Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiennokształtna makrela

jak pokazać, że jestem chętna

Polecane posty

Gość jest kilka sposobów
hm, a szkoda, niektórzy autentycznie na takie dziewczęta lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło234
Masz tu dwa sprawdzone sposoby dla kobiet. 1.Jeśli jexdzisz samochodem zawsze można zahaczyć mężczyznę z prośbą o pomoc w jakiejś drobnej sprawie motoryzacyjnej.Kazdy z nich uważa się za eksperta w tej dziedzinie i w dodatku sądzi że kobiety tu są bezradne więc się nie zdziwi. 2.Jeśli jeździsz komunikacją zbiorową...na przystanku lub w pojeździe nie masz portmonetki(np.zostałaś okradziona) i zażenowana zwracasz się do mężczyzny o pożyczkę 2,50zł na bilet.Uzyskujesz jego nr tel...następuje kolejne spotkanie i rewanż :) Ale dlaczego nie internet? Jestem sporo starszy od ciebie i nie lubię ulicznych akcji...ja robię to przy pomocy internetu...działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Daj spokój. Ktoś na taki infantylno-kurewski bełkot by poleciał? Przecież ta babka nawet nie mówiła erotycznie. Brzmiała jak znudzona prostytutka przyjmująca n-tego klienta:O A o jej umiejętnościach chyba najdobitniej świadczy to - jak facet ją spławił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Rębajło234 Przeprowadzasz eliminację na postawie zdjęć? Rozmowy? Polujesz tylko w pobliżu swojej miejscowości czy dalej też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Chodzi mi o ten internet rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło234
Jestem na kilku portalach randkowych. Wstępna kwalifikacja to zdjęcie a jesli go nie ma to tekst zawsze coś mówi. Odzywam się...krótka wymiana maili...i rozmowa telefoniczna. Trwa to około 1-2 tygodni. Po rozmowie telefonicznej już wiem dośc sporo. Następnie spotkanie gdzies w kawiarni. W tym momencie juz wiesz czy chcesz i jak szybko chcesz to dostać co chcesz :) Czasami juz z pierwszej randki mozna iść na kolację ze śniadaniem :) Mnie to za bardzo nie odpowiada takie tempo. Wolę drugą albo trzecią. Tak...internet działa.A jestem starszy i w moim pokoleniu jeszcze kobiety nie są tak powszechnie za pan brat z internetem jak wśród twoich rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło234
Acha...tylko najbliższa okolica...pamietaj...to b. ważne! Żadne tam mailowanie miesiącami z kimś z Białowieży jesli mieszkasz w Krakowie :) To dobre dla panienek które lubią tęsknić-szlochać. Tylko najbliższa okolica...oczywiście zależy od tego czy masz autko to może być i 50km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karololo
Gdyby do mnie podeszła fajna laska, i powiedziała "cześć, masz ochotę na seks?", to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał nad odpowiedzią. Nie możesz właśnie tak zrobić? Przełam nieśmiałość i spróbuj, najwyżej gość odmówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło234
Marzycielu lepiej się zastanowić w takiej sytuacji...a jesteś pewien że stanąłbyś wtedy na wysokości zadania? Wolę sam aranżować polowanie niż brać udział jako zwirzyna w polowaniu organizowanym przez kogoś innego :) Sorry...ale tak siebie widzę w roli mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
wiesz co, autorko? chyba zaczyna cię dopadać syndrom starej panny :P nie chcę być złośliwy (dla twego dobra - będę!), ale marudna z ciebie baba! :P tyś taka nienajgorsza, ale jakoś tylko patrzą (z politowaniem? :P) a nie zaczepiają - no, mój Boże, ale ten świat dziwny, nie? ;) wbij sobie do łepetyny - patrzą nie znaczy pożądają! niejeden facet patrzy na piękne auta, ale jeździ przeciętnym (zastanów się dlaczego) żeby cię nie zostawić jeno tak skrytykowaną - kol. Rębajło234 podał ci kilka cennych wskazówek (ale uważaj, by nie zostać tylko czyimś "workiem na spermę" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Krytyka mi niestraszna i absolutnie się z nią zgadzam :D Syndrom starej panny mi raczej nie grozi. Jestem mężatką. Dlaczego chcę się puścić? - moja sprawa. Może patrzą z politowaniem (jak twierdzisz) - nie wiem - może masz rację, acz na politowanie raczej nie zasługuję. Rębajły rady przeczytałam i przemyślałam. Może wykorzystam, a może nie. Nigdy nie wyrywałam facetów więc jest to dla mnie trudne. Rębajło Dzięki wielkie. Oglądam już jeden z portali. Może coś ciekawego znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejski głupek
hiva znajdziesz :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvkvkkloppfvbnn
to bardzo niestosowny temat w obliczu żałoby po tragedii która spotkała pana Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
jeśli szukasz nowych znajomości, to zajrzyj tutaj http://sexfotek.pl - korzystam z niej od dawna i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uraziłaś makrelo ja też nie przepadam za olbrzymi męskimi brzuchami też wolę szczupłe brzuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Bo tak naprawdę, to mój stary znalazł sobie kochankę, więc ja w ramach rewanżu też chcę sobie kogoś poszukać na jakieś ostre rżnięcie, ponieważ ostatnio strasznie mnie cipsko swędzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Nawet podszywacz nieciekawy :O Walnij chociaż klasykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
I bardzo bym chciała, żeby ktoś wyruchał mnie w pupcię. Ale dalej nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AcvridBitter
Hmm. Czytalem całość tego co napisalaś. Musze powiedziec ze jestes bardzo apetyczna. Pytasz jak poderwac faceta? Nie wiem . Nigdy ich nie podrywalem ale powiem Ci ze krotka spodniczka ponczochy i wysokie szpilki robia z faceta barana. usiadz tylko tak by ten wybrany widzial to wszystko, ale dyskretnie. potem sie potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczando na dobranoc
A są chętni panowie z D śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczando na dobranoc
ponętna, szczupła 30parolatka umówi się z panem na sex. D Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę ktoś ma chcicę ciekawe co z makrelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Nic nie znalazłam :(. Obejrzałam "Rozmowy w toku" o randkach internetowych i jakoś się wystraszyłam. Choć dziś się umówiłam na pierwsze spotkanie (w środę), mam cholernie mieszane uczucia. Ale Wam życzę upojnych nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
bakterie znowu chca sie mnozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Nie mnożyć, a bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
nie ma nic przeciwko ale jak tylko to ci w glowie a nie masz innych nadrzednych celow co odrozniaja nas od bakterii wtedy jest potrzebna pomoc pana domestosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Moje nadrzędne cele to ideały tylko ta siódma góra i siódma rzeka cholernie daleko więc pozostają instynkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×