Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiennokształtna makrela

jak pokazać, że jestem chętna

Polecane posty

Nie znam sie na rozmiarach ale ten biust chętnie bym zaobaczył :):):) Ale jak nie to nie ... moja strata !!! ODWAGI DZIEWCZYNO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
onaaaaaaaaaaaa A gdzie wychodzisz? Restauracje? kawiarnie? puby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaa
no to eksta laska jestesb,,, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Super. Fajna laska tylko tchórz i dupa wołowa. A facetów w interesującym nie wieku coraz mniej... siedzą pewnie w domach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież teraz w modzie jest singlowanie. Właśnie w Twoim wieku jest pełno singli, którym w głowie tylko bzykanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Mam taką nadzieję ;) Muszę tylko znaleźć miejsce, gdzie przesiadują :D Najlepiej bez towarzyszących im grup kolegów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już powinnaś wiedzieć gdzie są jakieś knajpy w Twoim mieście i zaapolować :) Powodzenia życzę i ostrego bzykania !!! :) Trzymajn się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Dzięki. Nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak to gdzie? na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
:D Dobry żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To nie jest żart facetów tu mnóstwo :D Z resztą jak masz to "coś" to sami będę lgnąć do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Może i tak, ale ja wolałabym wiedzieć co łapię. Nie interesują mnie starsi, łysi panowie z brzuchem po kolana. Cenię sobie estetykę. Skąd mam wiedzieć, że koleś spod danego nicku będzie mnie pociągał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraszasza
"Nie interesują mnie starsi, łysi panowie z brzuchem po kolana. Cenię sobie estetykę. Skąd mam wiedzieć, że koleś spod danego nicku będzie mnie pociągał?" - makrela daj juz spokój Markowi od Monika_32;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Nie piję do nikogo konkretnego. To pomówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio jest ich tu mnóstwo
??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
zmienna -> obawiam się, że tacy panowie, którzy ciebie interesują są zainteresowani młodszymi od ciebie :O ewentualnie zmieniły im się priorytety w życiu, bo seks im się zwyczajnie przejadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Super. Czyli dla mnie pozostają łysi - brzuchaci ;) Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
trochę przesadzasz - łysych co prawda coraz więcej z wiekiem, ale co do "brzuchowatości" - a ty nie posiadasz żadnych wałeczków w okolicy bioder? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Nie, nie posiadam wałeczków ;) Nie mówię, że jestem idealna, ale wałeczki, brzuszek, cellulit... - to nie u mnie. Nie twierdzę też, że szukam perfekcyjnego. Zwyczajnie atrakcyjnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchacz-ru...
na ruchanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakinka
na facetów jest jeden niezawodny sposób - zainteresować się jego hobby. Jak masz jakiegoś konkretnego faceta na oku i znasz jego pasje, poczytaj na ten temat w internecie żeby coś wiedzieć. Nie musisz być ekspertem wystarczy liznąć. Nie musisz udawać że ty też, wystarczy np. znasz się na tym powiedz, czy można ... bo ktoś mi się tym przechwalał. Potem jeszcze parę szczegółowych pytań, zapewne nie będzie trzeba dużo czasu żeby cię zaprosił do domu pokazać jakieś rzeczy czy fotki służące do wyjaśnienia tematu. A będzie naturalne, że z wdzięczności za poświęcony ci czas weźmiesz ze sobą butelkę wina i założysz sukienkę z dekoltem, albo sportowe ale obcisłe jeansy pokazujące że oprócz głowy masz też zgrabny tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Jak podkręcić faceta to ja wiem ;) Chodzi o to, że nie mam żadnego na oku i niespecjalnie wiem gdzie szukać. Ponadto ja nie potrafię zrobić pierwszego kroku a faceci też mnie nie zaczepiają. Najwyżej patrzą i się uśmiechają. Mnie to peszy i za diabła nie podejdę pierwsza. Chcę wiedzieć, jak takiego zmotywować do podjęcia inicjatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakinka
na bezradność - coś upuść, rozsyp zawartość torebki lub reklamówki. Niech w tych rzeczach będzie coś co zwróci jego uwagę, może spowodować jakieś pytania. Musi to być coś nietypowego, czort wie co, równie dobrze tomik poezji jak prezerwatywa, wibrator czy gadżecik wędkarski. Wtedy już możesz o coś zapytać (jak on już zacznie jakąś rozmowę). Dalej w stylu "bezradna", np. Jak już się wydało (np. prezerwatywa) to zupełnie nie wiem jak (nie mam śmiałości) kupić coś związanego z przedmiotem rozmowy. Jak cnotę chcesz stracić trochę musisz się wystawić, zaryzykować. Jak nie cipka wyschnie ci zupełnie zarośnie pajęczynami, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiennokształtna makrela - z przyjemnością się Tobą zajmę, bardzo dogłębnie, dokładnie i długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
jakinka Na to nie wpadłam :D Dzięki :) LuckyLuke Jesteś dosyć młody. No i nie wiem jak wyglądasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakinka
można stosować gdziekolwiek, ale lepiej nie w miejscach anonimowych, jak w galerii handlowej to nie pasaż tylko jakiś wybrany salon. Bardziej intymnie, łatwiej tematycznie nawiązać rozmowę, może związany z upuszczonym przedmiotem. Plus dużo wdzięku, dyskretne ale wyraźne sygnały erotyczne w stroju, czyli o tej porze roku raczej figura niż ciało. Koniecznie jakiś ekstra zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest kilka sposobów
możesz na przykład chodzić w koszulce z napisem "jestem chętna". jest to jakaś idea. albo walić prosto z mostu, jak masz do czynienia z facetem, korzystać z okazji i łapać ją za tak zwane rogi :) przykład - http://www.youtube.com/watch?v=M4Y59ya4eWk alleluja i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Nie chciałam nikogo urazić. Zwyczajnie brzuchy mnie nie pociągają ;) I podobają mi się raczej szczupli mężczyźni :) jest kilka sposobów To nagranie było żenujące. Absolutnie nie. Zupełnie nie mój styl. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×