie będzie miała już chęci wstawać i zmywać a patrz wyżej: spanie w makijażu niszczy cerę 😂

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze niektorym sie takie zdjęcia podobają, bo sami też lubią podrózowac i od razu widać wspolne zainteresowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

To Ty to powiedziałaś. I tak ostatecznie stanęło na dwudziestoletnej studentce, która mówiła do mnie tato jak ją wku...😉

Bo nudzisz i pouczasz 😄 Przynajmniej dziewczyna z klasą i fajna. Tamte to w ogóle, normalnie szok (serio chyba część liczyła na "odczepienie wagonika" od jakiegoś zamożniejszego tatusia). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×