Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

panowie przestancie popadać w histerię :D mi też się zdarza przeklnąc czy pojechac po kims ostro - trudno się mówi. Jednak ja tam swoje widzę - i wiem że gdzie was trzech tam " rozpierdol murowany, zabawa jest przednia a i czasem mądra dyskusja wyniknie z tego ":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyborcza jest be--->>> zdechla jedna chociaz z waszej rodziny czy jeszcze nie?? bo jesli tak to oglaszam swieto ze jednej k**wy od twojej strony mniej " obywatelu a skad ty wiesz do kogo ja to pisalem pokaz skopiowana cala rozmowe a dopiero potem osadzaj no co za piesek ogrodnika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
panowie, przeciez wszyscy wiemy, ze jestescie hetereo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się ten rozpierdol bardzo podoba :d haha nie lubie grzecznych chlopców :D A tak całkiem powaznie uważam że kazdy z piszących tutaj ma po części racje problem jest tylko w tym że niektórzy za wszelką cene starają się te swoje racje narzucać innym i stąd te zadymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Przejrzałem portale i dużo jest opinii że niejaki wykorzystuje śmierc do kampanii... " Ja pozostanę chwilowo neutrealny .. poczekam kilka tygodni niech pokażą jak zamierzają kampanię poprowadzić ale trudno im będzie nie wspominac o tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
musze sie zaczernic ( jak tylko wymysle jakis nick) bo za bardzo sie wyrózniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
A tak całkiem powaznie uważam że kazdy z piszących tutaj ma po części racje problem jest tylko w tym że niektórzy za wszelką cene starają się te swoje racje narzucać innym i stąd te zadymy. tez tak uwazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec pewnych tekstów nie można pozostac neutrealnym i to co niejaki Wawcia napisał to przegięcie . Ale macie takie zdanie i to już wasza sprawa :-) kończę temat wawci na dziś :-O ps. włączam się na bardziej agresywny tryb pisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyborcza jest be - no bo faktycznie tak jest i wątpie że znajdzie sie ktoś kto ma inne zdanie. Co do pisu równiez uważam że J.K wykorzysta tą tragedie, (juz wykorzystuje) ale ogólnie jego kandydatura jest beznadziejna. Wyobraźcie sobie co bedzie sie dziac na takim szczycie w UE kiedy na sale wejdzie prezydent J.K - toż to jakaś paranoja jest:(:( problem w tym że faktycznie może wygrać:(:(:( to dopiero dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrzegałem ... włączam tryb Agresora :D :D Shatyn Napieralski to miałki kandydat tak samo jak miałkie jest SLD od kilku lat . Facet jest młody a ma mentalnosc aparatczyka PZPR Ta kandydatura to żenada :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Co do pisu równiez uważam że J.K wykorzysta tą tragedie, (juz wykorzystuje) ale ogólnie jego kandydatura jest beznadziejna. Wyobraźcie sobie co bedzie sie dziac na takim szczycie w UE kiedy na sale wejdzie prezydent J.K - toż to jakaś paranoja jest problem w tym że faktycznie może wygrać to dopiero dramat " Wejdzie ... z kotem ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczyc 5 lat to mozesz ty na forum wraz z innymi mundrusiami :) bedziesz mial wąsika za prezydenta a i tak bedziesz dalej napierdalal na PiS i moge zalozyc sie o wszystkie pieniadze bo ten czlowiek jest juz tak skonstruowany. dobra musze wyjsc mozecie dalej tutaj uskuteczniac lizusostwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z kotem a z kim ??? To ciężki przypadek jest ale tak sie zastanawiam co bylo by lepsze J.K z kotem czy komorowski z żoną ??????????? Hmmmm to dopiero dylemat :classic_cool: Wawcia Ty na długo nie wychodz bo zaliżemy się tutaj bez Ciebie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz trzeba wszystko zrobić , żeby wygrał bez problemu Bronek. Cudnie z niego prezydent nie bedzie ale spokojny... jesli wygra bronek to bedzie jak w Rosji czyli bronek zrobi to co mu nakaze donek na co nam prezydent marionetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
20:37 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju wyborcza jest be.. --->>> nie odniosłas się do cytatu Shatyna i nabrałaś wody w usta Nadal uważasz że Wawcia to spoko facet ? proszę o odpowiedź Ja znam te wypowiedzi, bo Shatyn je czesto cytuje:) obawiam sie, ze moge nie byc całkiem obiektywna, bo wiem, ze Shatyn ostro prowokuje, nie znam tez powodów dlaczego az tak ostro sie wyraził... ale wiem jedno, ze wawcia broni swego jak moze i mimo, ze nie do konca popieram ostre bluzgi, to jestem czasem w stanie zrozumiec, ze moga pasc takie slowa, bo one nie zawsze kryja w sobie to, co sie naprawde mysli...tylko chce sie dopiec, a nawet zeby dowalic zeby zabolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale wiem jedno, ze wawcia broni swego jak moze i mimo, ze nie do konca popieram ostre bluzgi, to jestem czasem w stanie zrozumiec, ze moga pasc takie slowa, bo one nie zawsze kryja w sobie to, co sie naprawde mysli...tylko chce sie dopiec, a nawet zeby dowalic zeby zabolało... " Zostań księdzem i daj mu rozgrzeszenie , ja nie mogę szanowac kogoś kto mnie nie szanuje . Jakbym pisał do ciebie : " ty szmato " to byś mnie szanowała ???? a wawcia pisze do mnie " ty cioto " :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jak wygra wasz bronek to nawet nie wiecie ze pojdziecie z torbami jak zreszta wszyscy Polacy Nawet nikt o zadnej aferze nie beda informowac beda krasc w swietle prawa " Oklepane teksty o Układzie i kradnącym PO nie robią na mnie wrażenia . za dużo ogladam TVN-u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" alicjo kazdy kradnie bez względu na partie, nikt w naszej polityce święty nie jest a to że jakaś afera wyszła na jaw z PO nie znaczy że w PISIE jej nie ma. " PRAWDA :-) Shatyn --->>> odpuszczę chyba juz sam zauważyłem że moherem zajechało :D ( ostrzegałem że włączam agresora :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×