Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość szósty głos
hoho czy może ktoś mi potwierdzić, że Prezydent przeszedł mutację? Shatyn napisał, że na niemal 100% winny jest Prezydent, trochę to dziwne, gdyż jak się okazuje wg tych samych mądrych aczkowliek niesprawdzonych źródeł - głos w kokpicie należał do kobiety myślę sobie jednak, że niekoniecznie, być może wysokość spowodowała zawirowania w strunach głosowych rozmówcy, mogło być też i tak, że gwałtowne nurkowanie w dół samolotu uszkodziło w jakiś sposób tasmy prawdy i głos, który był męski nagrał się, jako żeński możliwości jest wiele, cdn. kolejne newsy wkrótce kochani :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona..
obywatelku idz sie popłacz jeszcze :D , taki biedny wszyscy go obrazaja... bede sobie pisała na temta offermy co mi sie zywnie podoba, a tobie nic do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i know how you are
kurwa nie wyzywaj od oszołomów, sam jesteś oszołomem shatyn ty pierdołku co pieprzysz od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "Nie rzucam wyzwisk pod adresem Kaczyńskiego, manipulujesz, ale to typowe dla pewnego kręgu." nie rozśmieszaj mnie. o to wlaśnie się pokłóciliśmy wczoraj. bo w jednym z pierwszych twoich wpisów przeciw kaczyńskiemu znalazły się zwykłe obelgi. Wskaż te obelgi. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i know how you are
nie umiesz myśleć głupku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "Nie rzucam wyzwisk pod adresem Kaczyńskiego, manipulujesz, ale to typowe dla pewnego kręgu." nie rozśmieszaj mnie. o to wlaśnie się pokłóciliśmy wczoraj. bo w jednym z pierwszych twoich wpisów przeciw kaczyńskiemu znalazły się zwykłe obelgi. a "krytyka" jaką ty proponujesz to nie krytyka tylko obelgi właśnie. nie krytykujesz go przecież za postępowanie, nie stawiasz mu zarzutów o to co robi tylko o to JAKI JEST. a tak naprawdę o to jaki jest jego obraz przekazany ci przez giewu. jakie jest twoje o nim wyobrażenie. zasada tej oceny jest identyczna z zachwytami nad kwaśniewskim jaki to był "inteligentny i wykształcony" podczas gdy w rzeczywistości był niedorobionym magistrem. ot, całe jego "wykształcenie". podczas gdy konkurujący z nim w kampanii marian krzaklewski jest doktorem. Jednak muszę wkleić całość. Ty jednak Jesteś nawąchany chyba. Napisałam Ci kilka przykładów Jego postępowania, jako Głowy Państwa, które krytykuję. Czy Ty naprawdę lubisz bić pianę i w każdym poście kłamać? Nie opieram się na przekazie, bo po potrafię sama analizować, a nie "wygooglać" jak Ty. Stawiałam zarzuty o to właśnie co robił, a nie jaki był. Nie napisałam, że był śmieszny bo przekręcał nazwiska, albo był niski. Krytykowałam Jego politykę, nie szydziłam z człowieka. Kces cukielka? Ile Ty masz lat? Używasz argumentów i zagrań właściwych dla usmrkanego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki IV RP
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,nie-od-tej-malpy-w-czerwonym-czyli-wpadki-IV-RP,wid,9087093,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę, pacyfikacja dokonana czyli nic tu po mnie. "Jeden szeryf na jednego mieszkańca" - W. Młynarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mozna dopuścić do
odrodzenia się IV RP NIE CHCE KACZYZMU TO JUŻ PRZERABIALIŚMY I MÓWIMY NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhyhrhrhh
Kaczyzm by był jakby Jarosław był Premierem, jako Prezydent nie wprowadzi żadnej IV RP może co najwyzej sobie powetować :-O najwazniejsze by PIS nie wygrał już nigdy wyborów parlamentarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Do moich drzwi zapukała wczoraj wieczorem jakaś dziewoja, po czym podsunęła mi pod nos listę z prośbą o podpis dla Komora. Oczywiście spławiłam nachala:O Ludziom nie dadzą odpocząć nawet we własnym domu, tylko nasyłają platformersowe bojówki i zawracają głowę. Tak więc nie wiem, co jest gorsze: zbieranie podpisów pod kościołem, czy nagabywanie we własnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High fedef
Post Offermy 10/10-wszystko w temacie. I dalej możecie się produkować tu razem z musztarda szatynem i innym głupim gminem. Over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeden komentarz popisowy
Bracia Kaczyńscy mieli szansę.Mogli wywalić cały ten gnój z IPN-u na widok publiczny. I niech mi tu nikt nie mówi o prawach i zasadach. Pro publico bono, czasem i zasady trzeba złamać, choćby na zasadzie wyjątku potwierdzająceg o regułę (lista Wildsteina). Mógł prezydent Kaczyński opublikować aneks Maciarewicza z nazwiskami znanych dziennikarzy pracujących dla służb specjalnych? Mógł, ale tego nie zrobił, bo pewnie jego brat miał nadzieję, że będzie nimi sterował jak pajacykami pociąganymi za sznurki. I co? Srogo się przeliczył, bo agenci pozostali jednak wierni swoim „właściwym szefom. A agent pozostaje wiernym agentem do końca życia. Agent (o czym wie każdy agent) może odejść z „zawodu jedynie „przez komin! Być może też było tak, że prezydent nie chciał ujawnić nazwisk dziennikarzy, bo obawiał się o życie swoje i rodziny, ale jak widać o wiele to mu pobytu na ziemskim padole nie przedłużyło. „Układanie się z międzynarodowym i socjalistami też nic nie daje. Kto wierzy w socjalizm, choćby narodowy lub inne bzdety, zamiast w Boga jest gotów uwierzyć we wszystko - ak ktoś mądry zauważył . Z komunistami (międzynarodowy m i socjalistami) układów zawierać nie można, choćby dla tego, że mimo zawartych umów ze swojej strony i tak nigdy nikomu niczego nie dotrzymali. Oczywiście gdybym musiał, podkreślam musiał, na kogoś zagłosować, to zagłosowałbym na narodowych socjalistów (PiS), bo przynajmniej w swej socjalistycznej głupocie syzyfowo usiłują zrobić coś dobrego dla narodu polskiego. Natomiast na pewno nie głosowałbym na międzynarodowyc h socjalistów (komunistów) z PO, bo ci kosztem własnego narodu chcą zrobić „dobrze wszystkim innym na świecie (aktualnie Grekom). Niestety eksport socjalnej (socjalistyczne j ) rewolucji zawsze kosztował i kosztuje. Ponieważ obecnie mam jeszcze wybór (pytanie jak długo jeszcze), to w drugiej turze nie poprę ani narodowosocjali stycznej cholery, ani międzynarodowos ocjali stycznej dżumy, czyli ani nie poprę PiS, ani nie poprę PO. Jedynym słusznym wyborem jest Janusz Korwin - Mikke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhyhrhrhh
" Tak więc nie wiem, co jest gorsze: zbieranie podpisów pod kościołem, czy nagabywanie we własnym domu " Obie rzeczy są naganne a mieszanie Koscioła do polityki jest obrzydliwie tak jak chamskie jest łazenie po domach z czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×