Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

No właśnie nie chodzi mi o Obywatela czy też Shatyna, bo na razie mimo różnic w dyskusjach i różnic w zdaniach, nie potraktowali mnie jakoś nagannie. Owszem się z tym zgadzam, ale ja wyjątkowo lubię jak ludzie dotrzymują słowa. Obywatel ja wiem, że nie wszyscy, powiedziałam przecież prawie wszyscy. Mnie jeszcze nikt nie d***********ani z prawa ani z lewa. Zgadzam się z offermą, że są sprawy ważne i mniej ważne, ale dla mnie dane słowo jest święte. To znaczy np mówię, że będę tutaj wtedy i wtedy, albo że nie będę premierem i nie ma możliwości bym zdanie zmieniła bo sama siebie uznałabym za niepoważną, która raz mówi tak a raz inaczej. Mógł zostać przewodniczącym PISU ok, ale wtedy mógł też wyznaczyć inną osobę na premiera.Sam żeś teraz przyznał, że "to jest polityka, nie ma ludzi kryształowo czystych.". Jak to nie nosząca żadnych realnych skutków, myślę że niosła realne skutki ta obietnica... przynajmniej dla mnie. Po stoczniach powinno się natychmiast dymisjonować tego, kto za to odpowiada, czyli Grada... Dziś w jakiejś stacji obejrzałam jak premier Wielkiej Brytanii wypowiada się nie wyłączając mikrofonu w samochodzie. Uważam, podkreślam to moje zdaniem że polityk i to tej klasy nie powinien wypowiadać nieopatrznie swoich słów, bo potem ludzie mogą nie mieć do niego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:06 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Shatyn, Anouk, echja co do reszty TROLLI mam środkowy palec dobranoc" No i macie tu przykład inteligenta z PO. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Nic dodać nic ująć. Dodatnie minusy jak to zwykł mówić pewien mędrzec z podstawówką. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn--->1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem To kaczyński mówił w kontekscie koalicji PO PiS, podobnie pkt 2,3 i4 A po za tym czyżby nie wprowadzili niższych podatków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo raczej
ofermo dla Ciebie każdy argument od przeciwnika pisu bedzie żałosny. Dośc intensywnie i mocno to podkreślasz:( dla tego tez nie ma powodu do jakiejkolwiek dyskusji z Tobą skoro z góry stoję na straconej pozycji. Po ok dwoch postach napiszesz tradycyjnie - że wszystko jest żałosne" i na tym koniec:( a szkoda bo ciekawie moglibysmy podyskutowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
napisałeś -a czym innym oszustwa przy prywatyzacji stoczni.- możesz to jakos rozwinąc ? np podac szczegóły, kto i co i jakie wyroki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
i zostali ukarani ? bo słyszałam, że ten katarski inwestor był znajomym prezydenta L.K. i latał jego samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
i to jeszcze tam jest napisane --Ponadto, jak dodał, w momencie wpłacenia wadiów, MS wiedziało, że jest tylko jeden inwestor, który chce kupić kluczowe aktywa stoczni Gdynia i Szczecin właśnie Katarczycy. - Nie może być mowy o tym, że resort skarbu kogoś faworyzował, jeżeli na kluczowe aktywa był jeden oferent. Nie było fizycznej możliwości, by w jakiś sposób blokować innych inwestorów, bo oni się nie zgłosili zapewniał Grad. A szef ARP dodawał, że pozostali uczestnicy przetargu do dziś nie zgłaszali zastrzeżeń co do procedury, a nad jego prawidłowością czuwały niezależne komisje i obserwatorzy wyznaczeni przez UE.--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
tego ja nie wiem. ale jakby było cos niezgodne z prawem to byliby ukarani winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
bo oszustwo to jest przestepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
a ty napisales ze --a czym innym oszustwa przy prywatyzacji stoczni.--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
tego ja nie wiem bo skad? ale jak mogł faworyzowac jak oferent byl jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo interesujące
nie bo jak jest jeden to sie nie da faforyzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{u nas "nie niesie znamion przestępstwa". bo u nas bardziej zależy KTO czyn popełnia niż CO popełnia.} Jak z synem Wałęsy.. jazda pod wpływem.. u przeciętnego obywatela za coś takiego pewno kraty.. u niego "pomroczność jasna".. szkoda się o to spierać z kimś kto protesty wznosi nad grobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mogą dla ciebie być nawet kobietą.. mnie stwierdzenia, które w oczywisty sposób mają mnie ranić nie ruszają. Za dużo w życiu już przeszedłem. Kiedyś samobójców chowano pod płotem, jeśli dziś ktoś na pogrzebie samobójcy by się tego domagał, to dokładnie obrazuje protestujących przeciwko temu pochówkowi. Nie ma dowodów, ale za takim jednym pisałem, Kaczyński powinien był spocząć w Warszawie. Protest, mimo że było wiadomo że odwołania od tej decyzji nie ma wystawia ocenę protestującym, przeciwko temu by samobójcy nie chować jak zwykłego człowieka(sic!). Nawet Wałęsa potrafił się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe jest 2
""""" W obozach Sikorskiego Nie mogli walczyć o Polskę, bo nie spełniali kryteriów „moralnych lub „politycznych czyli: byli oponentami gen. Władysława Sikorskiego. Tylko przez Wyspę Wężów przeszło 1500 polskich oficerów. Ci, którzy robią intrygi, znajdą się w obozie koncentracyjnym tak gen. Sikorski ostrzegł w lipcu 1940 r. politycznych przeciwników emigracyjnego rządu. Oczywiście myślał o obozie odosobnienia na wzór tych z wojny burskiej, a nie o Auschwitz. Ale wypowiedź wypadła fatalnie komentuje słowa Naczelnego Wodza prof. Mirosław Dymarski z Uniwersytetu Wrocławskiego. Czy był to tylko językowy lapsus generała? Jak wyglądały „obozy Sikorskiego? """""" http://tygodnik.onet.pl/35,0,45576,wobozach_sikorskiego,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona snem --->>> właściwym dysponentem /Wawel / jest kościół, heh tak oczywiście, tylko, że "życzenie rodziny" w domyśle "drugiego bliźniaka, było to, a nie Dziwisza. A z drugiej strony, to Wawel nie powinien mieć takiego dysponenta tymi dobrami, bo i tak z państwowej kasy idzie na renowację, tego tak szacownego miejsca, a nie z kieszeni Dziwisza & spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkur...y na maxa
żałoba się skończyła i proszę nie zamykać ust ludziom, dla których ta decyzja była kontrowersyjna.. mamy do tego prawo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat podchodzę do takich rzeczy mniej emocjonalnie. Krzyżem na glebie leżeć nie będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
[zgłoś do usunięcia] otulona_snem to jest niestety polityka, nie ma znaczenia czy prawica czy lewica( jaruzel tez interweniowal swoich wspolpracownikow, polecam Towarzysza Generala) Tusk pewnie tez chetnie by niejakiego Schetyne wsadzil do jakiegos"obozu", pojawiaja sie tez glosy ze i nad Komorowskim zbieraja sie czarne chmury, polityka to strategia i walka, a do polityki nie ida raczej"aniolki" tylko jak gdzies czytalam jedna z opini psychologicznych najczesciej ludzie o psychice ocierajacej sie o pewne rodzaje psychopatii Wiec Kaczynski równiez aniołkiem nie był wiec nie ma potrzeby po smierci go gloryfikować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
poraz kolejny wiec informuje że Wawel to nie dziedzictwo koscioła ale dzidzictwo Światowe wpisane na liste UNESCO i na to ze swiatowego funduszu to miejsce otrzymuje kase na swoje utrzymanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy Polacy przestaną się karmić martyrologią (we wszelkich odmianach). Chyba nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkur...y na maxa żałoba się skończyła i proszę nie zamykać ust ludziom, dla których ta decyzja była kontrowersyjna.. mamy do tego prawo !! } No więc teraz, gdy żałoba się skończyła, napiszę krzycz sobie do woli. Teraz mnie to nie wprawia w konsternację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupp sasa
podnoszę bo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego paszteta XXL
21:53 [zgłoś do usunięcia] offerma skończ temat bo stajesz się nuuuuuuuuuuudny jak flaki z olejem [a co to była za "śmietanka" bo nie wiem? na nabiale się akurat nie znam.] ty jeszcze dużo nie wiesz za dużo siedzisz na forum dla kobiet zamiast uzupełniac luki w wiadomościach CZY KRETYNKO NIE WIDZISZ KTO SIEDZI 24/7 na FORUM DLA KOBIET? JESTEŚ GRUBA CZY JESZCZE ŚLEPA W DODATKU? JEŚLI NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA ZAJMIJ SIĘ DIETĄ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfsvv
" co do pogrzebu na wawelu to moje zdanie jest takie że wy w swojej nienawiści do kaczyńskiego to byście go najchętniej w gnojowniku utopili. o każde inne miejsce to by awantury były. " biedny matole ... nie można mieć odmiennego zdania ? Należy mu się szacunek ale decyzja o Wawelu jest kontrowersyjna " po prostu jesteście chorzy i co tylko "salon" ustami jakiegoś kutza czy innego michnika szczeknie to wy gotowi jesteście biegusiem realizować. " My chorzy z nienawiści ale TY chory z miłości :-O SAM ZIEJESZ NIENAWIŚCIĄ POCZYTAJ SIEBIE .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfsvv
no i gdzie ta offerma polazła ? :D a TY nie ziejesz nienawiscią na TUSKA ? a gdyby coś mu się stało to co.... ja mogłbym ci to wypominac ... idzie zwariować . Jesteś emocjonalnym knypkiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel Iwonka Shatyn
pali nam sie koło doopy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×