Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

W sumie racja. Ale za to pooddychasz śląskim powietrzem :classic_cool: :D No, trudno. Następnym razem zapisuję się na kanie :) No, proszę - szarlotkę. Kurde, głodna się zrobiłam. A do domu tak daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowana WinRarem? :D Śląskie powietrze jest bardzo bogate w metale ziem rzadkich. Ołów, kadm, stront itp :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz ciasto w pikarniczku teraz ugotuje fasolke;) hola, hola! ja mam tez calkiem blisko kominy, kopalnie, elektrownie, najwieksza dziure w europie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, mam nadzieję że doszło :) Idę dalej targać Militaria :) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, szerokiej drogi i udanego pobytu na Ślunsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze dziekuje:) mam nadzieje ze kolej okaze sie dla mnie laskawa:P;) Piotrze ja raz tylk bylam we wrocku , jak moja klasa brala udziala w krzyzowce 13nastolatkow, ktory to program prowadzila Katarzyna Dowbor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piorze mam nadzieje ze bedzie ok bo jak pewnego lata chciala sie dostac do stolycy, to mialam takiego pecha, ze akurat moj pociag musial wziac udzial w jakims zderzeniu z samochodem! i spedzilam pae h na sloncu czekajac, bo ciagle podawali inny czas opoznienia! w koncu sie wkurzylam i poszlam zwrocic bilet! pewnie to wszystko ma swoje konsekwencje siegajace czasow obecnych moze tak po prostu mialo byc, ze mialam sie z tym kims nie spotkac, zebym miala awesje do stolycy, i zeby ten ktos poznal wlasnie tego kogos kogo poznal jakis miesiac temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze spoko, nie jestem "wgoraej wodzie kapana":P juz dawno nauczylam sie pokory do zycia ale tez ne obnizam poprzeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze oki:) od dzis bede sobie codziennie powtarzala "pomalusku":) a w sumie mi sie to przyda, bo ogolnie to jestem energiczna, wszystko chce szybko zrobic:P potrafie narobic halasu i w ogole:D to pomalusku i po maluskim?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczorek :) Kasiu, a jednak jedziesz - super :) Piter - doszło. Olaboga, noo! Znowu zrobiłeś na mnie wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus ano , jedna tak i sie bardzo ciesze z tego powdu! musze odpoczac od tego domu, tej wsi i wszystkiego;) Mariuszu przeslam Ci moje iskierki :classic_cool: mam nadzieje , zedoleca az do Ciebie:) i nei bedzie zadnego zwacia :D;) Mariusz a Ciebie Piotr tez przekonywal do "po malusku"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sobie odpoczęła od miasta ;) Zwłaszcza, że właśnie piszę zażalenie na zarządcę budynku, w którym mieszkam. Od dwóch lat sąsiad z góry mnie zalewa i nie wyraża zgody na wymianę pionu :O Zarządca pisze do niego pisma, którymi ten się co najwyżej podciera. A mnie woda leci po ścianie. Wściekła jestem i nie popuszczę już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz Piter cos zignorowal moje "po maluskim":D Ola to wspolczuje takich sasiadow:o mnie kiedys ssiadka oskazyla ze ja zalalam:o jak na studiach wynajmowalam jdnak nie moglabym mieszkac na dluzsza mete w bloku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad to gnida. jest pokłócony ze wszystkimi dosłownie. Rozumiem wszystko, lecz to już przesada. Za granicą mieszkałam w domku i oddałabym wszystko, żeby móc znowu wynieść się z kamienicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×