Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość fvfsvv
twoje podejscie otulona jest również jedynie słuszne więc nie wydziwiaj :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfsvv
jakoś nie odpowiedziałaś na ten zarzut , oczywiście niewygodny dla ciebie :D :D :D :D sami stosujecie jedynie słuszne podejście ale innych krytykujecie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel Iwonka Shatyn
jestem taki mundry, fajny, taki dowcipny i nikt tego nie widzi oprócz niedowidzącego shatynka :( oprócz niego nikt mnie tu nie lubi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo "strasznych "rzeczy tu nawypisywano . Pomieszanie z poplątaniem , niemożliwe do skomentowania . Ale rzuciła mi się w oczy taka mała "perełka " : " 20:13 [zgłoś do usunięcia] Maaagdalenka no wlasnie...... ten topic jest dla nas " Dla nas czyli kogo ??? Nie wiem co myślała "solansz" kiedy zakładała ten temat , ale odnoszę wrażenie - po paru dniowej "walce" kilku osób ( w tym i mojej skromnej osoby ) z moderatorkami , która miała miejsce po skasowaniu starych "kaczek" i paru następnych tematów Shatyna - , że temat założyła przede wszystkim dla NIEGO i osób głoszących kontrowersyjne oraz mało popularne opinie . Może się mylę ... , ale to wie już tylko "solansz " I trudno wymagać spokoju na politycznym topiku kiedy za łby bierze się najbliższa rodzina . PO-PiS jest taką rodziną czy się to komuś podoba czy nie . Są jak skłócone siostry ,więc walka musi być krwawa . Z ostatnich wydarzeń jedynie film "Solidarni 2010" Pospieszalskiego i kogoś tam jeszcze ; wprowadził mnie w ogromne zdumienie połączone ze współczuciem ... dla autorów filmu . To było żałosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjanie spadłeś z księżyca
szatyn niejednokrotnie przy pomocy m.in. iftar "mieszał z błotem" również solansz tego dla kogo solansz założyła topik nie wiemy możemy się tylko tego domyslać niezaprzeczalnym jednak faktem jet to, że niektórzy próbują sobie go zawłaszczyć to oni obwieszczaja z kim nie bedą rozmawiać to oni kilkadziesiąt razy na dobę piszą IGNOR to może własnie ci dwaj powinni się stąd wynieść skoro nie pasują im osoby tu piszące? najlepiej dla wszystkich by było, żeby te dwa proste chamki przenieśli się na GG i tam sobie stare doopska lizali do woli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też tu "mieszano z błotem" i jakoś nie mam do nikogo nawet najmniejszych pretensji . O " solansz" myślę podobnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykurcz intelektualny
SORRY & NO COMMENT i "wielkim swiatem" zaleciało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szatyna
zapomniałeś czy wstydzisz sie wkleić końcówkę swojej wklejki?.:O "08:11, revelstein , a to Polska właśnie (very fuckin and stupid Poland)" biedny stary człowieczku to wolny kraj i masz prawo mysleć tak jak to goowno, masz prawo mysleć że mieszkasz w pierdolonej i głupiej polsce, tak jak uważa twój guru reveldówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 09:53 [zgłoś do usunięcia] nie bądzmy naiwni Komorowski na pewno nie nadaje się na prezydenta naszej umierajacej Polski.To musi być patriota ktos uczciwy wierzący madry dla którego Bog honor ojczyzna są najważniejsze.Bo sprzedać Polskę obcym to nie sztuka. " :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHATYN z calym szacunkiem
ale wklejasz post bez ostatniego zdania, pomarancza robi to za Ciebie a ty piszesz o obrazie polski - co za hipokryzja. Wygodne teksty przygarniasz sobie a reszta to chooj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałem mozliwośc w 80 roku
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu dowód kto obraża Polskę
i co tak hipokryto nagle zamknąłeś dziub? nie udała ci się manipulacyjka? TY TY TY "opozycjonisyo" z koziej doopy:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i opozycjonista zaczytuje się
w dziale zatytułowanym "a to Polska właśnie (very fuckin and stupid Poland) " brawo szatyn:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ciotki włączcie
IGNOR:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz na myśli ten kraj?
"a to Polska właśnie (very fuckin and stupid Poland) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ciotki co z tym IGNOREM
? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bucu to ty obrażąsz mój
kraj wklejając wypociny takiego gówna jak ten revelgoowno jestes aż tak głupi czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do powiedzenia
ma nijaki obywatel na temat wklejki revelgoowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam kiboli PO i PiS-u
widze że dzień jak codzień czyli nawalanka od samego rana oczywiście nic o programach i gospodarce oczywiscie gebki pełne ogólnych frazesów o Polsce oczywiście opluwanie przeciwnika gardzę wami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×