Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam :) u nas ok Musze wam powiedziec ze zaczynamy juz myslec o drugim dziecku wiec trzymajcie kciuki mam nadzieje ze nie bede tyle czekac co na Ksawerego :) Anika kochana co tam u Ciebie ??? juz cos sie dzieje czy czekasz ???? A JAK INNE dzieciczki co u was i u malych pociech ? W ta niedziele mamy chrzest wie imprezka :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno nie pisalam ale wiem co sie u was dzieje na biezaco ostatnio brak doslownie mi czasu a wieczorkiem to juz padam ze zmeczenia , Mateusz ma tyle energii ze wysiadam chwilami po prostu male tornado a jeszcze pogoda kiepska leje i siedzienie w domku obowiazkowe i juz po malu szykujemy sie do wylotu a lot mamy na 24 czerwca wiec i zakupy a tu i koniec szkoly olka ; konczy tutaj podstawowke i w tym tygodniu bylismy razem w nowej szkole gdzie zacznie gimnazjum od wrzesnia monika trzymam kciuki zeby szybko sie udalo z dzidzia ; tesciarka duzo zdrowka ! niedlugo juz wakacje wiec napewno bedziej miec wiecej odpoczynku dla Igunii i dla meza anika a jak tam sampoczucie u ciebie? napewno juz wszystko masz przygotowane pozdrawiam i milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski co z wami ????? anika co u ciebie ???? nic nie piszesz ?????? JAk dzieciaczki wasze rosna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wróciłam właśnie do domu z Franiem, który przyszedł na świat 26 czerwca- ważył 3 kg i mierzył 54 cm;) poród miałam cudowny w porównaniu do pierwszego trwał ogólnie 3 h, z czego dwie spędziłam jeszcze w domu- przyjechałam do szpitala i od momentu wejścia do szpitala do momentu, w którym trzymałam na rękach Frania minęło 55 minut;) a w międzyczasie 30 minut spędziłam na izbie przyjęć, gdzie nic nie zapowiadało, że za chwilę zacznę rodzić- jak zabrano mnie na przygotowanie do porodu, to okazało się, że już mam skurcze parte i szyjka otworzyła się w ciągu 20 minut z 2,5 cm do pełnego rozwarcia;) generalnie super- zupełnie inaczej niż z Juleczką;) natomiast trochę mi Franio zżółkł, więc wyszłam dopiero po 5 dniach i nadal jest do obserwacji, bo poziom bilirubiny wciąż ma ponad normę. Generalnie odpoczywam i wracam do żywych;) a Juleczka powiem Wam że super odnalazła się w roli starszej siostry i jest mega grzeczna i tylko powtarza że kocha Frania;))) i wszystko rozumie;))) nagle w moich oczach urosła;)))pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! anika gratulacje,mowiłam Ci,ze drugi poród to pestka:) Powoli przyzwyczajajcie sie do nowej sytuacji i mam nadzieje na spotkanie z dzieciakami jesienią:) U nas doba za krótka,w sierpniu mam chrzciny,powoli organizuje sale i kościół no i za miesiąc przeprowadzka, a tyle jeszcze pracy,głównie na podwórku i dookoła niego;dzieciaki spokojne,jest upał,więc Igor szaleje na basenie,Kajka rośnie ja na drożdzach,przewraca się na plecki,ogólnie z moich spostrzeżeń wynika,ze dziewczynki sa sprytniejsze;jest grzeczniutka i bardzo duzo sie smieje,jednym słowem posiadanie dzieci to cudowna sprawa:) monika gratuluję decyzji,mam nadzieję ,ze niedługo ujzysz dwie kreski:) Co u reszty dziewczyn?Piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika- super :) ze juz masz to za soba :) niech sie zdrowo chowa :) dawaj zdjecia :):) MArtita- fajnie tak patrzec na dzieciaczki jak rosna :) super sa wasz maluszki :) A gdzie reszta mam ???? Ja dziewczyny dostałam prace w 5-10-15 :) na poł etatu ale na poczatek dobre i to :) zobaczymy co dalej :) narazie odłozylismy plany na drugie dziecko. Pozdrwiam :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny zapomniałam wam sie pochwalic znalazłam prace narazie na pol etatu ale zobaczymy moze dodatkowe godz. dadza :) 5 -10-15 :) mało płaca i duzo wymagaja ale narazie dobre i to :) wiec dzidzie odkładamy na pozniej :( pozdrawiam Piszcie co u was ???? Anika dawaj zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defgdgd
INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny- o zdjęcia postaram się jutro, bo cały czas mam masę spraw na głowie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika- dziciaczki masz boskie :) tylko sie cieszyc ta chwila :) mały kest slodki ale ciezko mi powiedziec do kogo podobny :) ty pieknie wygladasz :) A wozek to nowy ?? bo wtedy mieliscie czarny nie ??? Niech sie zdrowo chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie mam czasu pisac bo ogrom pracy a zaraz na urlop wiec trzeba sie spieszyc. Anika obejrzalam zdjecia Frania i az musiałam sie odezwac, on jest bardzo podobny do Oskarka mojego jak był malutki, niesamowicie mi go przypomina,i nawet podobnie sie usmiecha, jest super ;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusie malutkich
dzieciaczków poradźcie proszę, co dawać małuszkowi do picia? w taki upał napewno chce pić (tak mi się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzięki dziewczyny- mały jest zupełnie inny niż Julka właśnie;) no ale wagowo to też spora różnica i widać na zdjęciach, że Julia od samego początku była większa;) wózek kupiłam na allegro używany bo mój poszedł dla mojej siostry i ona jeszcze nie przestała go używać, więc nie mogłam jej go zabrac;) a co do pojenia maluszka, to zalezy jak małe jest dziecko, ale głównie wodą, no chyba ze jest na piersi, to tylko trzeba częściej przystawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ogladnełam jeszcze raz zdjecia i wydaje mi sie ze mały jest podobny do Ciebie :) a moze bys cos wiecej napisała ??? karmisz piersia ??? jak mały spi spokojnie i jak Julcia wypada jako siostra :) i czy dajesz rade ??? :) Mamcie a wy gdzie sie podziewacie ????? juz nie ma z kom pisac na kafeterii ???!!! halo halo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ogladnełam jeszcze raz zdjecia i wydaje mi sie ze mały jest podobny do Ciebie :) a moze bys cos wiecej napisała ??? karmisz piersia ??? jak mały spi spokojnie i jak Julcia wypada jako siostra :) i czy dajesz rade ??? :) Mamcie a wy gdzie sie podziewacie ????? juz nie ma z kom pisac na kafeterii ???!!! halo halo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Monika każdy mówi co innego w kwestii podobieństwa, a ja to nic nie widzę, więc w ogóle nie wiem do kogo on jest podobny- trochę mi przypomina bezradną minę mojego M, ale to żart;)))) Co do karmienia, to oczywiście karmię go piersią- je tylko i śpi na razie, ale je dużo, bo od wypisu ze szpitala, do wczorajszego badania (10 dni) przybrał 0,5 kg, więc dosyć sporo, ale ma dużo do nadrobienia, bo waga w dniu wypisu to tylko 2900 g. Ogólnie jest kochany bo nic nie chce więcej poza moją piersią- śmieszne, bo nikt nie jest w stanie go "ululać" na razie, bo on jedyne czego pragnie to jeść i ssać;) większą część dnia i nocy przesypia, choć oczywiście ma jakieś tam pory większej aktywności, że trudniej go uśpić;/ a Jula na razie kocha brata, pomaga jak umie, nawet kąpie go razem z nami, więc oznak zazdrości nie widać a wręcz przeciwnie cały czas się nim interesuje i jak nas nie ma to jeszcze nic, ale jak w sobotę wyszliśmy na wesele z Franiem, to bardzo była zaniepokojona, że jego nie ma w domu i jego łóżeczko jest puste;) teraz siedziała trochę z nami w domu, bo miała zapalenie spojówek, to było mi ciężej z dwójką naraz, ale już jutro posyłam ją spowrotem do klubu malucha, więc będę miała więcej luzu i nawet planuję wizytę w pracy z małym;) muszę coś podpisać i łatwiej mi go wziąć ze sobą niż teraz zostawic, bo tak jak pisałam- nikt mu nie pomoże jak się obudzi, bo on chce tylko jeść;) ale ogólnie jest spokojniutki, nie płacze bez powodu (ale Julka też taka była), więc jestem happy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zacofana :( uuuuu niedobrze ;) Anika-GRATULACJE!!!! widzialam juz na fb w sumie,ze Franio na swiecie ale jakos nie moglam sie zebrac :O Dobrze,ze wszystko ok i maly rosnie szybciutko :) Julka jaka duza....na zdjeciach przypomina mi Lilke-wlosy maja takie same ;)PS. Wygladasz znakomicie a dopiero tak niedawno urodzilas! Martita-a Ty jak kochana? maluchy daja rade? Igor starszy brat jak sie sprawuje? :) pisz co u Ciebie :) eva-a Ty juz po polsce....odpoczelas chociaz troszke? Mateusz jak urosl....jak inne dziecko :) Dobena-Oskar jest slodki,slowo daje.......taki super chlopak;jaki duzy juz;ja w sumie nie widzialam jego zdjec jakies pol roku;taki wesolutki :) a Ty taka laska :) monikaddd-gratulacje :) super,ze wkoncu udalo sie cos znalezc; na poczatek dobre i pol etatu :) Jakies fotki wyslij Ksawerego :) a gdzie reszta? ja obiecuje poprawe....bede czesciej zagladac :) U nas pogoda beznadziejna :( Malolaty chore,Lili na antybiotyku-zapalenie drog moczowych :( goraczka 6ty dzien....a oni kaza mi czekac do poniedzialku;nie rozumieja chyba,ze antybiotyk nie dziala :( Marcel kaszle;Ja trzymam sie jak kon ;) w przyszly piatek zakonczenie roku w przedszkolu Marcela i wakacje.......mam tylko nadzieje,ze pogoda sie poprawi,bo zyc sie nie chce w te ulewy :( Lili dostala sie do przedszkola kolo mnie-zwolnilo sie jednak jakies miejsce :) Do mnie we srode przyjezdzaja kolezanki na tydzien wiec troche wypoczne :) pozdrawiam odzywajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny a wy gdzie sie podziewacie ???? Jak tam wasze dzieciaczki :) MOj za bardzo nie chce mowic :( ale moze juz niedlugo :) Na obecna chwile pracuje mam umowe na dwa lata :) Anika zdjecia podgladam caly czas :) dzieciaczki super :) Piszcie drogie co u was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było , ale przez wakacje nie miałam dostępu do internetu, później przeprowadzka., i wymiana laptopa (poprzedni już przeszedł na emeryturę , Mateusz go troszkę dopracował) Oglądam fotki waszych maluszków na bieżąco na facebooku i nk; Olek już poszedł do gimnazium , a Mateusz mam nadzieję ze na wiosnę do przedszkola (aplikację już wysłana) piszcie bo jakoś cisza się zrobiła ., pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×