Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Wcześniej Igorowi nie chciało sie odbijać,dopiero od jakiś 2 miesięcy w nocy niczego nie robię,jak zje to od razu zasypia,więc nie ma sęsu,zresztą ja jestem pół przytomna,bo on leży na poduszce a ja obok niego i tylko trzymam butlę i spię;nieraz sie przebudziłam i trzymałam pusta butlę w ręce,nawet nie pamiętam kiedy mały skończył jeść;Igorowi nigdy sie nie ulewało,wiec nie bałam się że mu się nie odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dzisiaj dość długo byliśmy na spacerku , w parku mały zjadł duży słoiczek deserku bananowego , po powrocie wybawił się na macie i zasnął., Łapa ja też się boję wakacji bo Olek będzie w domu i oczywiście mamo ja się nudzę!!!! (tyle ma zabawek,gier) ale zawsze mu mało ; Dobrze że koło domu jest centrum ,które organizuje półkolonie więc na parę godzinek spokój będzie ., Z Filipka kawał chłopa i jest już co nosić, a na jakim masażu byłaś? mi też się marzy (masaż pleców) .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie do masazysty na masaz pleców.Po tej mojej rwie kulszowej musze regularnie chodzic.Niestety nie mam mozliwosci zostawiac z kims Filipka zeby czesciej chodzic,Udaje mi sie tak z doskoku raz na dwa,trzy tyg.Niestety ktez to kosztuje 35zł za pol godz.Ale to i tak mało,Jak lezałam połamana pan przychodził do mnie codziennie i kasował po 60zł.Tyle ze to on mnie doprowadził do stanu normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały wykąpany i śpi ja też kąpiel i spanie,oczy mi się zamykają,jestem zmeczona,a jutro kolejny dzień w biegu,sprzątanie ,po południu na zakupy,jeszcze musze jechać do teściowej umyć auto ,bo stoi tam w garażu,a już dawno nie było sprzątane,bo się nim prawie wcale nie jeżdzi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. U mnie paskudna pogoda zimno i chyba bedzie padało.Na dodatek Zuzia mi kaszle i ma katar,starszego boli gardło i lezy.Ja sie wsciekam a maz uciekł na wies. Mała mi rano histeryzowała przy podaniu syropów.Wstd sie przyznac ale mam córke panikare i histeryczke.Zwymiotowała mi wszystkie syropy. Wiecie. Wiem ze to straszne co napisze ale ja nie lubie jak dzieci maja wakacje i sa w domu cały czas.Placza sie po domu,nudza chodz mozna by poczytac czy czyms innym sie zajac,narzekają,marudzą,nie chcą jesc itd.A mnie szlag trafia i chodze zła cały dzien.Dzis o 13ej mam zakonczenie roku w zerówce,na weekend mała jedzie do ojca,ale od poniedziałku to masakra. Młody bedzie cały dzien stroił fochy ze kaze mu wyniesc smieci i bedzie chciał jedynie grac na kompie.Jak pojedziemy na wies to on nie jedzie bo sie tam nudzi.A tu sam zostawac nie moze bo jest na to za młody.Boje sie zeby mi jego koledzy mieszkania nie obrobili. Ech..... ja własciwie zamiast na wakacjach odpoczywac to sie urobie po pachy. no pozaliłam sie i ide robic cos jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my wstalismy i jedziemy do lekarza po wyniki. W nocy jakos słabo spalismy wiec jestem nieprzytomna:O Łapa moze nie bedzie tak źle? A moze da sie zorganizowac dzieciom jakąs rozrywke? Jakies półkolonie? Duzo zdrowka dla Zuzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki potwierdzają alergie, trudno mam tylko nadzieje ze przejdzie mu z wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas nocka znowu super,Igor spal do 6 ,wstal zjadł i spaliśmy do 8 teraz wstał z kolejnej drzemki i je butle zaraz zbieramy sie i jedziemy myc auto dobena alergia minie szybko,do tego czasu napewno dacie sobie rade łapa małe dzieci mały kłopot,duze dzieci duzy kłopot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) u nas upal masakryczny o 6 rano bylo 29 stopni w sloncu a teraz jeszcze gorzej:) my wczoraj wieczorem pojechalismy na zakupy "jedzeniowe dla dzieci"....i co Marcel "sobie" kupil......? dmuchana pilke-fotel......no zeby az takiego hopla miec?:) dobena-nie on pierwszy,nie ostatni.....:)z wiekiem minie:) lapa-glowa do gory,kazdy ma prawo miec czasem "dosc" swoich dzieci....;) skrecamy z Marcelem szafke(kolejna) no smiechu az za duzo:)ide zrobic jakies sniadania i posprzatac wreszcie bo balagan to malo powiedziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski :) A ja musze sie pochwalic :) mały wstała 2 razy w nocy !!!! super ale moze dlatego ze spał z nami ??? juz samam nie wiem i rano jak wstał o 6 to spalismy do prawie 11 !!!! z małymi przerwami na wsadzenie cyca :) super wyspałam sie ze nie wiem czy wieczorem zasne :) Łapa- troszke co wspołczuje bo przy 3 dzieci jest co robic a jeszcze teraz jak beda w domu ! sama bede miała trojke :) dzis przyjezdza moja siostra ma 12 lat a ja trzeba jeszcze plnowac bo chyba ma ADHD !!! taki szałaput !!! a w poniedziałek siostra podrzuci mi swojego synka 7- letniego ale on jest grzeczny :) dobrze ze mam balen jak bedzie pieknie to beda całymi dniami na dworze :) Dobena- nie wiem co napisac szkoda małego :( ale jakos poradzicie :) Miki- jak ja bym chciała zeby u nas było juz ciepło cały tydzien jest brzydko i zimno ! juz od 3 dni nie bylismy na spacerze ! strasznie wiało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocka super mały się obudził po 2 do karmienia i o 5 później zasnął , Miki to masz prawdziwego kibica w domku , może z wiekiem mu minie., Super masz w domku kibica i majsterkowicza łapa dużo zdrówka dla Zuzi mam nadzieję że na zakończeniu zerówki będzie.,(ja myślałam,że mój Olek to tak panikuje ze syropkami ,a już o myciu głowy nie wspomnę bo aż ciarki przechodzą tak wrzeszczy) dobena będzie dobrze ,czasem z wiekiem mija Mój mały teraz bawi się na kocyku ,w swoim ogródku muzycznym a ja muszę kolejną kawkę wypić bo oczy mi się zamykają i jakiś obiadek ugotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiem jak to jest- Wy tam w PL zabieracie nam pogode;) jak u nas upaly to u was zimno a jak u nas strach wyjsc na dwor to wy na sloncu sie wszystkie prazycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva- niech mu nie mija:) ja mam nadzieje na jakis kontrakt w przyszlosci (chelsea?-czemu nie); i piekny dom z wielkim basenem:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena- nie przejmuj się;) na pewno minie mu za jakiś czas;) a na co ta alergia?na białko? bo nie pamiętam;/ a ja jadę na weekend do czewy- może tam będzie lepsza pogoda...pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) my sprzatamy juz pol dnia,pogoda sie troche psuje na nasze szczescie wiec niebawem uderzymy chyba gdzies w plener:) dobena-ty sie nie przejmuj:)no troche to potrwa minimum do 1 roku zycia,moze dluzej ale wazne,ze maly zdrow! anika-milego wypoczynku!oby pogoda dopisala:) eva-ja kawka,przylaczysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika pogoda u nas beznadziejna,ale od jutra ma być lepiej:-) miki to jak najszybciej na dwór,kożystaj z dobrej pogody ja wybieram sie na zakupy,a maly śpi sobie,pojedziemy póżno,ale nic się nie poradzi,i tak chodzi spać ok 21 szej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie dotarliśmy do domku ,starszego odebrałam ze szkoły,później park , dzisiaj chociaż w nocy spałam z przerwami na karmienie Mateuszka to jestem taka śpiąca że ledwo chodzę jakby mi ktoś piasek w sypał, nie wiem chyba coś z ciśnieniem (ledwo żyję) pobiłam rekordy co do kawy!!! nie miałam siły obiadu zrobić i teraz po przyjściu zrobiłam Olkowi ulubione danie spaghetti ., Monika to super jak się wyspałaś ,to będziesz miała wesolutko z taką gromadką dzieci!!! Miki ja nigdy kawki nie odmawiam (jakieś nałogi trzeba mieć) martita udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały wykąpany śpi , łapa a jak tam samopoczucie Zuzi no i jak zakończenie zerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po zakupach kupiłam małemu deserków i obiadków na początek,zebym wiedziała co przyżądzać;ku[iłam tez soczki i kaszki,na kolacje juz dzisiaj wsypałam mu 3 miarki,zjadł wszystkkupiłam tez gryzak wodny,ciekawe czy mu posmakuje siebie zaopatrzyłam w buty do sukienki na chrzciny,dzisiaj juz zaczęły sie letnie wyprzedaże,zapomniałam że to już ten czas,a u nas lata jeszcze nie było na jutro mamy z mężem prawdziwego szampana,zaszaleliśmy,ale warto wydać więcej pieniedzy,bo smak jest super ja jutro do pracy,nie chce mi sie,ale trudno eva ja nieraz tez jak dłuzej spię,to czuje sie sennij niz gdy niedośpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita to widzę że zakupy się udały , teraz Igorek będzie degustował w jedzonkach , a mojemu pod pasował ten gryzaczek wodny ,(ostatnio włożyłam na chwilkę do lodówki, i mu przyniosło ulgę, ma takie twarde dziąsełka a ząbków nic a nic ) A szampan to z jakieś okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva bez okazji,ja wódki,piwa i wina nie lubię,pije tylko słodkie drinki i uwielbiam szampana,obojętnie jakiego,oby był słodki ten jest pół słodki,cierpki,ale bardzo smaczny,;niedawno pisałyśmy o alkoholach i tak mi się zachciało... mój mały też smacznie śpi,ciekawe o której się dzisiaj obudzi po tej kaszce,mieszanka była gęsta,bo musiałam mu zmienić na trójkę kupiłam małemu obiadek ze szpinakiem,ciekawe jak mu będzie smakował,szukałam też deseru śliwkowego,który polecała łapa ale w Auchanie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita ja też nie lubię wódki , piwko to zimne i jak jest upał ,i takie typowo babskie drinki , ale jak byliśmy w kwietniu w PL zaraz po wylądowaniu poszliśmy do sklepu po wino musujące (do lodóweczki zimne pycha) tutaj nie ma takich win musujących a takiego prawdziwego szampana to jeszcze nie piłam !!! Ja też jeszcze chwilka i idę pod prysznic !!! Mały nadal śpi na pewno koło 1 powinien się obudzić !!! Miłego ,spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) martita- no to widze,ze jutrzejszy wieczor trunkowo sie zapowiada:) zakupy udane ,teraz to dopiero Igor bedzie sie objadal:) eva-ja tez malej daje gryzaki ale wkladam do zamrazarki:/ i ona tak sie cieszy ze to takie lodowate,ze masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz spróbować,jest pyszny,dla mnie za mało słodki,bo prawie wcale,ale jak jest super zmrożony to mi nie przeszkadza ja jutro dam malemu gryzaka,zobaczymy co będzie robil dzisiaj porobilam mu zdjęcia jak siedzi w wannie,a mąż go trzyma za rączki,super wygląda,jakby sam już siedział,jutro wrzucę na naszą klasę,jak bedzie internet dobrze chodził ja już w łóżeczku leżę,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-kochana przypominam,ze ja " nie miec nasza klasa":) prosze wiec o malucha Twojego na maila:) czekam czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ciut swit :) wczoraj padlam umeczona wiec nie pisalam. Zuzia zakonczyla zerowke z wyróznieniem. bylam u lek z dziecmi, Zuzia zdrowa mam jej tylko podawac Pulneo 3 razy. ale Dominik ma angine i dostal antybiotyk.rzeczywiscie ma tam ropne czopy i bialy nalot,sama widzialam pojechali wczoraj do swoich rodzicow drugich i mam wolny weekend. trzymam Filipcia na kolanach i nie moge pisac duzych liter bo mi skubaniec łapie za reke.kawy nie moge wypic bo za kubek łapie a jak szczypie skóre. U mnie dzis na razie paskudna pogoda,mialam jechac na wies ale jak tak bedzie to chyba zostaniemy w domu. Ogladalam wczoraj na allegro te zywe kamienie.Sa fantastyczne !! kupie sobie w poniedziałek takie. TYlko czy mam kupic sadzonki czy z nasion mi urosną ? Sa tez fajne te rosiczki itp tez sobie kupie. Wczeniej zakupilam juz trawe niebieską i rózowa i juz mi w doniczkach kiełkuje. U nas dzis koncerty i imprezki.Pewno na chwilke pojdziemy z małym. Moze mu balona kupie hihihii Zycze wszystkim miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana , nocka takie jak ostatnio Mateuszek budzi się o tych samych godzinkach ,ale dzisiaj jak obudził się do karmienia o 5 to po oczka otwarte ,gaworzenie i zabawa na całego ,mi oczy się zamykają a mu figle w głowie , zasnął może przed 7 więc nie trzeba do szkoły to sobie troszkę pośpię ,marzenie starszy synek wstał i oczywiście już było po spaniu, teraz właśnie kawkę piję. łapa właśnie przeglądam na allegro te kamienie ,kurcze ja nawet nie wiedziałam że są takie cudeńka (śliczne) można je i w domku trzymać i w ogródkach ,muszę się tym bardziej zainteresować., Dobrze że Zuzi przeszło a fotki małej absolwentki -śliczne U nas dzisiaj ciepło ale pochmurnie mam nadzieję że nie będzie padać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) ja od 7 na nogach...spac mi sie chce niebywale:( jade po "podkaszarke" bo kosiarka sie nam zepsula a ogrod powoli zarasta i nic nie bedzie zaraz widac. lapa-jak dzieci nie masz to troszke odetchniesz z malym chociaz przez weekend....aha prosze o fotki obowiazkowo bo Wy jak zwykle "sie ogladacie" na naszej klasie a ja nie:)wiec czekam:) eva-ja tez kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×