Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

" obywatel - wyborczej pewnie chodzi o to że powinniscie juz przestac histeryzowac i sie dąsać a czas pokazać tzw JAJA " Kurwa mać to poszperaj kilka stron wcześniej nieraz po wawci pojechałem :D a nie pitol mi tu farmazonów :D :D To was nie idzie przekonać że Wawcia to gnojek więc wam tłumaczę jak krowie na rowie :-O już mnie to dawno nie podnieca ten temat próbowałem was przekonać ale wy swoje :D :D koniec tematu wawci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
no cóz, nie meczmy sie wiecej:D obywatelu ja mimo to lubie wawcie i juz:) i faktycznie potrafie go z jego "ostrych" słów rozgrzeszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niestety, a jeszcze biorąc inne cechy, które powinien posiadać, no to w ogóle.... jak czekając na Godota. Ja Zdrojewskiego znam z własnego podwórka i potrafi zarażać tym, co on myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
spróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko rozważam, że w obecnych warunkach PO mogła wystawić Zdrojewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" hahaha ja juz dawno o wawci nie pisze - tak sie tylko wtraciłam czytałam inne posty i dlatego tez napisalam że wy bez siebie życ nie możecie " i znów nawracasz :D z tą swoją osobliwą diagnozą , wiesz gdzie mam wawcie ? :D zaraz zamknę okienko z forum i zapomnę o nim :D więc nie wiem o co ci biega ...:classic_cool: ale możemy się tak pobawic w ping-ponga słownego jak lubisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam, a niektórych znałam, jeszcze innych polityków:( Ale do rzeczy... Sikorski jak dla mnie zbyt szybko strzela, to nie Afganistan, a on nie ma dwudziestu lat, a komunizm już się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
21:42 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju wyborcza jest bee---> a mnie rozgrzeszysz jak ci pojadę czy to taka miłośc do Wawci tylko ? a co mam Ci napisac, czy Cie rozgrzesze:D wawcia po mnie nie "jechał", to po pierwsze.. a milosc pominełam, bo bez sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc, reasumując, skoro nie mam "swpjego" kandydata, to szkoda, że PO nie wybrało inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a co mam Ci napisac, czy Cie rozgrzesze wawcia po mnie nie "jechał", to po pierwsze.. a milosc pominełam, bo bez sensu " dziękuje za odpowiedź , trzymaj ten kurs i proszę odpowiadaj na pytania odnosząc się do meritum, dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w co grasz? Ja wolę sobie pooglądać zaległe motodzienniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" No szkoda... Ale jest jak jest i pozostaje nam Komorowski... I trzeba robic wszystko, żeby wygrał z duża przewagą, najlepiej w pierwszej turze... " Będzie II tura i wielu Polaków na wakacjach ale nie babcie moherowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, że Ty musisz mnie tak boleśnie sprowadzić na ziemię. Pozwól na razie mi nie myśleć. Niestety chyba i dla mnie w tym gronie 22 osób wybór jest jasny i niestety oparty na kalulacji i zasadzie mniejszego zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
Będzie II tura i wielu Polaków na wakacjach ale nie babcie moherowe nie bede na wakacjach i nie jestem babcią moherową.... ale je wspomoge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagłosuję nawet w ambasadzie w Timbuktu, ale tam nie ma ambasady. Ale tam, gdzie będę, jest więc zagłosuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj, ale mi wyszło... no tak to jest, jak się jednym okiem łypie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×