Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Dzień dobry :) Kolejny element pracy nad sobą - wcielam w życie plan dnia bez papierosa. Dzisiaj nie palę i oby tak każdego dnia :) 10 zł zostało mi w kieszeni. Czyli idąc dalej, w poniedziałek będę mogła sobie kupić w aptece krem, który jest mi niezbędny... za kasę zaoszczędzoną. Jaki człowiek głupi... Nie kupi sobie, bo nałóg ważniejszy :O Piter chyba postanowił wcielić w życie plan pięcioletni :( Przyznaję, że mi go cholernie brakuje :( Miłego wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Witaj, Olu. Podziwiam siłę woli. Ja tak powinnam ze słodyczami, ale nie umiem wypić kawy bez; i nie tylko. Za to pół nocy podpierałam wspomniane okno, bo zerwał się wiatr i nim szarpał. Normalnie sielanka. Mariusz, gdzie jesteś, będziemy rzucać mięchem razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Na szczęście Pan od Okna raczył zadzwonić, że okucie doszło i naprawi to dzisiaj..tfu, żeby nie zapeszyć. Mam nadzieję, że też masz buty na dzisiaj. Piotrze, jako brakujący Męski Element zachwiałeś równowagą topiku. Apeluję o obecność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Na szczęście Pan od Okna raczył zadzwonić, że okucie doszło i naprawi to dzisiaj..tfu, żeby nie zapeszyć. Mam nadzieję, że też masz buty na dzisiaj. Piotrze, jako brakujący Męski Element zachwiałeś równowagą topiku. Apeluję o obecność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, dziękuję, ale podziwiać to mnie można będzie za rok jeśli nie wezmę do ust tego świństwa :) A później już jakoś pójdzie. Na szczęście nie lubię słodyczy :) Polecam Ci chrom, bo po nim słodycze nie smakują, a i organizm się o nie nie upomina :) Współczuję okna. Mogliby się pośpieszyć, bo przecież śnieg zapowiadali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To fantastyczna wiadomość! :) Oczywiście, że dalej nie mam butów. Dopiero wczoraj zostały wysłane i mam nadzieję, że będą na jutro chociaż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Skorzystałabym z rady i zaczęła łykać ten chrom, tyle, że pochłaniam taką garść leków od mojego doktora, że nie wiem, co mi wolno (w ulotkach jest litania trudnych nazw, czego nie). Muszę zapytać, bo biorę już Body Maxa ze zwiększonym magnezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, nie można przesadzać z suplementami :) Myślę, że chrom w niczym nie wadzi, o ile inny suplement już go nie zawiera. Ale to moje zdanie i masz rację, że trzeba zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Przepraszam, przyszedł Pan Okienny i musiałam się nim zająć. Na szczęście mimo marudzenia, że nietypowe i nic na mnie nie zarobi oraz, że wcale by go tu nie było, bo jeździ z daleka, gdyby nie jakaś pilna sprawa - NAPRAWIŁ. Ufff... A Teraz muszę zniknąć. Na Panów się obrażam, za milczenie :P Trzymaj się, Olu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Mimo, że Was nie ma, delektuję się ciszą i ciepłem w domku o pozamykanych oknach ;) Może sobie jeszcze czegoś posłucham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Mariusz: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Nie będę komentować tego, że Piotr się nie pokazuje :( W każdym razie, dołączam się z obrażeniem do Basi :P Odzyskuję zmysł smaku i węchu. Jestem wręcz oszołomiona smakiem gumy do żucia :) Ma to oczywiście swoje minusy, takie jak większa wrażliwość na ludzki smród w tramwaju :O Ale ogólnie na plus :) Pierwszy raz odstawiłam fajki bez żalu, bez przekonania, że to coś fajnego, a ja muszę się z tym rozstać. Zaczęła mnie przerażać ilość wypalanych przeze mnie papierosów, mój poranny kaszel, krótki oddech i w ogóle :O Piszę to, żeby Mariusz przeczytał i może też nad tym pomyślał :) Ok, kończę klub Anonimowego Palacza ;) Miłego wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Witaj, Olu. Właśnie zjadło mi posta :( Gratuluję sukcesów. Mam Mamę niereformowalną nałogową palaczkę, która mnie martwi. O rzucaniu nie ma mowy, pali od studiów. Widzę, że nam się topik zamienia w dwu- albo trójgłos. Zapytuję naszych Panów, czym zadziałać pobudzająco na ich aktywność werbalną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) Ja, 13 lat z fajką... Pierwsza i ostatnia czynność w ciągu dnia :( Nie liczę kilku przerw kilkutygodniowych, nawet kilkumiesięcznych. tego trzeba chcieć, a ja nigdy nie chciałam. Dopiero teraz, gdy zaczęło się odbijać na zdrowiu i portfelu dojrzałam do tej decyzji. Uda się tym razem :) Widzisz jacy ci panowie nasi? Tzn. Mariusz ma dużo pracy jak sądzę, ale Piotr strasznie po tyłku dostanie :( Basiu, gratuluję naprawy okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
No to gratulacje. Sama muszę rozejrzeć się za jakimiś butami na zimę. Chociaż u mnie piękne słońce, aż otworzyłam na oścież moje naprawione okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są! Nowiutkie! Prosto spod igły!Czarne jak smoła, skórzane, idealne glany! :D:D:D Dostałam 10 zł zniżki, zawsze coś :)Napisałabym, że będzie na fajki, ale nie! Jutro kolejna dycha zaoszczędzona, co daje 40 zł, czyli kupię sobie krem, o którym wspominałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolazabrze>
Cześć :) Ola, Basia, Piotr i Mariusz:) Przesyłam pozdrowienia i życzenia miłej spokojnej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, mój krem jest na zjawiska chorobowe, nie z próżności. A niestety takie kremy sporo kosztują. A no i moja przypadłość może dopaść także facetów, więc Twoja radość jest bez pokrycia ;) Nigdy w życiu nie wrzucę tu swojego zdjęcia, musiałabym na łeb upaść. A same glany? No, jak glany jak glany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie... Kobiety nie zostawia się w spokoju. Kobietę zostawia się w ekstazie i tęsknocie... A poza tym, Ola to Dziewczyna. Pełnokrwista i ponętna. Do poczytania kiedyś tam. Tymczasem mnie nie ma. Pozdrówka dla całej Załogi tego topiku. I jakby coś, to Wesołych Świąt wszystkim. Bawta się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dlaczego wczoraj nie było kazania, Wielebny Mariuszu? :( :D Piter, widocznie wiesz lepiej... Nie narzucam się w każdym razie. Chcesz to życz nam od razu smacznego jajka :O Kolejny dzień bez fajki :) Nie zapominajmy, że już niedługo weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolazabrze,
Witam:) Ola, Basia, Mariusz i Piter :) Miłego i pogodnedo dnia Wam zyczę:) Ola stęskniłaś się za Piterem widzę, a za mną jestem ciekawa czy ktoś....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzień dobry. Dziś wstałam względnie wyspana, bo położyłam się wcześniej (biorę przykład z Ciebie, Olu :) ) Cieszę się, że masz już swoje glany. Ja upajam się nadal naprawionym i nasmarowanymi 2ma oknami ;) Mariuszu, wracaj nawet niedobudzony - topik musi się kręcić ;) Jolu, dzięki za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Basiu :) Ja, oczywiście wstałam bezwzględne niewyspana :D Ale jeśli któregoś dnia obudzę się wyspana to będzie oznaczało, że nie żyję :D:D Dziękuję. Glany sprawują się rewelacyjnie. Warto było czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×