Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Latawiec ja mam acera poki co wyminilam tylko amtryce:P i zepsulam przycisk wlaczajacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz matryca tam miala byc ale widze ze zrozumiales:) mam go od 3/4latach no rzadko go uzywam ogolnie wole jakos starego kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wybacz nie doczytalam tej Waszej dyskusji jeszcze zaraz nadrobie no i wspulczuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz sama z siebie raczej nie powiedziano mi ze musial upasc moja siostra raz mi upuscila go nawet o tym nei wiedzialam a ja musialam za to placic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja notabane wczoraj bylam wzywana do kompa sasiadow bo cois tam sie nei chcialo odpalic:P i zrobilam przywrocenie systemu:D i dzialalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomaga nigdy. Nie wiem czemu -czasami tak muli strasznie, czasami nie. Przestał skanować, ja pierdolę - tego wyłączyć się nie da :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się działo beze mnie... Wszystkim spokoju, pogody ducha i uśmiechu. Łzy, wulgaryzmy i całe zło zostawmy innym. Pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do juterka Mariusz. Coś się nam dziś Panie porozklejały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr a Ty jaki model posiadasz?:D ale tez posiadam starego kompa mam go od 2002 roku w grudniu mial ostatniego formata dokupilam pamieci daje rade! a w aserze to nawet kalawiatura literki zjada i pisze po hebrajsku! Piotrze spij dobrze pchly nadal na czasie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Heh... Trudno mówić o rozklejeniu, gdy jesteś o krok od wywalenia kompa przez okno i skoczenia za nim w celu rozwalenia go na drobny mak. Jestem choleryczką i niestety przyznaję, że w takich sytuacjach gotuje się we mnie i klnę jak szewc :( Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olu :) Wczoraj w ogóle tu jakiś zły klimat wieczorem zapanował. Ale na szczęście już jest nowy dzień. Kasiu, CA to California Access. Model G533 konkretnie. Staroć, ale lepszego mi nie trzeba. Sprzęt do muzy mam w blaszaku, takie cuś co M-Audio Audiophile się zwie, plus podłoga do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×