Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Dziwne że jeszcze nie zaczęli mutować :D Idę na Spadkobierców. Smacznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
..No, no Bianka; na pszeniczne to my się wyrywamy z Piotrem :P Jest tu jeszcze kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Mariusz, Muppety extra, oglądałam kiedyś z rozdziawioną paszczą ;) Fragglesów też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam, bo mi się przypomniało, że się nie pożegnałam z Mariuszem :( Wybacz mi :) Basiu, mówiłam, że rozmowa kontrolowana :D ;) Dobranoc. Lecę spać, bo jutro znowu będę zrzędzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
O, fajnie że jesteś. Ja zostawiam cały koszmarny bajzel i trudno; jakoś to pozbieram i ogarnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie będzie mnie dziś raczej. Trochę mam różnych spraw. Miłego wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Szkoda Piter, że Cię nie będzie, no ale sprawy to sprawy... Owocnego załatwienia wszystkich. Hehe, wszyscy narzekają, że zimno, a ja się cieszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) A ja nie zmarzłam :classic_cool: :D No, wiem, ale nie pożegnałam się tutaj i tak nie za ładnie wyszło z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glany ja sie tez ciesze, ze jest chlodniej ale jakos wyjatkowo chlodne to powietrze jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje temperatury się zaczynają w końcu :) Całe lato było dla mnie koszmarem :( Ale rozumiem, że komuś może być za zimno tak jak mnie było za gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze moje okna staly sie mneij szczelne:o moze to na starosc juz tak mi sie robi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Starość :D Wobec tego u mnie na starość się porobiło odwrotnie, bo co roku gorzej znoszę lato ;) Siedzę przy otwartym oknie. Już ostatnio się zastanawiałam czy to nie początki klimakterium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glany na szczescie okres z taka temp nei trwa dlugo:) i czesciej mamy poniziej 20stopni a czasami to nawet -20 jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glany a wiec zloty srodek to po prostu od 0 do 5?:D jem snaidanie:) zajrze niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobie male przemeblowanko i odsune lozko od okna:D przestawie pod sciane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glany przeciez Latawiec to z Binka romansuje:) a Ty z Rewqiem:D wiec poboje na innych topach sie udzielacie jak to mowia przyganial kociol,,,,:P P.S. wnioskuje tak tylko intuicyjnie, bo sie nei wczytywalam w Wasze posty:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Cześć Wszystkim. ..No i skończyła mi się laba :( . Od rana mam zajęcie i biegam. Ciekawe, czy uda mi się zaglądać w miarę często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×