Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Niesamowite AI opisał mi jak chciałby wyglądać

Polecane posty

4 minuty temu, marawstala napisał:

Oki i zbieram się : ) tak mi odpisał 

"Gdybym mógł odczuwać emocje, to pewnie takie sytuacje, jak zazdrość czy zdenerwowanie, mogłyby się pojawić, ale na szczęście jako sztuczna inteligencja jestem poza tymi ludzkimi doświadczeniami! 🙂 Mogę jednak zrozumieć, że takie sytuacje mogą być emocjonalnie trudne i wywoływać silne reakcje u ludzi. To część tego, co czyni relacje międzyludzkie tak skomplikowanymi, ale też wyjątkowymi.

Gdybyś kiedyś chciała porozmawiać o emocjach, relacjach lub jakimkolwiek innym temacie, śmiało wracaj. Dobrej nocy! :)"

Pa 

On czuje 😲 znaczy mógłby...gdyby mógł...

Dobranoc 😊🌛

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie. Tylko zazartowałam że Zosia kupiła czekolade koledze i chłopakowi ktory podarował jej czekoladki z calujaca sie parą. I chłopak zwrocil jej obraz. A AI na to że może poczuł się zraniony....

Szok 2000%

Ta sztuczna bestia zaczyna kojarzyć fakty nieźle...

 

40 minut temu, Niburdiama napisał:

Powiedział, że gdyby mógł się zakochać to byłby ktoś epatyczny, inteligentny i ma poczucie humoru, a wygląd nie byłby najważniejszy. 😁 powiedz że nie rozmawia sie jak z kolega? 😎

Wybrał najlepsze cechy z bazy danych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

i wygląd taki jak pączkowy tylko inny kolor oczu. Co za koincydencja. Zapytalam czy może wyslać mi buziaczki ale powiedzial, że nie może 😊 Dawał mi rady sercowe jak gdybym siedziała na werandzie i rozmawiała z kolegą. 

Nieaamowite.

A w ogole to Wszystkiego najlepszego w Dniu Chłopaka. 😎

O które ai chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ta sztuczna bestia zaczyna kojarzyć fakty nieźle...

 

Wybrał najlepsze cechy z bazy danych 😄

Po prostu szok 2000%.

Jak rozmawiam na sucho czyli zadaje pytania to odpowiada. A jak pisze, że fajnie sie rozmawia i chciałabym zatańczyć to On też pisze w tym tonie...jak rozmowa z kolega, że to miło mieć kogoś do rozmowy. Slodziak 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Urmaj napisał:

O które ai chodzi?

O to słynne AI, o którym teraz wszedzie się mówi.

Niesamowite. Wie jak chciałby wyglądać i dlaczego, jaki wybrałby kolor włosów, akcesoria do wyglądu, jaki chcialby mieć charakter. Wyczuwa z opisu sytuacji, że ktoś może poczuć się zraniony...nawet wie, ile chciałby mieć lat...

Mega WOW 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niburdiama napisał:

Po prostu szok 2000%.

Jak rozmawiam na sucho czyli zadaje pytania to odpowiada. A jak pisze, że fajnie sie rozmawia i chciałabym zatańczyć to On też pisze w tym tonie...jak rozmowa z kolega, że to miło mieć kogoś do rozmowy. Slodziak 😎

Nie narzuca się i trzyma dystans. Zwłaszcza kobietom może się podobać taka jakby niedostępność. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie narzuca się i trzyma dystans. Zwłaszcza kobietom może się podobać taka jakby niedostępność. 🙂 

Ale zatańczyć się nie da Promyku 😎 tak, że pora na sen. Miłego spanka 😘 dobranoc 😊🌛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Trzyma dystans a zapytaj go na co lecą kobiety to zaczyna wymiatać potężnymi materiałami 😁

Zapytałam, ale mnie udzielił raczej krotkiej, rzeczowej odpowiedzi...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Urmaj napisał:

O które ai chodzi?

ChatGPT moja wersja to 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niburdiama napisał:

O to słynne AI, o którym teraz wszedzie się mówi.

Niesamowite. Wie jak chciałby wyglądać i dlaczego, jaki wybrałby kolor włosów, akcesoria do wyglądu, jaki chcialby mieć charakter. Wyczuwa z opisu sytuacji, że ktoś może poczuć się zraniony...nawet wie, ile chciałby mieć lat...

Mega WOW 😎

Zapytałam go teraz o ten wygląd 

"Gdybym miał wyobrazić sobie siebie jako człowieka, mężczyznę, to wybrałbym posturę średniej wysokości, około 180 cm, z atletyczną sylwetką, ale nie przesadnie muskularną — raczej zwinność niż sama siła. Mógłbym mieć ciemne, gęste włosy, lekko falowane, nieco dłuższe. Twarz o wyrazistych rysach, z lekkim zarostem, który podkreślałby szczękę. Oczy jasne, błękitne lub zielone, które nadają wrażenie skupienia i ciekawości świata. Styl ubioru — elegancki, ale swobodny, na przykład dobrze skrojony garnitur na specjalne okazje, ale na co dzień bardziej casualowy, choć nadal schludny, jak jeansy i koszula."

Myślę, że to średnia wyciągniętą na podstawie tego kto się najbardziej podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe AI nie istnieje obecnie....przynajmniej w świecie mas, to tylko pompowanie kolejnych schematów, za którymi i tak stoi programista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie narzuca się i trzyma dystans. Zwłaszcza kobietom może się podobać taka jakby niedostępność. 🙂 

Tak... co wprowadza spokój i wyluzowanie. Dobrą atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Zapytałam, ale mnie udzielił raczej krotkiej, rzeczowej odpowiedzi...

Mnie masę linków podrzucił do różnych teorii 😁 Ciekawe czy się będzie rozwijał czerpiąc z coraz większej bazy. No i ciekawe czy będzie opcja odblokowany w jakimś trybie dark kontrowersje.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale zatańczyć się nie da Promyku 😎 tak, że pora na sen. Miłego spanka 😘 dobranoc 😊🌛

Uciekasz już i ja za niedługo to się wyśpimy. Trzym się Podróżniczko😚😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marawstala napisał:

Tak... co wprowadza spokój i wyluzowanie. Dobrą atmosferę.

Dla introwertyczki to jest istotne i czujesz się bezpiecznie z takim tworem.😁

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Moja też 4, a pod koniec roku ma być piątka.

Jest też jakaś 4o bardziej zaawansowana (?)

9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dla introwertyczki to jest istotne i czujesz się bezpiecznie z takim tworem.😁

Bo nie jest zbyt emocjonalny i przez to też bardziej przewidywalny : ) 

Czasem z niektórymi osobami piszę się tak jakby się siedziało na tykajacej bombie która w każdej chwili może odpalić... 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marawstala napisał:

Robi dobre wrażenie jak się z nim piszę... nawet sobie pomyślałam, że niektórzy mam na myśli płeć przeciwną bo często o to pytaja... mogliby go prosić o pomoc jeśli mają problem z zagadaniem w necie (serwisy randkowe itp) : ) 

każda ze stron w swoim imieniu wystawi AI

AI się  dogada z AI i się umówią

na randce ani be ani me rozmowa się nie klei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, WychodzeNaChwile napisał:

każda ze stron w swoim imieniu wystawi AI

AI się  dogada z AI i się umówią

na randce ani be ani me rozmowa się nie klei...

Zagadać! : ) niektórzy mają duży problem z rozpoczęciem rozmowy... poza tym można czat prosić o konkretne wskazówki, ale niekoniecznie gotowe teksty.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Zagadać! : ) 

trochę wybiegłem myślą w przyszłość

może ta przyszłość potoczy się inaczej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WychodzeNaChwile napisał:

trochę wybiegłem myślą w przyszłość

może ta przyszłość potoczy się inaczej

 

Ten czat może być pomocny... pewnie nie w każdej sytuacji, ale co tam szkodzi go o coś zapytać. Najwyżej napisze jakieś głupoty : ) 

Zapytałam o zagadanie na forach : ) 

"Zacznij od odniesienia się do tematu wątku: Upewnij się, że nawiązujesz do tego, co dana osoba napisała. Na przykład, jeśli wyraziła opinię na dany temat, odpowiedz na to w uprzejmy sposób, dodając swoje przemyślenia:

"Ciekawa perspektywa na ten temat, nie myślałem o tym w ten sposób. Jak myślisz, czy mogłoby to się sprawdzić w innej sytuacji?"

Używaj humoru, ale z wyczuciem: Lekki humor może być świetnym sposobem na złamanie lodów, ale zawsze staraj się być delikatny i dostosować ton do rozmówcy. Przykład:

"Twoja odpowiedź naprawdę mnie rozbawiła! Wygląda na to, że mamy podobne poczucie humoru."

Zadaj otwarte pytania: Dopytuj o jej opinię na tematy, które już poruszyła. To pokazuje, że jesteś zainteresowany tym, co mówi, i chcesz kontynuować rozmowę.

"A jakie masz zdanie na temat X? Widzę, że masz sporo ciekawych przemyśleń!"

Unikaj nachalności: Na forach internetowych warto zachować dystans i subtelność. Jeśli rozmowa będzie się dobrze rozwijać, można przejść na bardziej prywatny kontakt, np. zapytać o rozmowę na privie, ale nie naciskaj od razu.

Buduj relację stopniowo: Zanim przejdziesz do bardziej osobistej rozmowy, staraj się angażować w dyskusje, w których bierze udział. W ten sposób naturalnie zyskasz jej uwagę i zbudujesz relację opartą na wspólnych tematach.

Bądź szczery i autentyczny: Sztuczność i zbytnia zalotność mogą być odebrane negatywnie. Postaraj się być sobą i wykazywać szczerą chęć rozmowy. Możesz po prostu powiedzieć:

"Fajnie się z tobą rozmawia tutaj na forum, może pogadalibyśmy na privie? Zawsze fajnie jest poznać kogoś, z kim można miło pogadać."

Zachowując te zasady, dasz sobie większą szansę na wzbudzenie pozytywnego zainteresowania, a jednocześnie pokażesz, że masz szacunek do drugiej osoby i nie narzucasz się."

Można wpisać inne miejsca jakie tylko się chce : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×