Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowaaa
W końcu tradycyjny Dzień Pański musi się odróżniać od zwykłych :) Podobają mi się niewielkie i subtelne tatuaże, takie nie nachalne, niczym nie epatujące. Kot (czy inne zwierzę) ze świecącymi ślepiami - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latawiec ladnie wybrnales :D;) ja w sumei ajdlam niedawno sniadanie, to na razie glodna nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wybaczyć, ale oddalę się na posiłek i Grand Prix Belgii. Będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niedawno zjadłam śniadanie, więc póki co zaczekam z gotowaniem. Zrobię sobie raczej obiadokolację :) Łoki Piter, proszę do nas wrócić. Basiu, jakbyś miała maila to bym Ci mojego Ankha wysłała. Chce go sobie wydziarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Olu, zakładałam kiedyś na tlenie, to chyba jakoś tak: barwas1.O2.pl Nie pamiętam, czy małpy nie było.. I muszę się od Was dowiedzieć, co zrobić, żeby maile zapisywały się po kolei, bo jako 1szy mam jakiś prastary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Sprawdziłam: barwas1 @ O2. pl. Też będę teraz kursować: oddalać się i zaglądać do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Olu, spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latawiec niestety mam dzis kaczke:classic_cool: zadne klepane:D talerz i widelec sie znajdzie jkakis noz tez:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Dzięki, Mariuszu :) I Setuniu za dobre chęci. Doszło :D Jeszcze tylko odpowiedzcie na moje pytanie o odwrotne uszeregowanie - czy kliknąć raz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Też tak robię z rosołem :) Biegam i czytam, co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Też wolę schabowca. Byłam swego czasu na długiej diecie pt. tylko gotowane kurczak, ryż i marchewka. Nabawiłam się awersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glany Ty ze slaska?:) to sie tam je ciapkapuste i karminadle tyle znam:P taaa do kosciolka trzeba! jak ktos ma potrzebe:) Szaro a to nei lepiej bylo jesc pieczone mieso w tzw rekawie to sie bez tluszczu je wtedy:) i mozna fajnie doprawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×