Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiennokształtna makrela

jak pokazać, że jestem chętna

Polecane posty

Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
rozumiem tez bym tam chcial tam trafic tam wszyscy zyja dluga i szczesliwie a poki co jestem tutaj strzege bram do klapy o dsedesu co by baterie zbyt sie nie rozmnazaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
a jak tak do barabaszki chetni to zrobice w koncu tego 40 milionowego Polaka mam prosbe bo jest nas za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Solennie obiecuję się nie mnożyć i pozostać egzemplarzem niehodowlanym aczkolwiek oddającym się radosnej kopulacji z wszelkimi możliwymi zabezpieczeniami ;) Taka współczesna wicca. Rytuał płodności z pełną antykoncepcją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Jakie "mało"? Wszak na całym świecie pełno naszej ojczystej mowy. Przyznaję, że rasa azjatycka nieco nas wyprzedza w pędzie prokreacyjnym, aczkolwiek i nam niczego nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
no wlasnie sasiedzi azjaci juz nas wyprzedzaja o pare godzin bo tam juz ranek to i kolejna liczba malochow w dordze a u nas tak wiec na mete gotowi to start ja pokibcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Ja też mogę jeno kibicować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
a co do twojej deklarcji no sama widzisz ze w tym momencie to akutat nie czas wiec to meza i zgasci swiatlo ablo zapalic nie wiem jak tam wolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
to widze ze ktos zaczal impreze bez nas ok ja lubie patrzyc na takie zawody ale im cos przyswieca i to juz nie jest robota dla domestosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
ok dobranoc czas umrzec na 8 godzin durnie powiedziane ale cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
Mąż śpi jak smok... chrapie, furczy, sapie i prycha więc nijak mi iść do niego i światło włączać :D Nie powiem - ja popatrzeć też lubię, acz po tak długiej abstynencji to mnie patrząc pewnie kurwica by wzięła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennokształtna makrela
A więc dobrej nocy, miłych snów i zawsze przyjemnych marzeń... Ja jeszcze chwilkę posiedzę i pewnie też pójdę złożyć głowę (utrudzoną i lekko nietrzeźwą) na miękkiej poduszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos,,,,,,,,,,,,,
hehe to nie budzi jak to mowia niedzwiec mocno sie jak sie zbudzi bedzie zly a co do reszty tez zycze nawzajem jak sie ma marzenia to przyjenie sie zyje przynajmniej a fucha domstosa nie bedzie juz potrzebna bo to tak dorywczo nocami a co do polozenia sie ok spij wygodnie i niech sie twoj sen prawdziwy tez stanie hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×