Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Mariusz mam nadzieje, ze dolaczysz do "maluskiego":D z,w musze piesom zrec uszykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perspektywy są zerowe. Zresztą nie chcę zamiany mieszkania, bo dzielnica mi bardzo odpowiada. Chcę tylko, żeby wymienili tę cholerną rurę :O Jak skarga nie pomoże to pójdę do sądu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę do zarządcy, lecz do przełożonego zarządcy. Na tego dupka szkoda pióra. Zaznaczę to oczywiście, a jakże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszu moga byc zklany:) byleby nie flizany:D:) Olu pisz, pisz! nie popuszcaj! trzeba walczyc o godne warunki do zycia no i wspolzycia z innymi lokatorami! a jak to nei pomoze to daj temat do interwencji albo niech sie tym jaworowicz zajmi! a co, niech sie cala polska o tym dowie:) mysle ze wtedy poskutkuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niego już nie mam zamiaru. Nie moja to w sumie działka, kłócić się z chamem o wymianę wspólnotowej rury.Są ludzie, z którymi się nie dogadasz. 2 razy nie wpuścił ekipy remontowej. Myślisz, że ja coś wskóram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola takie listy zwsze najlepiej poleconym bo ma sie dowod ze sie wysylalo Maiusz a juz mi wszystko jedno z czego bede pila, najwazniejsze jest z kim sie pije:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do sądu tak. Ale do niego nie będę bezpośrednio pisać, czy w ogóle z nim gadać. I oczywiście, że poleconym - jasna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola moze poszukaj info na forum moze juz ktos mia takie nie pzyjemne doswiadzenia i udalo mu sie z tym wygrac! Mariusz to z gwinta i w ogole po indiansku a jak btelka bedzie pusta to nia zakecimy:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszu banoc:) ici widzez indianskich zabw :D;) Ola ja jutro tez chbya pic bede:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, czasami trzeba się napić :D Idę spać, bo jakaś styrana się dzisiaj czuję. Dobrej nocy i życzę udanej podróży. Pewnie się jakoś zgadamy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu no ja z dou wybede nei wcesniej jak w poludnie:) wiec na forum zajrze na bank:) spij smacznie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 8 godzin pasjonującej i zajmującej pracy dzieli mnie od weekendu :D Niektórzy mają weekend od dwóch tygodni :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż właśnie. Nieważne, co Ameryka może zrobić dla Ciebie. Ważne co Ty możesz zrobić dla Ameryki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, racja :) A więc wolę większe aureolki. Duże raczej. Takie 5 cm około. Wiadomo, że to zależy od kształtu i wielkości piersi. Ciemnoróżowe. Poza tym najważniejsze żeby były pobudliwe, bo o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jest wiele aspektów jeszcze. Długo by się rozpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×