Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Ciężko idzie mi to sprzątanie bo Mateuszek spał może pół godzinki i strasznie marudny jest., jak się przebudził zjadł kaszkę z bananem; a teraz leży w ogródku może uśnie na dłużej ! Dobena też mi smakuje reds a jeszcze zimny po prostu pyha! Miki a czy Lilianka nadal ma taką temperaturę? Czy już lepiej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva- nie juz gra tam wyzej wszystko pisalam rankiem:) wszyscy maja 36.6:) ja tylko gardlo musze podleczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki to super że maluchy zdrowe ; a tobie tabletki do ssania ! Ja z przerwami sprzątam , Mati znów się obudził , chyba będę tak sprzątać do wieczora! Pora na kawkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz był dzis na wsi.Porabał drzewo iz robił drzwiczki z siatką do domku. A teraz smacznie spi i chrapie a obok niego Filipek i tez znowu spi. W ogóle mały znowu cały dzien spi.Obudził sie o 13ej zjadł jabłuszko z marchewką,pobawił sie chwilke z tatusiem i razem zasneli. A ja ma luzik :) Posprzatałam i przygotowalam miejsce na ksiazki dla córci w jej pokoju.Poszło do wywalenia polowe zabawek.Pewno wywioze je na wies. Ja tez mam termometr elektroniczny taki co mierzy temp na czole ale i w uchu.To dobry wynalazek,ale rzeczywiscie przy braku podwyrzszenia temp ppkazuje 34-35st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz był dzis na wsi.Porabał drzewo iz robił drzwiczki z siatką do domku. A teraz smacznie spi i chrapie a obok niego Filipek i tez znowu spi. W ogóle mały znowu cały dzien spi.Obudził sie o 13ej zjadł jabłuszko z marchewką,pobawił sie chwilke z tatusiem i razem zasneli. A ja ma luzik :) Posprzatałam i przygotowalam miejsce na ksiazki dla córci w jej pokoju.Poszło do wywalenia polowe zabawek.Pewno wywioze je na wies. Ja tez mam termometr elektroniczny taki co mierzy temp na czole ale i w uchu.To dobry wynalazek,ale rzeczywiscie przy braku podwyrzszenia temp ppkazuje 34-35st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki-- to dobrze ze juz oki :) dziewczyny a czy arbuz uczula ??? Moj mały chyba pomylił noc z dniem bo spał 3,5 H !!! normalnie szok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena z tym smoczkiem w nocy to dobry pomysł, bo skoro mały zasnął to głodny nie jest tylko sie budzi z przyzwyczajenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Oskarek w lozeczku zasypia:) U nas dzisiaj rodzinka i grill. Mały byl bardzo grzeczny, a w dzien spał prawie 3 godziny, szok!!! A potem taki zadowolony ze bede dązyc zeby tą jedna drzemke miał dłuzsza w ciagu dnia. Anika z tym smoczkiem wyczytalam w tej ksiazce jezyk niemowlat i faktycznie działa:) nie wiem tylko jak dlugo ale bede sie starac juz nie karmic w nocy. Moja kolezanka ma synka ktory ma 9 mscy i usypia go na rekach codziennie wieczorem a w nocy ok 2 daje mu jeszcze jesc. Masakra mysle ze takie dziecko juz jest za duze na to a poza tym ile mozna wstawac w nocy i sie nie wysypiac. No ja wole tego uniknac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też po kąpieli i moi chłopcy oglądają mecz , Mateuszek dzisiaj mało spał w ciągu dnia , marudny był strasznie., monika wydaje mi się że arbuz nie uczula ., z tego co wiem to z owoców truskawki i cytrusy., chociaż ja zjadłam ostatnio parę truskawek i małemu nic nie było , to Ksawerek ładnie spał odsypiał sobie nockę ,tylko żeby w nocy ci ładnie spał., dobena udanego grillowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! mój mały dzisiajn super grzeczny,spał w summie 4 godz w dzień,więc tatuś miał luz,trochę go usypiał,ale mówił że niedługo teraz zasną sam nocka u mnie też bez wstawania,mój Igor jak budzi się w nocy to jest ewidentnie głodny,nie da się go niczym oszukać,dobrze że zdarza się to rzadko co do zębów to była dzisiaj u teściowej szwagierka męża ,sprawdziła małemu dziąsełka i mówi że to już zęby będą,bo ma strasznie twrde,troszkę białe,jej wierze,bo ma swoich 5 tkę dzieci,także wie co mówi miki masz rację,to początki wychodzenia:-) dobena udanej imprezki ja nie mam gg ale założę dzisiaj w pracy miałam urwanie głowy.teraz kąpiel i jutro wyjeżdzam na cały dzień,jeszcze muszeo galeriezahaczyc,kupic jakisciuch chrzesniakowi spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja posadziłam kwiatki na FarmVille i podlałam i tez ide spac.Ufffff ale sie narobiłam. A wiecie ze tylko Chuck Norris moze zapisac cały internet na dyskietke. :) Ide spac bo rano o 6 pobudka do zbierania roslinek hihihi i byc moze Filipcio juz wstanie. Miłej nocki. A tak na marginesie to wciagaja te durne gry.na dzieci sie wydzieram a sama durna gram po nocach na necie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nocka super mały się obudził o 2 i po 4 i po 8 więc nocka przespana łapa takie gry wciągają ja sama mam parę gier ulubionych i jak mam chwilkę to ze starszym synkiem gramy razem na konsoli., muszę zobaczyć tą gre Farm Ville martita udanych zakupów , a co do ząbków to u nas też ten sam etap U nas dzisiaj znowu słonecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda beznadziejna:( lapa-uzalezniona Ty:) dobena-to Oskar spisal sie na medal!!! ja wczoraj wyrwalam sie na zakupy "jedzeniowe",kupilam prezenty dla tatusia(bo w UK dzisiaj jest dzien ojca)....i bylam na tipsach....a samemu bez dzieci to jakos zawsze tak milo....albo to po prostu tylko tak u mnie wyglada bo ja taka wolnosci troche spragniona:) tatus z Marcelkiem pojechali do znajomego na chwile a jak wroca to mam zamiar ich na zakupy wyciagnac:) my juz raczej zdrowi tylko szkoda ze pogoda nie dopisuje; bo mielismy jakis chytry plan plenerowy na dzien taty:( monikadd-arbuz moze uczulac choc dzieje sie to bardzo rzadko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki jak chcesz słoneczka to zapraszam na kawkę do Belfastu bezchmurne niebo ,słonko świeci !!! fajnie się zrelaksowałaś czasami potrzebny jest nam wypad samej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva-ty mnie tu nie podkrecaj bo jeszcze Cie tam zaskocze jak mi cos do glowy uderzy:) jeszcze ta kawka.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena moja Julka co do zasady spi już od ok 22 do 6-7 rano, ale zdarza jej sie czasem budzic w nocy i ja małą przystawiam do piersi, bo mi nie przeszkadza nocne karmienie;) ja akurat to lubie bo mogę bezstresową ją nakarmić, a ona w dzień tak kiepsko je;) poza tym ppodobno pokarm nocny jest bardziej odżywczy, więc na razie nie zamierzam Juleczce go zabierać;) choc czasem ona budzi się np po 2 godzinach i staram sie wtedy jej nie karmić tylko uspić na powrót;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my wróciliśmy.Igor był grzeczny,tylkoraz płakał,bo nie mógł usnac,ale w końcu zasnąw nosidle,póżniej spał w aucie,teraz wykąpany leży pod karuzelą i też już powoli bedzie szykowany do spania noc u mnie super,mały wstał dopiero o 6 rano,takze spał znów bardzo długo zaproszenia rozdane i będę miała 20 osób na chrzcinach,w tym tyg chciałam pozmieniać firanki,a tu deszcz zapowiadają,ale może mi się uda jutro jadę na obiad do teściowej,więc nie muszę gotować miki fajnie tak czasami wyjść gdzieś samej,ja też lubię mieć czs tylko dla siebie łapa chwila relaksu też ci się należy:-)może być przy grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) U nas dzisiaj znow pełen dom, dzisiaj byli znajomi z 18 miesiecznym synkiem, jestem w szoku ile taki ma energii, trzeba miec oczy dookola glowy!!! haha, ciesze sie poki Oskarek jest taki malutki:) A Oskar byl dzisiaj super grzeczny:) znow mi sie udalo zrobic mu drzemke 2 godzinna i dlatego nie bylo z nim problemów:) Jestem wykonczona ide spac, jutro sie odezwe, spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzieczyny musze sie pochwalic :) mały zasna przed 22 i wstał o 3 !!! zjadł troszke sie pokrecił w kołysce i zasna i spał do 7 !!! szok !!! w koncu sie wyspałam :) mam nadzieje ze nastepne noce beda takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Moje dzieciatko duzo spi .Moze to rzeczywiscie jakis skok rozwojowy bo juz sama nie wiem. Wczoraj bylam u tesciowej,zabrałam małemu takie sliwki w słoiczku z Hippa do jedzonka.Tal mu posmakowało ze caluski słik zjadł.Bałam sie czy go w nocy brzuch bedzie bolał ale nawet nie. Dzis musze biec do centrum po białą bluzke dla córki na zakonczenie roku no i na rozpoczecie.Zupełnie zapomnialam o tym ze to juz trzeba odpowiedni strój miec. No i mamy ostatni tydzien roku szkolnego.Od weekendu wakacje. Ja pewno jak beda upały uciekne na wies,ale zagladac bede do domu bo przeciez musze pinowac roslinek na facebooku hihihihi a niestety nie mam neta na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak i juz wakacje sie zaczna :) moje rodzenstwo młodsze juz dzwoni do mnie i sie pyta czy moze przyjechac :) na wakacje :) a siostra to juz w piatek przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nam tylko pogoda dopisała na te wakacje.Wole juz upały od deszczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas też nocka jak ostatnio super.,teraz szykujemy się ze starszym synkiem do szkoły Monika to super że Ksawerek ładnie spał(i żeby małemu już tak zostało) no i oczywiście ,że ty tez sobie pospałaś., to super jak siostra przyjedzie ., Ciężko mi się pisze bo Mateuszek jest w chodziku ,podjeżdza do mnie i ciągnie za kable, mały łobuz z niego rośnie łapa ja też wole jak są upały , mam nadzieje że będą bo ja na wakacje lecę z chłopakami do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Was :) u nas nic nowego...dzień za dniem... miki dobrze że choróbsko odegnane :) my w sobotę mieliśmy cały dzień gości- wczoraj odpoczywaliśmy po najeździe :) łapa moja Iga też się strasznie ślini - bywają dni że "leje" się z dzióbka :) i musiałabym ją przebierać co chwilkę - zakładam śliniak i niech pluje do woli :) monika - to fajnie że się wyspałaś :) to bardzo ważne powiem Wam że jakieś zmęczenie MEGA mnie dopada, niby w nocy śpimy - pobudki ok 5 ale wyspać się nie mogę :( aaa..miałam zapytać czy wypadają Wam włosy?? bo u mnie ostatnio po myciu - szok!! czesać wychodzę na balkon bo tak lecą....ale od niedawna od razu po porodzie były super mocne.. czytałam że ok 3-4 m-ca hormony się stabilizują i właśnie włosy wypadają.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara - wyjełas mi to z ust :) mi tez od 2 dni wypadaja !!! strasznie kiedys brałam merz spezial i bardzo pomogło ! ale nie wiem czy teraz przy karmieniu moge ??? zaraz sobie poczytam :) A powiedzcie mi czy wit. k daje sie do ukonczenia 3 mies czy dłuzej ???? bo za tydz Ksawcio konczy i nie wiem czy mam kupowac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika i Tesciara widzę że nie jestem sama z tym problemem wypadania włosów ja już sama nie wiem co robić , jak byłam u lekarza powiedziałam mu o tym to zrobił mi badanie krwi i wyniki są dobre ,muszę kupić sobie zestaw witamin., aż strach się czesać pełno moich włosów wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas nocka rewelacja, mały przebudził sie ok 4 dostał smoczek i spał do 7 :) Monikka zobaczysz jeszcze troche obudzisz sie przed synkiem i bedziesz sprawdzac czy zyje bo tak słodko i dlugo bedzie spał. Tak jak u mnie:) Ja tez sie ciesze na wakacje moja siostra bedzie przyjezdzac i z radoscia zajmie sie oskarkiem:) Tesciarka niby sie wysypiasz ale jestes zmeczona ja tez tak czasem mam, ale pomaga mi spokojna drzemka w dzien tak choc raz w tygodniu daje małego babci i odpoczywam:) A co do wlosów to mi tez wypadają :O czesto Oskar mnie chwyci podczas karmienia i zawsze cos mu w rączce zostaje:O Monikka vita-k ja dawałam do konca 3 miesiaca bez 2 dni bo nie oplacało sie kupowac nowego opakowania na 2 dni. ale na tydzien to bym chyba kupiła. Tydzien zycia dla 3 miesiecznego dziecka to duzo czasu i byc moze miec znaczenie. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena za 6 dni skonczy 3 mies a ja mam jeszcze na 3 dni :) wiec nie wiem jutro badz w srode idziemy na szczepienie !! jej.... znowu bedzie płakał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bym nie kupowała, bo faktycznie się nie opłaca a chyba z tego co pamiętam to w uk podaja tylko przy porodzie i potem już nie ... jejku napisała siętyle i nie wysłałam tylko wszystko skasowałam - błee już nie chce mi sie 2x pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciarka masz racje w UK podaje się vit K zaraz po urodzeniu ,później już wcale , nie jest też podawana witamina D chociaż ja przywiozłam z Polski i ją podawałam małemu (oczywiście z porozumieniem lekarza ,chociaż i tak się dziwił po co jemu jest potrzebna) monika od małego sie nacierpią te maluszka ale to dla ich dobra przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×