Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

a tak na marginasie - dobrze że Kaczyńscy pięknie się prezentuja , te sylwetki sportowców, ten urok i wdzięk osobisty ahhh a te ich żony. Po prostu cos pieknego - zwłaszcza Pani /Pan ALIK - PREZENCJA SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i juz - a wiesz co mnie własnie wkoorwia w pisowcach - to ża za wszelka cene staracie sie udowodnic jacy jesteście i super a ogolnie wielki gowno wam z tego wychodz. Zawziecie walczycie niby o swoje a efekt odmienny. Wyzywasz ludzi atakujesz itd bo nie stac cie na prawdziwe argumenty, ma mnie niby durna gadka o grubasach zrących wszystko przekonac że pis jest lepszy. To własnie przez takich wyborców ludzie od pisu spie**alaja bo z....... nie chca miec nic wspolnego. Nie potrafisz spokojnie wyrazic swojego zdania swojej opinii tylko juz musisz zjechac dzieci i zone - a oni co ci zrobili. Lodówke Ci zaj**ali czy jak ??????????? " Widzisz jak się fajnie rozmawia ? :D SZYDERA - jedynie tak możesz poradzić sobie z oszołomem lub IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
a oni co ci zrobili. Lodówke Ci zaj**ali czy jak ??????????? XSCAPE SCREAM PRIVACE ale mozesz byc pewna ze jak Komorowski wygra to twoja lodówka moze i zostanie na miejscu ale bedziesz miec w niej tylko zeberka i swiatło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
a oni co ci zrobili. Lodówke Ci zaj**ali czy jak ??????????? " to nie była moja wypowiedz czep sie swojej kolezanki XSCAPE SCREAM PRIVACE bo to ona napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle i az tyle - Widzisz to nie jest tak że nie wiem kto dobry a kto zły , od poczatku powtarzam że dla mnie oni wszyscy są tacy sami i źli i nie ma obecnie nikogo w polityce - "dobrego". Co do tych babek z ławki no wybacz ale siłą rzeczy muszę obok przejsc nie moja wina że słysze jak klepią o tym czy o tamtym. A że sama cos nieraz chlapne no wybacz komu się to nie zdarza:D a teraz musze was opuścic kochani 🖐️ do sklikania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE SCREAM PRIVACE --->> wdałaś się w dyskusje z prostactwem/pieniactwem/trollem i się nie dziw :D to coś ma prawdopodobnie jeszcze mało latek lub problemy emocjonalne lub.. ograniczony umysł skoro uzywa takich argumentów takie coś dłuugo tu jeszcze będzie psuć powietrze ... zaraz w moją strone pójdzie wiącha :D może to wawcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
ja mam w nosie zone Komorowskiego, jak wyglada itp... bo bardziej nie zniose jego samego za prezydenta, bo to bedzie dopiero wolna amerykanka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
obywatel dzikiego kraju do wyborców PO normalne argumenty nie docieraja skoro nie widza tego ze PO kradnie to jakich argumentów uzyc??no jakich? Trudno zagrac w brydza z kims kto nie odróznia ósemki od waleta.Mozna tylko zagrac z nim w durnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
12:52 [zgłoś do usunięcia] ,...i juz obywatel dzikiego kraju do wyborców PO normalne argumenty nie docieraja skoro nie widza tego ze PO kradnie to jakich argumentów uzyc??no jakich? Trudno zagrac w brydza z kims kto nie odróznia ósemki od waleta.Mozna tylko zagrac z nim w durnia racja! nie da sie spokojnie rozmwiac, niestety! sami nie dawno pisali, ze by walneli w morde Migalskiego, a tu sie dziwią, ze człowiek się wkurza na ich głupote.. ot hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle i az tyle 12:52 [zgłoś do usunięcia] ,...i juz obywatel dzikiego kraju do wyborców PO normalne argumenty nie docieraja skoro nie widza tego ze PO kradnie to jakich argumentów uzyc??no jakich? Trudno zagrac w brydza z kims kto nie odróznia ósemki od waleta.Mozna tylko zagrac z nim w durnia racja! nie da sie spokojnie rozmwiac, niestety! sami nie dawno pisali, ze by walneli w morde Migalskiego, a tu sie dziwią, ze człowiek się wkurza na ich głupote.. ot hipokryzja! --------------------- tylko nie pisali :D prosze dokładnie czytac posty ok ? A teraz serio ide 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Politycy PO obrazaja wszystkich spoza PO i to jest OK? Im wolno a innym nie?? przeciez wiadomo ze nikt nie jest w stanie przeskoczyc w chamstwie Palikota Niesioła Tuska Czy Komora wiec o co wielkie halo?? a te słowa pamiętasz...? "Powiem brutalnie - nie potrzebuję pana prezydenta, na tym polega problem". "wyginiecie jak dinozaury' Prezydent alkoholik ,dorznac watache ,jaki prezydent taki zamach itp mozna wylmieniac w nieskonczonosc nie wiem skad wasze oburzenie na brak kultury Przez 2 i pol roku rzadów PO był czas przywyknąć jak z wami rozmaiwac jesli nie tak jak mowia WASI przykładni politycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
tu akurat nie miałam Ciebie namysli...:) ale ze paligłupa to masz klapsa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
ostatni post oczywiscie do XCAPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
No widzisz Alicjo, bo przeciez " oni mają racje":) wg ich opini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
i tutaj na kafe, tacy kulturalni, bo nie uzywaja wulgarnych słów, ale za to robią to w inny sposób w tzw białych rekawiczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
co do Komorowskiego szkoda ze nie przywoluje sie teraz jego slynnych slow" jaki prezydent taki zamach" bo to cos co wyplynelo z jego ust to jawna obraza, wrecz obrzydliwosc z pogranicza jakiejs nienormalnej chorej bezczelnosci, komosia teraz media lansuja na zadumanego nad tragedia godnego meza stanu, ale ci co pamietaja jego rubaszne wierszyki i komentarze omamic sie nie dadza otulona, przeciez jakby teraz np PIS uzył takich słów, to zaraz beda posadzenie, ze na tragedii robia kampanie.. nawet smutnych oczu( bo było to dzisiaj ujete w postach) nie moga pokazac, bo przeciez to wykorzystywanie katastrofy, a ja sie pytam jakie ma miec oczy JK jak nie smutne, do jasnej cholery?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona hipokrytko
nigdy się nie nabijałaś z wyglądu Bronka i jego żony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie!!!!! złosliwosci PO w kierunku PIS maja jedna przyczyne----przegrana Tuska w wyborach w 2005 Tusk miał tak wysokie słupki ze nie przygotował sie na przegrana i ta nieumiejetnosc przegrywania przerodziła sie w nienawisc ot i cała prawda a teraz was zaskocze w 2005 roku głosowałam na Tuska ale po tym jak pokazał ze nie umie pogodzic sie z wolą wiekszosci stracił w moich oczach kazdy kandydat musi brac pod uwage przegrana a dla niego było to niewuobrazalne i do tej pory nie jest zrezygnował z wyscigu do pałacu bo bał sie ponownej porazki i wcale nie o zyrandole mu chodziło ale o to ze on jak dziecko nie umie przegrywac dziecko jak przegra to płacze a tusk obraza--tez jak dziecko czemu tego nie widzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona hipokrytko
" osoby typu "otulona" albo "wawcia powraca" tez rozumiem nie grzeszą, za to sąbardzo zawzięci i oszołomscy, pamietam jak ta "otulona" wklejała tu zdjęcia Komorowskiej i szydziała z jej urody "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona tradycyjnie juz sie wpieprzasz a nie wiesz o co chodzi, to byla odpowiedz na posty " i juz" w ktorych wyszydzała z zony i dzieci komorowskiego itd w związku z tym napisalam o prezencji kaczynskich i gdzie tu masz obraze co ? To juz nawet nie mozna napisac że wygladał jak wygladał - żal ... co mam pisac że biale jest czarne czy o co ty walczysz? Po raz kolejny pisze Ci abys czytala ze zrozumieniem i bardzo dokladnie skoro chcesz zabierac głos w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona hipokrytko
po ile lat pipole macie ,zeby takie głupstwa wygadywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagła zmiana frontu
ten http://www.youtube.com/watch?v=I0OOzy8YhJk i inne częsci filmu pokazują, co myśli polskie społeczeństwo co do żerowania na litości, to jak nazwać zachowanie Shatyna, kiedy usunięto topik, a on wspominał o swojej działalności, walce o wolną Polskę, biciu zomowską pałką po głowie? jemu wolno, a innym nie wolno? zatrważające jest to, że nadal polityka nas dzieli, większość nie widzi, co się dzieje, nie tylko u nas, ale i na świecie powiedziałabym - nadciąga totalny kataklizm! a co wiecie o roli Olechowskiego, jako współtwórcy PO, w grupie bilderberg? prawdy czy mity? jeśli mity, czemu spotykają się potajemni? to wszystko śmierdzi zdradą, zostaliśmy sprzedani i pytanie tylko, kiedy więszkość sobie to uświadomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle
wspomnial nawet o swoich znajomosciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona hipokrytko
gdzie polazła otulona? jakoś nie odniosła się do tego że ona sama obrazała żonę Bronka a teraz innym wypomina :-O uciekła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent wielokrotnie powtarzał, że głową państwa powinien zostać jego brat - powiedziała w RMF FM Joanna Kluzik-Rostkowska, szefowa kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego. iftar opacznie to zrozumiałas ale tak to jest jak sie czyta cytaty nie znajac całosci wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×