Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aganicka

włosy po ciąży

Polecane posty

Witam, mam do Was takie pytanie : czy miałyście problem z wypadaniem włosów po porodzie?? podczas ciąży nie "gubiłam" włosów, teraz jestem 3 miesiące po porodzie i od jakiegoś tygodnia potwornie lecą mi włosy, czytałam na kilku forach że to normalne bo organizm wraca do siebie po burzy hormonalnej, z drugiej jednak strony troszkę ponad tydzień temu założyłam sobie wkładkę wewnątrzmaciczną i nie wiem czy to może nie od tego (choć pytałam swojej doktor i powiedziała że to nie ma związku) dodatkowo idzie wiosna, cholerka tyle czynników na raz, może pamiętacie czy po porodzie też miałyście podobny problem? pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violusieńka
po prodzie tak jest,w ciazy wlosy nie wypadaja dlatego po ok 3 miesiacach zaczynaja wypadac,tez tak mialam i chyba wiekszosc dziewczyny wiec sie nie martw to przejdzie z czasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencik123
Mnie włosy zaczęły wypadać właśnie jakieś 3 miesiące po porodzie. TO była masakra. Myślałam, że wyłysieję. Powoli przestały wypadać po ok. 5 miesiącach po porodzie, a po 7 wszystko wróciło do normy. Przez ten czas łykałam belissę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolka
u mnie podobnie, 3 -4 miesiace po porodzie strasznie wypadały mi włosy. Fryzjerka poleciła mi jakiś dobry profesjonalny szampon, ale powiedziała, że tak czy tak jeszcze ok 4 mies beda wypadac.. szapon pomogl odrobine, minelo kilka mies i wszytsko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez wlosy
strasznie wypadaly, ale po kilku tyg wszystko wrocilo do normy, musisz przeczekac i lykac jakies witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest okropnie uciążliwe :( włosy wszędzie, na poduszce, ciuchach, na rączkach u Niuni, a najgorzej jak idę pod prysznic myć włosy, o matko ... ale pocieszyłyście mnie że to normalne i przejdzie z czasem, mam nadzieję że nie wyłysieje całkowicie do tego czasu :P biorę feminatal n ale tam nie ma nic co wpływa na włosy, tak czy siak przeczekać muszę, dzięki bardzo za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemka
Lusiaaaaa - jak osiągnęłaś tak piekna wagę! Ja też miałam przed ciążą podobna,bo 59. A teraz troszkę więcej :-( jestem 5 miesięcy po porodzie,czyli tak ja TY,gdy zaczęłaś odchudzanie! Doradź Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemka
A co do włosów to mnie zaczęły już w 2,5 miesiąca po porodzie wychodzic. też łykam feminatal i skrzyp. belisse też jadłam.mineły 3 miesiące i wypadają nadal , niestety! aga - związuj , jak masz mozliwość. innego ratunku nie znajduję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaczęły wypadać i w ogóle słabnąć 5 miesięcy po porodzie. W ciązy piękne, zdrowe wlosy, które rozły byskawicznie, a teraz ... cięzka sprawa. Biore witaminy i regularnie podcinam około 3 cm (mam dośc długie, więc jest z czego ;) ) - widze poprawę, ale jeszcze nie jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiaaaa -jak to mozliwe ze 10kg w miesziac zrzucasz???????????? Aga- mi tez wypadaly wlosy tak mocno, ze balam sie, ze bede lysa, ale z czasem to sie unormowalo, a w sumie teraz dalej mi wypadaja, ale tak jak przed ciaza, wiec wszystko ok - jestem 9 miesiecy po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wynika że czeka mnie jeszcze kilka miesięcy tej wątpliwej przyjemności :D no trudno, widzę że nie tylko ja zwróciłam na to uwagę, też jestem ciekawa jak jej się udało tak super schudnąć, może się jeszcze wypowie :) dzięki za odpowiedzi i miłego dnia Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×