Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość rżnij walenty wiochmena bronka
o drugi pedzio przyszedł. pewnie z shatyn-em konie sobie głaskają przed kompem. :D stare świntuchy. :O fe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest prawda ? Prezydent był kiepski i zamach był kiepski a raczej w ogóle go nie było. skoro był kiepskim prezydentem to powiedz mi Shatyn czemu i komorowski i Tusk tak go wychwalali po smierci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rżnij walenty wiochmena bronka
bo komorowski to wiochmen, jebany komuch i chłop bez jaj a tusk to fałszywa kreatura. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo o nim jako o prezydencie niczego dobrego powiedziec nie mozna... Mylisz sie ja własnie z ust opozycji słyszałam o nim dobre opinie własnie jako o prezydencie Niewygodnych faktów nie komentujesz po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.onet.pl/2161305,11,efekt_zaloby_coraz_wiecej_chetnych_do_pis,item.html " "Efekt żałoby"; coraz więcej chętnych do PiS " """ Po tragedii do Prawa i Sprawiedliwości chce wstąpić kilka razy więcej osób niż przed żałobą narodową - zauważa "Rzeczpospolita". Pani Justyna z Ustronia Morskiego prowadzi gospodarstwo rolne. Jak mówi, bardzo przeżyła katastrofę pod Smoleńskiem i późniejszą żałobę narodową. Kilka dni temu zadzwoniła do kołobrzeskiego biura jednego z posłów PiS. - Gdy wydarzyło się to nieszczęście, ja i mąż stwierdziliśmy, że nie możemy patrzeć na tę obłudę wokół. Od dziecka jestem patriotką, ale dotąd nie chciałam być w partiach. A teraz chcę - podkreśla. (...) """" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rżnij walenty wiochmena bronka
obywatel ze wsi :D ciemniak i idiota. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
rżnij walenty wiochmena bronka wiochmen bronek i taK NIE BĘDZIE PREZYDENTEM ścierwusie czerwony. ile kilo kiełbasy wyborczej dostaniesz?:classic_cool: popros Rydzyka o rozgrzeszenie bluźnierco :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rżnij walenty wiochmena bronka
zobaczycie jebane komuchy jaki będzie wynik wyborów. :D:D:D:D:D:D:D Czerwony bronek, wiochmen, współpracownik WSI nie ma szans. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dyskutujcie z tym starym
durniem jego glupota poraza... on sie karmi tym ze ludzie zwracaja uwage na jego idiotyzm, chlopek ma 50 lat i mieszka z rodzicami zony i dzieci na pewno nie ma bo od rana do wieczora tylko siedzi i wkleja newsy ze swoimi infantylnymi komentarzami ten temat to jest jego caly swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rżnij walenty wiochmena bronka
opinia shatyna, starego komucha, z patologicznej rodziny (ojciec siedział w pierdlu) zwisami i powiewa jak czerwony bronek co nie umie się zachować i głupi donek co przytula sie do putina, sovieckiego gnoja. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dyskutujcie z tym starym
jak nikt nie pisze w jego temacie to pisze sam ze soba chyba ze wpadnie ten jego jedyny przyjaciel i to wirtualny to sie cmokaja po pipkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.04.2010] 13:55 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Obywatelu. IGNOR DLA PALANTÓW... skoro wyzywa tylko pomaranczke to czemu pisze w liczbie mnogiej mozna sie róznic pogladami ale po co obrzucac sie inwektywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasługi PO. Odsunięcie od władzy pisiorów. Uchronienie Polski przed kryzysem. Po 1 PIS podał sie do dymisji wiec to nie zasługa PO a kryzys trwa i zadne mapki z zieloną Polska tego nie zmienią spojrzmy prawdzie w oczy byc moze na emeryturze tego nie czujesz ale kryzys jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rżnij walenty wiochmena bronka
14:01 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Alicjo z krainy czarów podaj post gdzie shatyn wyzywa od ciot i pedałów " a kogo ma wyzywać siebie czy ciebie ??? bo tylko wy tu jesteście reprezentantami tej zboczonej grupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle i az tyle..
solansz, zakładając ten topik nie mogłas na wstepie nadmienic, ze SHATYNOWI I TEMU PODOBNYM WSTEP WZBRONIONY?! ps jakis doopek mi zahasłował ten nicek, co za swinstwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagła zmiana frontu
przynajmniej wiadomo, czemu nie startuje w wyborach przezydenckich http://www.rmf.fm/au/tusk-szefem-europy,wsd,1754.html no i wiadomo, czemu Polska zostaje wysprzedawana kawałek po kawałku :O za stołek, za 30 srebrników, za...[dowolne wpisać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×