Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klucha_1985

Szara, sucha i słabo odżywiona skóra po zimie. Co na to poradzić?

Polecane posty

Gość roma108
hej1 a co to za marka ta neoglis? ja ogólnie mam dość tłustą cerę, ale od zimna zawsze mi się niesamowicie przesusza i jeszcze bardziej przetłuszcza... szukam jakiegoś dobrego kremu nawilżającego/natłuszczającego na noc, bo na dzień muszę uzywać matującego... jeżeli znacie cos, co mogłoby mi pomóc proszę o info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido
ja znam markę neoglis od mojej kosmetyczki :) do mojej delikatnej i suchej cery poleciła mi krem REVIVAL. Dzięki niemu naprawdę poprawił mi się stan cery. Polecam wszystkim, trochę kosztuje ale to dobrze zainwestowana kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustka
ja nigdy nie słyszałam o tych kosmetykach i nie widziałam ich, gdzie można je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido
ja moje kupuje u kosmetyczki, z tego co wiem nie można ich kupić w sklepach stacjonarnych, tylko przez internet lub u zaprzyjaźnionych kosmetyczek. adres strony to http://www.enzosklep.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam
ja słyszałam że to dermo kosmetyki, a na fb maja promocję chyba do jutra 50% na kosmetyki z pielegnacji domowej i juz zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krystynkami
nastepna bźdźągwa z reklamą. idz w cholerę! i jeśli silisz się na sposorowany blog o kosmetykach ziai to najpierw naucz się j. polskiego. pisze się oszałamiająco,a nie oszołamiająco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm321
Oj, ja korzystałam z restoradrmu... może wam pomoże też. Zresztą najlepiej udać się do lekarza po poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że solarium to nie jest odpowiedź na pozimowe porządki :) Po pierwsze dieta. Po zimie trzeba uzupełnic witaminy, Czyli duzo warzyw, owoców, wody, herbatki ziołowe. Ja ostatnio odkryłam czerwoną herbatę. Nie zrażajcie sie smakiem. Po jakims czasie mozna się przyzwyczić a ja już go wręcz polubiłam :) I pamiętajcie, że herbaty torebkowe to sa tak naprawde odpady . Najlepsza herbata to tylko liściasta! Druga rzecz to jakich kosmetyków uzywacie. Najlepsze są te naturalne. Ostatnio weszła do rossmanna Alterra. Taka tańsza wersja ekokosmetyków ale całkiem dobra. Ja uzywam tych trochę droższych bo mam do nich największe zaufanie. Mój brat przywozi mi Body Shop, ale w sumie najbardziej lubie Mydlarnie u Franciszka bo mają ciekawszy asortyment. Uwielbiam balsam na wage z masłem shea. Juz o tym pisałam na innym watku :) Na pozimową rekonstrukcje najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamika77
Też używam restoraderm!:) Dobry balsam na przesuszoną skórę można stosować na całe ciało. Ja po tygodniu stosowania nie mam już tak napiętej skóry jaką miałam jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermika ma faktycznie dobre kosmetyki, ale tego kremu jeszcze nie widzialam! ^^ Wercia**Pe - a to uczucie "lepkosci skory" jak jest napisane w tym opisie to dlugo sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nazwalabym tego lepkoscią a raczej dluzszym czasem wchlanalnosci kremu. To jest specjalistyczny balsam, ktory ma radzic sobie z uporczywa suchoscia skory dlatego inaczej sie wchlania niz zwykle drogeryjne balsamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_Waw
ja mam do rąk dermiki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka234 tego niestety nie probowalam . Zlapałam się tego specjalitycznego i nie kombinowalam z innymi juz, bo w pelni efekt tego mnie satysfakcjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Neoglandyna? Jest to suplement diety który świetnie działa na skórę, poprawia jej kondycję, odżywia ją. Przy okazji wpływa też na paznokcie i włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tabletki Noeglandyna. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale odżywianie skóry zaczyna się od wewnątrz a nie od zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba duzo pic wody, cwiczyc, masowac ciało.. to jest wedlug mnie sposób na szara suchą skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakis zabieg u kosmetyczki? Maska algowa np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technical
Fajnie działa na suchą skórę seria Hydro&Dry Control z Efektimy. I co ważniejsze nie uczula, co dla mnie było mega bonusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez całą zimę smarowałam się obficie kremami i balsamami, ale najbardziej pomaga mi suplement z kwasem omega. Te kwasy są dobre dla naszego organizmu, potrzebne mu do prawidłowego funkcjonowania. Neoglandynę testuje też moja mama bo ma AZS i mówi, że nie ma tak często wykwitów na rękach jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujecie Neoglandynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×