Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzień. Pozdrowienia weekendowe, udanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnicole_blackx
hey, tu ja czarnażi17 nie mam już tamtego nicka. co u was? jak wasze samopoczucie? :) a... mam nowego photobloga xD musze sie pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Nie piszemy "black", tylko "afroamerican". Czyli Nikol Afroamerykanka. Inaczej to rasizm lub nawoływanie do niego. A to karalne. I jeszcze jedno. Zaimki w konwersacjach piszemy wielką literą. Ale może znów za bardzo się czepiam ekspozycji. To takie moje sofizmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnicole_blackx
WeWo- to nie rasizm :) teraz większość na photoblogach sobie takie nazwisko bierze ''Black'' :D i nie chodzi tu o żaden kolor skóry xD rockowi wiedzą o co chodzi :] musze sobie nick zaczernić ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnicole_blackx
moja nazwa jest specjalnie pisana małymi literami niektórzy wiedzą czemu. a z moją ekspozycją wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnicole_blackx
chodnikowy latawiec- hej :) tak niech będzie na razie Nicola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodnikowy latawiec- dziękuje, mi też sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielebny Ojcze... Czekam cały dzień na kazanie i się doczekać nie mogę. Sklepik parafialny też zamknięty :O Piter Mam w nicku "czarne".... czy wobec tego jestem rasistką? ;) Żiżi Gratuluję wyboru imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Olu. I do tego namawiasz do przemocy, bo po co są glany? :) Oj, a tak chciałem zaprenumerować w sklepiku parafialnym ilustrowane "Siostry Miłosierdzia" oraz kwartalnik "Misje Karmelitanek wśród Dzikich"... :) Vivat czarne, pisane małą literą "zaimki". Jest taki kawałek jeden W.A.S.P. ale ze względu na niepełnoletniość niektórych odmówię sobie jego przytoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz władze na mnie naślesz :P:D Glany, drogi Piterze służą stabilności mojej zjechanej kostki (lewej), oraz do izolacji moich stóp od podłoża podczas mrozu :P Nienawidzę obuwia z cienką podeszwą, bo czuję każdy kamyczek :O Brrr. A szpilki to już jakiś zamach na moje stopy, na moje bezpieczeństwo i mój kręgosłup. Ale posiadam aż jedne, w których najlepiej chodzi mi się, gdy dam sobie w palnik. Oczywiście zakładam je tylko na okazje temu służące, czyli wesela :D A ja chciałam sobie zakupić kalendarz z najprzystojniejszymi księżmi świata na przyszły rok. Podobno w tę niedzielę miał już być :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Olu, albowiem też mam niestabilną kostkę lewego odnóża - ciężka, sportowa kontuzja sprzed lat. Chodzi Ci o ten kalendarz pt. "Nasze Kropidła 2010" pod redakcją ks. Marca Dorcela? :P Tak przy okazji. Poczytałaś "Zapiski..." lub Modrimera? Nie żebym poganiał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WeWo co to za składnia liter w ogóle? w jednym wyrazie dwie duże litery? to nie jest poprawna polszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nawet takiego wyrazu w słowniku ''WeWo''do czego by tu sie jeszcze 'doj*ebać? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter chodzi o kalendarz Pirelli - "Poświęcone opony w tropikach" :D Ale ten z kropidłami dodają gratis jak się nieoficjalnie dowiedziałam od wielebnego Latawca ;) :D Również współczuję niestabilności kostki - znam ten ból. Generalnie lewą rękę i lewą nogę mam do wymiany ;) "Zapiski" przeczytałam już dosyć dawno. Ale przyznam się, że po łebkach. Ma to związek z moim dziwnym umysłowym ADHD :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko drogie, a słyszałaś coś o akronimach i pseudonimach? To akurat połączenie. BTW (akronim przy okazji) "efilnikufesin" (lub też "efilnikufecin") też nie ma w słowniku, a wyraz ten ma bardzo głębokie znaczenie. No i naturalnie posiada swój akronim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WeWo- no co ty nie powiesz :Dwsadz sobie swoje wymądrzanie sie. nie mam 5 lat i nie będe sie kłócić o takie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może siebie zacznij pilnować a nie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ja mam po przekątnej. Lewa noga, prawa łapa. I od niedawna prawe oko kurteczka... A co do czytania, po łebkach - mnie czytanie ogólnie uspakaja, choć przyznam się że monografie np. "przelatuję" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako żywo, ciśnie mi się ten kawałek W.A.S.P. na klawiaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jeszcze oko... Ale wiesz co? Jestem po operacji prawego kolana, więc teoretycznie równowaga jest zachowana :D Kiedyś czytałam dużo, ale ostatnio po prostu nie umiem się skupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko raz operowali, ale nie powiem co :P No i gips raz miałem. To się robi tak: Ciepłe kakao, pod kołderkę, wygodnie się umościć i wtedy lektura sama idzie. Choć po prawdzie ostatnio ze względów ekonomicznych więcej czytam e-booków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżba z run. Tego jeszcze nie słyszałem :) Ciekawe jakich. Germańskich, staronorweskich, czy jakichś innych ogólnie nordyckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że ów zestaw odbiera tylko jedną, słuszną częstotliwość? Na jakie audycje mogę liczyć w godzinach 4:50-5:20? Albowiem wtedy jestem w drodze do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko. Co dokładnie oznaczają "inne sytuacje z samochodem"? Odcisk czterech dłoni na masce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasuszoną? :P:D Widziałem w ossuarium parafialnym Aleję Zasuszonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×