Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Cześć Basiu :) Pogoda w istocie idealna :) Dziękuję Ci za dobre słowo i wsparcie. W "służbie" zdrowia jest coraz większy burdel. Doprawdy sama siebie powinna najpierw uzdrowić, a później dopiero brać się za pacjentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Olu, damy radę. Ja też się przymierzam do zwizytowania specjalisty w ogólnodostępnej (hy, hy) przychodni - pewnie z miesiąc poczekam na termin. Przedtem się wkurzyłam bajzlem, wypięłam i chodziłam tylko do swojego doktora. Setunia - energiczna kobieto, wierzysz jeszcze, że coś osiągniesz w takiej nierównej walce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, sorry Kasiu, ja nie zauważyłam, że wyżej pisałaś :O Ale ze mnie dupa wołowa :O Nie wiem, ja już nie wierzę w to, że ktokolwiek pozbiera ten burdel do kupy. Po tylu latach? Naprawdę ktoś musiałby się napracować. Basiu, ja muszę do specjalisty chodzić. Kompetencje mojej lekarki nie sięgają tak daleko.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Kasiu, trzeba by być "ostatnim sprawiedliwym", który godzi się walczyć do końca, a nawet zginąć w tej walce, albo krzepkim, zdrowym emerytem, który codziennie, jak do pracy, rusza do boju z tym systemem. Po kilku latach sukces gwarantowany :P Ewentualnie dać się wybrać na reprezentanta pacjentów w jakimś stowarzyszeniu ich obrony zatrudniającym biegłych prawników. Co nie znaczy, że należy próbować, zwolenniczką marazmu i narzekactwa nie jestem; mogę coś podpisać, byle z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Olu, jaka tam dupa wołowa, raczej taka do erotycznych klapsów ;) , ewentualnie obiecanego przez Piotra "manta" :P Ja powinnam chodzić i tu i tu - mój prywatny doktor odsyła mnie do specjalisty w celu wykluczenia jednej rzeczy i jej rzutowania na drugą, ale specjaliści mają mnie gdzieś i po wykluczeniu guzów, nowotworu i in. ciężkich zaburzeń spławiają mnie z kwitkiem. Pisałam Wam tu kiedyś tekst, po którym przestałam się do nich rejestrować: "Pani jest młoda, pani powinna się życiem cieszyć, a nie lekarzom głowę zawracać". No to sobie poszłam, ale to idiotyzm, nie leczyć się równolegle z dwóch zazębiających się schorzeń, a tylko z jednego, wymagając, by doktor dokonywał cudów. A lekarz 1szego kontaktu wysłał mnie na połowę kontrolnych badań koniecznych i wypisanych przez mojego. Obłęd i kołowacizna; nie mogę chodzić prywatnie Wszędzie.. Dobra, dosyć, bo ja tak mogę długo, ta historia ma mnóstwo wątków. Zmieniamy nastrój - niemedycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
I cześć Olu. Zajrzyj wieczorkiem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie to Basiu jest. Ja nie mogę teoretycznie narzekać, bo z badaniami mam się zgłosić "już" za miesiąc ;) Ale gorzej z moim Tatą. To jest paranoja jakaś :O Ale dobra, koniec tych narzekań. Piotr raczej nie dokona tego aktu. Stracił zupełnie zainteresowanie wymierzaniem kar cielesnych na moim skromnym ciele :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wam. Olu, nie straciłem. Ale nie znęcam się z przyjemności mojej wyłącznie. :) Mariusz, rozpoczął się 3 sezon SAMCRO :) http://tinyurl.com/24oxyc3 Napisy wrzuciłem tutaj: http://tinyurl.com/39lr9mj A w ogóle dla wielbicieli seriali (ostatnio "machnąłem" sobie wszystkie 36 odcinków Californication) ten adresik: http://iitv.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień Wszystkim :) Widzę Piter, że coraz dłuższe wieczory sprzyjają oddawaniu się serialowym orgiom :P :D Chyba będę musiała wziąć z Ciebie przykład i coś zaaplikować ;) Już piszę Kasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wspomniane Californication, choć seksistowskie. No i Dextera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam. A zapłodnić to mnie chcesz? To jest dopiero seksistowskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, przysnęłam za biurkiem :O Poważnie... Szok. Trwało to z minutę, ale nigdy mi się to nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Czołem wszystkim. Olu, ja tak mam wieczorem. Mówię sobie, że tylko zjem kolację i chwilę odpocznę - i to ostatnie, co pamiętam. Zasypiam "w locie". Dlatego mimo chęci nie trafiam tu. Kasiu, u nas lepsza pogoda, po nocnym deszczu tylko pochmurno. Jak tak dalej pójdzie, chyba kupię sobie modne wysokie kaloszki ;) Piotrze, dobrze Ci wychodzą kołysanki :) Mariuszu, wyspowiadałeś Oli Jaśka ? :P Tylko nie przenieście się całkiem na tamten topik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×