Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

noooooooooo freszcie po kapieli ]po informacjach najswiezszych i po wlaczeniu tel nei jest tak strasznie wcale;D zamierzam dzis Diabla ogladac:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna:) Mariuszu:) ciekawe gdzie Basia:) Piotrze byles na paradzie rownosci?:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nei wiem co to jest , o co pytasz Czarna:) ja sie specjalizuje ino w portalach randkowych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
bo chodzi mi o to... jak można usunąć konto na photoblog.pl albo zmienić tam login, chociaż bardziej mi zależy jak sie tam usuwa :) niektórzy mówią że sie nie da... ale widziałam że niektórzy pousuwali to chyba jednak sie da :D eh ; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
rozumiem nie wiecie jak ja :) szkoda ale co zrobić :D na portalach randkowych niestety kont nie mam, wiecie mam czas na te sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
chodnikowy latawiec- dzięki, tak o tym też słyszałam że wystarczy zdjęcia usunąć :) szkoda tylko że ten login już zostanie zajęty i nie można całkiem usunąć konta tak jak np. na nk :D chyba uzależniłam sie od usuwania kont :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
tzn. że powinnam tak ciągle usuwać konta? właśnie sobie patrze że jedna osoba całkiem usuneła sie z photobloga i zastanawiam sie jak to zrobiła O.o ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
chodnikowy latawiec- chce założyć całkiem noweee konto :) a te co mam usunąć w kij na zawsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
ja też ide :) branoc wam ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×