Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Twój kawałek na dzisiejszy wieczór?

Polecane posty

Pijawa.. chyba bywa tylko in orange.. po najeździe jakiś dekli na topik dla degeneratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę do niej w tej nie cierpiącej zwłoki, kwestii wysłać maila. :classic_cool: Nie dziś rzecz jasna, jestem już po trzech, więc przez pomyłkę mógłbym się jej oświadczyć. A w końcu postanowiłem tylko raz popełniać błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrus maila tez do niej mam to nie takie pilne ale jak kiedys sie tu pojawi to jej przekaz ps chyba powinnam jakiegos linka wrzucic, ale w ostatnich dniach nic nie zaprząta mi sluchu wiec sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, piękna piosenka:) Ja w ogóle uwielbiam Hey:) Chociaż oni się nie zmieniają...bo nowych Wilków nie trawię jeśli mam być szczera...Poszli w komerchę, a byli takim fajnym zespołem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZÓÓÓZIA Najlepiej by było żeby się nic nie powinno, i nic nie musiało.. ;) Ja destrukcyjnie jak coś kurwa muszę, to tego nie robię. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem starsze piosenki wilków sa najlepsze. ale ja czasem posłucham i tych nowych, Wilki sie poprostu za mocno oswoiły i teraz juz nie są dziki jak kiedyś :) Cień wokół nas Eroll ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka killersi wymiatają :D hakunka ja z Gliwic :) szczęściarze z was skoro hey u was jutro gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że wymiatają:) ale ich moja ulubiona to shadowplay i all this things I've done

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
ale starego shitu słuchata :o 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna dzieki za zaproszenie ale jutro chyba nie bedę miec czasu ale na pewno iedys wybiore sie na ich koncert :) lilka a kilersi bardzo fajne piosenki mają właśnie ściągam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×