Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość To prawda iftar
Izabella Sariusz-Skąpską - przywraca nadzieję, mowi prawdę [- Jeśli słyszę, że Smoleńsk to drugi Katyń, to mam ochotę krzyczeć. Dziadek, Bolesław Skąpski, został zamordowany, a ojciec zginął w katastrofie samolotowej. Żaden z nich nie poległ - jak teraz się mówi. Polec można w walce. Dziadek nie poległ, bo był jeńcem wojennym. Strzelono mu w tył głowy. Był prokuratorem pracującym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Zginął jako urzędnik państwa polskiego zamordowany w bestialski sposób. Mój ojciec jechał jako prezes zarządu Federacji Rodzin Katyńskich na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej i zginął w tragicznym wypadku. Strasznym, przerażającym. Moja mama w pierwszym odruchu mówiła: "To przecież niemożliwe, żeby tam stracił ojca i tam po 70 latach zginął". Ona ma prawo tak mówić, ale nie wolno łączyć Katynia ze Smoleńskiem i budować symboli, które łatwo wykorzystać w walce politycznej. To, co teraz dzieje się wokół katastrofy i śledztwa, które ma ją wyjaśnić, powoduje, że słowa mojego ojca, by nie zawłaszczać Katynia - słowa pochodzące z przemówienia, które miał wygłosić 10 kwietnia na Polskim Cmentarzu Wojennym - są nie tylko prorocze, ale brzmią naprawdę złowieszczo.] to co wyprawiały media przez czas żałoby nie mieści się w głowie - TO POWINNO BYĆ KARALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Tylko dla Pana "OFFERMY " . ( nadmieniam , że w bezpośrednim wywiadzie z korytarzy Sejmu dla TV użył ostrzej słowa "tchórzliwy" ) ( zrobił to jeszcze jeden Poseł , ale nazwisko uleciało - bo to dupek był niegodny pamięci ) Czytaj POWOLI Zapytanie nr 2496 do ministra obrony narodowej w sprawie odznaczenia pilota prezydenckiego samolotu, kpt. Grzegorza Pietruczuka, srebrnym krzyżem za zasługi dla obronności Uzasadnienie Według informacji prasowych i wywiadu, jakiego szef MON udzielił dla Radia Zet 19 września br., kpt. Grzegorz Pietruczuk został odznaczony srebrnym krzyżem za zasługi dla obronności. Wedle słów szefa MON pilot otrzymał medal za przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie. Ministrowi chodziło o lot, jaki wykonał prezydencki TU-154 na Kaukaz 12 sierpnia br. Planowo samolot miał lądować w Azerbejdżanie w Ganji, ale prezydent RP podjął decyzję o locie do Tbilisi. Pilot odmówił zmiany kierunku lotu. Decyzja pilota doprowadziła do licznych komplikacji w wizycie czterech prezydentów w Gruzji. Przejazd drogą do Tbilisi był bardzo niebezpieczny i sprowadzał realne zagrożenie dla osób w nim uczestniczących. Według doniesień medialnych obawy pilota o stan techniczny lotniska w Tbilisi były całkowicie nieuzasadnione i można było na nim bezpiecznie wylądować. Proszę wobec tego Pana Ministra o odpowiedzi na następujące pytania: 1. Czy pilot ma prawo odmówić wykonania rozkazu zwierzchnika Sił Zbrojnych RP? 2. Czy odznaczenie pilota za de facto zaniechanie działania tak wysokim odznaczeniem państwowym jest zgodne z obowiązującymi procedurami? 3. Czy Minister, podejmując decyzję o odznaczeniu, chciał pokazać, iż będzie premiował w przyszłości przypadki niesubordynacji, tchórzostwa i odmawiania wykonywania rozkazów? 4. Czemu sprawa odznaczenia pilota została tak nagłośniona w mediach przez szefa MON? Czy był to kolejny element prowokacyjnej polityki rządu wobec prezydenta RP? 5. Czy zbadano przebieg wydarzeń w kabinie pilotów i zgodność podejmowanych przez nich decyzji z obowiązującymi procedurami? Jakie są wnioski z tej kontroli? 6. Czemu szef MON nie odznaczył innych członków załogi? 7. Jak MON zamierza reagować, jeśli w przyszłości będą powtarzać się tego typu przypadki odmawiania zmiany kierunku lotu? Z wyrazami szacunku Poseł Przemysław Gosiewski Kielce, dnia 23 września 2008 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, dlatego zapraszam;) Weź orzeszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Przeczytałeś !? Mądry jak PiS powiadasz .......... Jesteś Pan bardzo naiwny Panie "offerma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar już żadne wina nie potrzebne jest pijana i wyznaje mi miłość na innym topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEeeeee, niekoniecznie trzeba tak kogoś określać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Może przyjdzie dzień Panie "offerma" , że dojrzy Pan to czego widzieć Pan nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uj, niewierna??????;):P:P:P [pragniesz rzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przyjdzie dzień Panie "offerma" , że dojrzy Pan to czego widzieć Pan nie chce . masz na myśli dzień sądu ostatecznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "po 3 tendencyjni dla zwolennika PiSu dla zwolennika PO nie" faktycznie, jeżeli za normę uznać "dokopywanie pisowi" to tendencyjni nie są. w innym wypadku - są. ta dyskusja jest trochę bez sensu skoro wojewódzki sam przyznał że doradzał PO w kampanii wyborczej i że "podchodzi do niej strasznie emocjonalnie". to są jego własne słowa i wiedząc o tym mówić że nie jest tendencyjny to trochę zamykanie oczu na rzeczywistość, prawda? nie będę badał szczegółowo audycji wojewódzkiego sprawdzając ile razy drwi z pisu a ile z PO bo chyba nawet na pierwszy rzut oka można to stwierdzić. i na odwrót > jeżeli za normę uznać wyzywanie Shatyna to tendencyjny nie jesteś. w innym wypadku > tak dyskusja jest bez sensu skoro sam przyznajesz że uważasz Shatyna za komunistę i popierasz socjalistyczny PiS i podchodzisz do tego strasznie emocjonalnie (te wszystkie wtręty o ogłupieniu rozmówców przez media, czepianie się słówek itp) tak wyglądają Twoje posty i wiedząc o tym mówić że nie jesteś tendencyjny to raczej głupie nieprawdaż ? i nie trzeba sprawdzać Twoich postów za często ani wczytywać się w nie zbyt mocno > widać na pierwszy rzut oka ot taka zabawa zastanawiam się tylko czy teraz wytniesz z tego Shatyna komunistę i będziesz mi to udowadniał przez 5 postów czy się wreszcie uśmiechniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
On już tam lepiej niech nic nie kreśli . Niestety , ma ten sam problem co Kaczyński . " białe jest ..........................." dobra , nie kopać leżącego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
... i jak Kaczyński nie potrafi słuchać dobrych rad . I Ty biedaku mówisz , że ja jestem śmieszna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jeszcze efektem rządów PiS jest to, że moja koleżanka wybudowała dom i zamieszkała w nim w 2007 roku? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wmowili ciemnocie ze pis
jest be i ze najwazniejszy cel to zeby pis do wladzy nie doszedl i na tym polega cala strategia i program rzadzenia PO, gdyby pis przypadkiem sie rozpadl to PO by polecialo razem z nimi bo caly program rzadzenia by im sie rozpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIS korzystał z koniunktury napędzonej przez poprzedni rząd ... :-) poza rozwaleniem WSI i powołaniem CBA niewiele zrobił ... ale duzo krzyczeli :D .. a potem : afera gruntowa, sprawa Kaczmarka, taśmy Reni Begir, sex afera u koalicjanta ... itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheeeee, jak ta elektronika szybko się starzeje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"Offermo " prosiłam , żebyś czytał powoli !? Nie ośmieszaj się chłopie ! To jest Sejm , nie budka z piwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×