Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Shatynku czy na dzień dobry
ucałowałeś swojego Donalda.T i Bronisława.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby Prezydent i Jego goście polecieli na uroczystość kilkoma samolotami, a wypadek nie miałby miejsca, to GW i inne media zeżarłyby go za to, jak niegospodarny jest, etc prawda jest taka, że cokolwiek by nie zrobił, był zaszczuty dalej jest zaszczuwany przez was, choć już nie żyje PS mój mąż często w ostatniej chwili jedzie do pracy, jeżeli coś by mu się stało, to będzie jego wina, a nie ewentualnie kierowcy, który w jego wjedzie lub go potrąci na pasach? bo przecież taka jest logika fałszywej gazety a prawda jest taka, że pośpiech i presja czasu to tylko JEDEN z czynników katastrofy i gdyby nic się nie stało, to znaleźlibyście coś innego, żeby ujadać na Niego obrzydliwe! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offermo Jakie były rządy PiS-u wiesz tak samo dobrze jak i ja i chyba sklerozy jeszcze nie masz bo jestem tutaj dosyć długo zresztą tak jak i ty, więc znasz moje zdanie nie będę się powtarzać. Pisałam też , że mając do wyboru PO i PiS na pewno wybiorę PO chociaż nie uważam, że jest to dobry rząd Kiedyś czytałam wywiad z Kazimierzem Kutzem (znanym reżyserem, politykiem) i własnie on określa Jarosława Kaczyńskiego jako człowieka bez godności i charakteru, krętacza i przywódcę, który nie jest w stanie przyciągnąć wyborców nawet kiedy idzie po trupach. Wiemy, że Kaczyński dla osiągnięcia swojego celu nie cofnie się przed niczym, mamy najlepszy tego dowód - jest kandydatem w zbliżających się wyborach prezydenckich. Liczy na zwycięstwo, tylko ludzie wiedza jaki on jest i nie bedą na niego głosować Zdobedzie jakieś tam głosy moherów, pisuarów ... i to wszystko Pamiętamy, że jest ojcem kompromitującego go obciachu jakim było wejście w koalicję z Lepperem i Giertychem i w normalnym kraju nie miałby szansy na przetrwanie, a u nas Jarosław K. funkcjonuje w najlepsze, a za koalicję , której był ojcem oskarża PO, która niby zmusiła go do tego niechcianego mariażu. :-D Wszedł tez w układ z SLD tylko dlatego żeby mieć TVP i PR w swoich rękach, bo jak wiemy jego strategicznym celem jest odzyskanie władzy, a bez wyeliminowania PO nie ma żadnej szansy. Nawet układ z pogardzanymi przez niego i jego członków partii komunistami jest dobry żeby osiągnąć cel. Obwinia PO o całe zło w myśl starej wypróbowanej zasady , że KŁAMSTWO ODPOWIEDNIO DŁUGO POWTARZANE STAJE SIĘ PRAWDĄ. On i jego przydupasy prześcigają się w krytyce gospodarczej polityki, przygotowując się do ostatecznego uderzenia. Kaczyński wie, że zwiększenie długu publicznego może doprowadzić do katastrofy gospodarczej kraju (co byłoby mu jak najbardziej na rękę), dlatego tak zawzięcie atakuje program PO zaciskania pasa. Żąda referendum w sprawie euro bo od dawna straszył nim Naród i ma nadzieje, że go społeczeństwo poprze Nawet gdyby jego działania dot. osiągnięcia przez niego celu czyli władzy , miały cofnąć Polskę do epoki kamienia łupanego, zrobi wszystko żeby ten cel osiągnąć i nie łudźmy się Tacy ludzie jak pokazała nam historia są niebezpieczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten węszy i zaglada z szafy
a niby miał cos do przeczytania:D:D:D:D co za dureń:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
Kiedyś czytałam wywiad z Kazimierzem Kutzem (znanym reżyserem, politykiem debilem) jak taki kutz moze by dla ciebie jakims autorytetem to znaczy ze i ty masz w głowce nie teges i ze mało barrrdzo mało o nim wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
["Jarek po trupach do celu, każdy chce leżeć na Wawelu"wyśpiewali na antenie radia Eska Rock Kuba Wojewódzki i Michał Figurski. Prezes radia nie uważa, by piosenka była przekroczeniem granic dobrego smaku - pisze "Rzeczpospolita".] więcej ... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jarek-po-trupach-do-celu-kazdy-chce-lezec-na-Wawelu,wid,12219073,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1a133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
Kuba Wojewódzki i Michał Figurski.---nastepcy medrcy kurwa mac ale ty masz autorytety idiotko i-won Powiedziałbym jebał cie pies ale byłby to mezalians dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę nie obrażać zwierząt
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ["Jarek po trupach do celu, każdy chce leżeć na Wawelu"wyśpiewali na antenie radia Eska Rock Kuba Wojewódzki i Michał Figurski. Prezes radia nie uważa, by piosenka była przekroczeniem granic dobrego smaku - pisze "Rzeczpospolita".] " Jak dla mnie --->>> DEBILE :-O moga sobie myśleć co chcą ale takie rymowanki - szydera , mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I własnie I-WON jest przykładem debila który bierze za pewnik to co jakis inny palant powie czy napisze Wyrób sobie własna opinie idiotko a nie powtarzasz jak papuga ,jak shatym :D:D:D co przeczyta to wklei ale nie mozna wymagac od kogos kto nie ma mozgu aby sam cos wymyslił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu to poprpstu jest ponizej ludzkiej godnosci Jaro stracił brata i przyjaciół ciekawe czy tym dwom pajacom czyli KW i Mf byłoby miło gdyby po smierci ich braci ktos ułozył piosenke poziom zenujacy kompletny brak taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes radia nie uważa, by piosenka była przekroczeniem granic dobrego smaku Prezes radia S nie wie co to smak ale dla niektórych jest JUZ wielki bo opluł kaczynskiego jakie to polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedalow takich jak figurski i wojewodzki nalezy olewac przeciez to jest przecpane jakims towarem i wiecznie zyje to to na zabawie w utopii albo w innym gej barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
i-won nikt lepiej tego okreslić nie mógł:classic_cool:🖐️ Opis rzadów i sposobu polityki Kaczynskiego najbardziej trafny popieram 🖐️ Generalnie mam to samo zdanie PO nie jest partią idealną ale to wybór mniejszego zła :P i teraz po wyborach prezydenckich zobaczymy co potrafią:P Jesli nie potrafią bedzie ich mozna dokładnie rozliczyc bez tzw "spychologi stosowanej" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojewódzki i Figurski to
bardzo odważni faceci :-D :-D :-D PS Teraz już wiem dlaczego wawunia nie lubi Wojewódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
Agnieszka są i tak oboje ponad poziom Kaczynskiego wiec spokojna twoja potargana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za co mam lubic wojewodzkiego za ten jego program w ktorym nie daje nigdy dojsc do glosu nikomu i ciagle gada o ciotach :D:D a wszyscy ktorzy to gowno ogladaja mysla ze sa wyjatkowi i modni buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
przepraszam nie Agnieszka a Alicjha ****🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ...,...i juz Licz się ze słowami jak do mnie mówisz Nie życzę sobie takich tekstów pod moim adresem ZROZUMIANO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewam se
[Kiedyś czytałam wywiad z Kazimierzem Kutzem (znanym reżyserem, politykiem) ] Tym komuchem? Pamietamy go z czasów PRL, opozycjoniści się nim brzydzili, Stanisław Tym powiedział że nie poda Kucowi nigdy ręki za to że ten dawał d... komunistom. Cóż, epoka się zmieniała i Kazik się zmienił, ale śmiesznie brzmi jak taki mały kretacz Kutz określa Kaczora krętaczem :D [Pamiętamy, że jest ojcem kompromitującego go obciachu jakim było wejście w koalicję z Lepperem i Giertychem] Kaczor zastawił sidła na Leppera, szczuł na niego tajne służby które miały go wkręcić w afere łapókową, ale nie udało się! Kaczor de facto wykończył te partie za co i Giertych i Lepper do dziś go nienawidzą. Pytanie dlaczego tak się zachował jest o wiele ciekawsze - wszak były to jedyne partie których liderzy nie siedzili przy okragłym stole. Konkurencja wykończona i możemy wrócić do "rywalizacji" dwóch okraglosowłowych partyjek czyli PO i PiS które maja programy takie same ale za to potrafia spolaryzowac opinię publiczna aby ci sadzili że faktycznie w Polsce sa jakies wybory i można sobie wybierać...Można, to prawda, tak jak dawniej można było "wybierać" kolor samochodu Ford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALICJA ... LICZ SIĘ ZE SLOWAMI jak do mnie mówisz i naucz się czytać ze zrozumieniem To nie jest mój tekst jakbys nie zauważyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała uwaga
i-won bardzo często pisze na pomarańczowo i to bardzo ostro (czyt. wulgarnie) dziekuję za uwagę i nie przeszkadzam;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
ziewam se ---> róznica jest znaczna jedni zyją przyszłoscią a drudzy historią i historię do walki politycznej wykorzystują. Jedni popierają biznes czyli motor gospodarki a inni dbają o socjal dla nierobów i systematyczne profity dla emerytów zapominając że emeryt jednak jakiś grosz ma a młody człowiek z rodziną na karku musi tyrac czasem bez umoy aby utrzymac swoje stadło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×