Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość czarffdfddfffdcvvv
zostaw w spokoju ten las, odwal się od mojego lasu obywatel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie tez zastanawiam dlaczego nie możemy brac przykładu z innych krajów? Mam tu na mysli wszystkie te reformy itp, skoro widzimi że coś np idealnie funkcjonuje w Niemczech czy Anglii dlaczego nie mozemy uczyc sie od innych i u nas takze sprobowac :D Pewnie wstyd nam cos skopiowac itp i czekamy na lepsze czasy, na własne pomysly na chooj wie co... a autostrad jak nie ma tak nie bedzie, podobnie ze stadionami, miejscami pracy czy mieszkaniami socjalnymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarffdfddfffdcvvv
nienawidzę cię, idź się lepiej umyj prosiaku unii europejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch mnie boli rozwolnienie
mam od tego co tu piszecie, co chwilę jakieś wyzwiska lecą, to już kulturalnie nie można się wypowiadać? prezydenta chcą wybierać a zachowują się jak dzieci w piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie którym naprawde wspólczuje :classic_cool: Co do kampanii PISU mam nadzieje że nie będą żerować na tej katastrofie i że te smutne oczy Jaroslawa nie zostaną wykorzystane w żadnym spocie :( w innym wypadku straciłabym całkowicie szacunek do nich. Mam tez nadzieje że chamówą nie bedą walić i że uda sie jakoś " spokojnie przeprowadzic te wybory" I tyczy sie to kazdej parti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migalski wzywa: stańmy wszyscy przy królu! " "Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Kto inny lepiej nadaje się do tego, by walczyć o te idee i sprawy, za które poprzednik oddał życie?" - pyta europoseł i wzywa: "dlatego stańmy przy królu wszyscy, którym bliskie były ideały jego zmarłego brata!" " http://wiadomosci.onet.pl/2161238,11,migalski_wzywa_stanmy_wszyscy_przy_krolu,item.html :D :D :D fajna retoryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gronkiewicz-Waltz: leciałam jednym samolotem z prezesami banków centralnych całego świata Niezwykłą historię w kontekście katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku przytoczyła w "Gościu Radia ZET" w rozmowie z Moniką Olejnik Hanna Gronkiewicz-Waltz. Przyznała, że będąc prezesem NBP leciała jednym samolotem z prezesami banków centralnych "prawie wszystkich państw świata". http://wiadomosci.onet.pl/2161342,11,gronkiewicz-waltz_lecialam_jednym_samolotem_z_prezesami_bankow_centralnych_calego_swiata,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×