Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

A powiem wam tak jak prawica się podzieliła to do wyborów w sejmie w 2001 r startowało 27 parti prawicowych.Komuna wykorzystała to skrzetnie i wygrała wybory.Co teraz sie dzieje analogicznie.Obyście nie byli zaskoczeni jak zostanie Cimoszewicz albo Napieralski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innego topidła : XSCAPE SCREAM PRIVACE " Co do samego Jaroslawa - a niech kandyduje, niech się stara ile może ale wydaje mi się że wiecej by zdziałał jako prezes pisu niz jako ewentualny prezydent niestety. " no właśnie, więc dziwię mu się że się wybiera na emeryturę już... niebedzie już szefem PISU i co z IV RP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
mnie tam wsiorawno :classic_cool:🖐️byleby nie Jaruś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem może znalazł godnego następce np Bielan czy chooj wie kto ??????????? Nie wiem po co on to robi, zastanawiam sie nad tym od wczoraj i jakoś nic nie wymyśliłam licze na to że wawcia mi to wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kurcze nie wiem może znalazł godnego następce np Bielan czy chooj wie kto ??????????? Nie wiem po co on to robi, zastanawiam sie nad tym od wczoraj i jakoś nic nie wymyśliłam licze na to że wawcia mi to wytłumaczy. " Bielan ? :-O prędzej Ziobro, Girzyński ... wawcia ci to wytłumaczy zapewne :-) fajnie że na niego liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Kwaśniewski ile miał lat jak został prezydentem.Społeczeństwo znów jest zmęczone ciągłymi bijatykami i moze być ,ze Napieralski w drugiej turze zostanie.A ten radykał antyklerykalny zrobi jeszcze większe zamieszanie.Najgorsze w tym ,że za duzo kandydatów jest prawicowych.Komuna sie cieszy,gdyż elektorat wykorzysta to a tu prawica będzie miała głosy rozbite. takie podobne sytuacje przewidział "wizjoner " Wałęsa w 1992 r.Wszystko co mówił w tamtym okresie sprawdziło sie do joty.Chociaż był słabym prezydentem ale przyszłość dokładnie widział.Bedąć w 2004 r W US,Kanadzie i Meksyku na słowo Wałęsa noszono mnie na rekach przez prostych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuknięty 🖐️ ziobro o matko następny kretyn bijący rekordy skrajnego debilizmu :( co do wawci tak on z pewnością bedzie wiedział więcej na temat kandudatury J.K. niz ja więc chyba podzieli sie myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór między Komorem a Jarkacz
to jak wybór między aidsem a rakiem ciekawe że media, ponoć "tak nienawiczące Kaczyńskich" od dwóch tygodni lansują jednego z nich na "godnego Wawelu męża stanu i patriotę" a drugiego na "charyzmatycznego przywódcę" no to w końcu lubią ich te media czy nie? przecież mogły zniszczyć i ośmieszyć całą ta żałobę, zamiast tego pompowały ten balonik do monstrualnych rozmiarów rządzić w Polsce ma PO albo PiS, partie programowo ideantyczne, partie bezpieczne dla zachodniego kapitału, partie zapewniające zyski dla tegoż kapitału, osłabienie nadmierne PiSu nie jest tym środowiskom na rekę, bo wtedy musieliby stworzyć od podstaw jakąś nową alternatywe dla PO, a po cóż to czynić jak można jeszcze pograć Kaczorem, dlatego media nagle polubiły Jarkacza, musi być zły i dobry glina aby tubylcy z Polandu mieli wrażenie że mają na cos wpływ i mogą sobie wybierać pozdrawiam głupich polaczków - tylko PO i PiS, tylko partie okrągłego stołu, te same mordy w polityce od 20 lat, i następne 20 również 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o głupich Polaczkach też racja ? :D :D to ja jestem tym Polaczkiem :classic_cool: media zwęszyły okazje do bicia piany i ta żałoba została wykorzystana , media są przewrotne ... chodzi im zawsze o jakiś spektakl ... ale oczywiście że nagłe mitologizowanie ś.p Prezydenta to już gruba przesada albowiem te same media wcześniej mowiły tylko źle o Prezydencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jesteśmy Polaczkami :D a mi sie podoba podejscie palikota do tego cyrku - jako chyba jedyny nie odzywal się wcale. Nie płakał nad grobem i nie kłamał obłudnie. Trzyma ciągle swoją strone i wierzy w swoje racje - nie twierdzę że to dobrze ale na pewno dobre jest to że facet swego broni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn 🖐️ nie irytuj sie :D Gdzies czytałam na kilku topikach jakies takie " cytaty niedokońca pelne itp" Tylko nie pros mnie żebym Ci to przytoczyła bo nie mam takich rzeczy w archiwum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i milczał :d i to mi sie podoba z drugiej strony myslisz że jakby chcial go obrazac to by sie posluchał kogoś? Przeciez on na nic nie patrzy mówi i robi co mysli i nikt nie jest w stanie mu przeszkodzic! Poza tym palikot jest zdania że o zmarłym mówi się dobrze albo wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógł jak większośc polityków rozpłakac sie na zawołanie przed kamera i powiedziec że mu przykro a on nie uczestniczył w tym cyrku i to właśnie bylo genialne :D Palikot na króla !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W kontekście ostatnich skandali seksualnych w Kościele europejskie media przypominają, że zgodnie z prawem, obowiązującym w Watykanie, wiek uprawniający do współżycia seksualnego wynosi 12 lat." takich debili to trzeba pod murem postawic i strzelac od razu bo głupota bardzo szybko się rozprzestszenia niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo shatyn ledwo wstal
i juz nakurwia w klawiature swoja glupota i teraz tak az do poznej nocy chyba ze bedzie musial przerwac bo mu "system obrony" zablokuje komputer albo goscie przyjda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KŁAM DZIADKU
NIE BYŁEŚ NA KACZKACH OD POCZĄTKU.CHYBA ZE MASZ NA MYŚLI TE SWOJE WYPOCINY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A może ktos po prostu, za obrazanie Komorowskiego, powinien dac mu w morde ? " podoba mi się dzisiaj Twój styl shatyn :classic_cool: widze bojowe na stawienie , zresztą jakie ma być jak się czyta takie wypowiedzi jak Pana Migalskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×