Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klucha_1985

Szara, sucha i słabo odżywiona skóra po zimie. Co na to poradzić?

Polecane posty

Gość gość
U mnie super efekty dał zabieg z osoczem bogatopłytkowym, tzw. wampirzy lifting. Skóra odżywiona, regeneracja na 100% :) Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma problemu z poszarzałą skórą. Zabieg wykonywałam u dra Migały w Klinice Sfera, tutaj stronka http://www.klinikasfera.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najlepiej sprawdziło się regenerujące mleczko do ciała Eveline z serii Botanic Expert. Próbowałam wielu specyfików a wystarczyło to mleczko i skóra jest o nieeebo lepsza no i prześlicznie pachnie a to w kosmetykach po prostu uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam olejek w balsamie od Eveline (https://sklep.eveline.eu/ultraodzywczy-olejek-w-balsamie-p41322). Moja skóra wysuszona po wakacjach słońcem i wodą potrzebowała ratunku. A ten balsam (olejek ?) w ciągu kilku dni zdziałał cuda. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, do tego ślicznie pachnie i ten zapach utrzymuje się na skórze przez kilka godzin. Pozostawia też delikatny blask i piękny, zdrowy odcień skóry. Dla mnie ostatnio to najlepszy balsam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!! Sraaafil kuuvrvo won z tym spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli faktycznie w takim stanie jest skóra to trzeba o nią zadbać. To znaczy, że wymaga niezbędnej pielęgnacji. Niestety czasami tak bywa. Ja mam za to atopową, ale mam bardzo fajne kosmetyki, która dbają o moją skórę to te z atopis.pl, są mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaK
wiadomo, peeling raz w tygodniu obowiązkowo, można taki domowy zrobić miód+cukier, krem lub podkład z kremem, ja używam teraz kremu cc firmy MIYO i jestem bardzo zadowolona, cera wygląda na pełną blasku, jest nawilżona, odżywiona, nie widać niedoskonałości, no prezentuje się świetnie, cena kremu bardzo przystępna i można go kupić w wilu miejscach np. auchan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sposobem jest rewitalizacja skóry - efekty są bardzo dobre. Cera jest odpowiednio nawilżona i zregenerowana. Robiłam to w Mielcu u doktor Szczepańskiej i mogę ją polecić. Jest bardzo doświadczona i chętnie odpowiada na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inTheEnd

Można też jeszcze przeprowadzić rewitalizację skóry z Restylane Skinboosters. Jestem po takim zabiegu i już widzę różnice. Bardzo dobre nawilżenie 😉 skóra jest jędrniejsza a nie taka zwiotczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Nie mam czasu na zabiegi, musi mi wystarczyć domowa pielęgnacja. Ale nie jest źle, kupuję dermokosmetyki z doz, bo lepiej działają na moją skórę niż zwykłe kremy i naprawdę nieźle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×