Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jelonekk..
aby PIS był" lepszy" Jarek powinien zostać prezydentem , już nie będzie "szkodził" tej partii . Pro publico bono jego przeciwnicy powinni mu to ułatwić. Tak przynajmniej wynika z dyskusji , że głównym złem PISu jest kaczor - te hasło autora - Kaczki na taczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, a czy ty w ogóle znasz podstawy ekonomii? Bo co najmniej dziwacznie pojmujesz zależności między koniunkturą a zadłużeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciebie za to
Musztardo ciśnie kloc tam gdzie słońce nie dochodzi nawet za dnia. A czy chodzi o mózg czy doope to w twoim wypadku akurat niewielką różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, ja od lat jestem za tym, żeby w szkołach średnich wprowadzić filozofię z elementami logiki. Wówczas może nie pisano by takich bzdur o "prawdziwych", o "wszystkich", o związkach, pojęciach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak znasz się na tym, to nie pisz takich rozważań , jak zaprezentowałeś, porównując rządy PO i PiS. Skoro naprawdę się znasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "PiS jest obciachowy dla wielu Polaków nie dlatego że tak go przedstawiają media czy że nie potrafi zareklamować się inaczej" no to faktycznie jest jedynie twoja subiektywna opinia widzisz, jakoś te 5 lat temu pis wygrał te wybory. jakoś był dla polaków mniej "obciachowy" niż platforma. dopiero wtedy gdy stał się celem do zupełnie bezpardonowych ataków ze strony wszystkich mediów "obciachowy" się stał. pamiętając o tym nie zgadzam się z tym co mówisz absolutnie. krótką masz pamięć 5 lat temu wielkich różnic pomiędzy PiS a PO nie było bezpardonowe... :D Bielan wspominał w jakimś wywiadzie że bodajże z 8 czy 10 miesięcy przed wyborami w 2007 mieli z Kamińskim rozpisaną całą kampanię , prowadzili w sondażach (jak to możliwe ? :D ) ale rada PiSu (czyli w sumie tzw Zakon) nie zgodziła się na wybory a po paru miesiącach i tych wszystkich błędach PiSu (np Sawicka > jej łzy bardzo pomogły PiSowi) PiS przegrał ps jeszcze raz > to jest moje zdanie nie uzurpuję sobie prawa do objawiania jedynych słusznych prawd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Czytaj dalej "offermo" tylko powoli i staraj się myśleć . ( a tymi swoimi żałosnymi epitetami nie pogrążaj się bardziej ) { "Przyniósł wstyd i wykazał się tchórzostwem" Spór z pilotem miał dalsze konsekwencje. Po powrocie delegacji, 25 sierpnia 2008 r., poseł PiS Karol Karski złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez kapitana samolotu, który "odmówił wykonania rozkazu". "Żołnierz ten przyniósł wstyd Państwu Polskiemu oraz jego Siłom Zbrojnym. Wykazał się tchórzostwem, gdy tego samego dnia w Tbilisi lądował samolot prezydenta Francji. Przyniósł wstyd Państwu Polskiemu w oczach innych głów państw znajdujących się wówczas na pokładzie i doprowadził do drwiących z Polski artykułów w prasie zagranicznej" - pisał Karski. Zarzucił Pietruczukowi, że "utrudniał prezydentowi wykonywanie jego konstytucyjnych obowiązków", "naraził go na niebezpieczeństwo utraty życia" (bo droga lądowa przebiegała "w pobliżu linii frontu"), a nawet "wbrew woli przetrzymywał Prezydenta w samolocie wojskowym i pozbawiając wolności przetransportował do miejsca, gdzie Prezydent nie chciał się znaleźć". Na koniec Karski pyta dramatycznie: "Czy rząd zamierza tolerować tego typu elementy rozprężenia [tak w oryginale] oraz nieprzystojące żołnierzom zawodowym tchórzostwo w obecności Głowy Państwa?". I ostrzega: "przyzwolenie może doprowadzić do sytuacji, iż w morze nie będą wypływać polskie okręty wojenne (bo kapitanowie uznają, że jest to niebezpieczne), polskie patrole na misjach pokojowych zaczną odmawiać wyjazdu w teren (bo w bazie jest bezpiecznie), a w sytuacji ewentualnej agresji na Polskę żołnierze będą odmawiać jej obrony". } Czytaj powoli ze zrozumieniem . Najlepiej na głos !!! To wzorcowy popis PiS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra....pewnie, że niższe podatki są lepsze od wyższych. Tylko zastanawiam się, jak PiS chciał cudownie rozmnożyć budżet zmniejszyć podatki, a zwiększyć wydatki? Na pensje, na utrzymanie armii, szkolnictwa, służby zdrowia, emerytury itp. Pamiętam lata przed wygraniem wyborów przez PiS, to, co mówili i potem, co się działo. Zamysłu gospodarczego nie było tam rządnego, co najwyżej hasła o solidarnym państwie, zamiast sensownej polityce społecznej. Raczej rządy PiS zajmował IP, lustracja, deubekizacja itp. To są rzeczy dość odległe od gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoboss
Do Samanty Lisiczki> Twój post z 20:46 mnie przeraził. Oburzenie nie wywołuje audycja tylko to co w niej wypowiedziano lub jak kto woli wyspiewano w kontekście "kampanii po trumnach". Niestety jesteś w dużym błędzie jeśli myśli że to można określić nawet niskich lotów satyrą w kontekście tego co się stało. Porównaj sobie wypowiedzi tych dwóch osobników z "Donald marzy"czy występami Kryszaka. Czy uważasz że panowie W i F to satyrycy? W tymo konkretnym momencie? Czym jest satyra? Bo jeśli tym co oni zrobili to,że sparafrazuje Twą stopkę,weź sznurek i zrób to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:15 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; Przypomina się , że w zeszłym tygodniu ktoś ze mną dyskutował, że patriotą można być prawdziwym jak Lech Kaczyński, czy nieprawdziwym jak Tusk 'świetne' PiS takimi m.in bzdetami spycha kazdego o poglądach na prawo od Gowina czy Kowala w łapy PO nic tylko pogratulować PiSowym publicystom > napędzaniem takiego podziału zapewniacie swojej partii wieczną opozycję może o to chodzi ? o te 150 foteli w Sejmie przez 20 najbliższych lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze : w gruncie rzeczy mit czy wizja solidarnego państwa musi przekładać się na mocne obciążenia fiskalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak dla mnie to największym złem PiS i Kaczyńskiego, bo Jarek to PiS to zasada: dziel i rządź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbie H.
Musztarda-"wystawia świadectwo swojej formacji" jakiej formacji? Masz paranoję jakąś? To wiesz to się leczy. Np neuroleptyki zacznij brać. Dla ciebie każdy kto tu pisze to "z formacji"jakiejś jest. A ty z jakiej jesteś formacji? Nieżywych schabów? Sądząc po tym ile tu siedzisz to pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Walking
Musztarda jak wskoczysz na schaba to będziesz prawdziwa baba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
I pomyśleć , że uważałam siebie za a,polityczną . Ale jak się od przypadku do przypadku poczyta takie ofermy to siłom rzeczy człowiek robi się "polityczny" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzisz szatyn to kaffe
To twoje prawdziwe życie. Napisałeś że Offerma zaniemówił. Ciekawe jak miał to zrobić skoro do tej pory pisał. To ty go słyszysz? Następny w kolejce po leki po musztardzie. G-uzzz skąd się te wszystkie No-lajfy biorą?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musztardo skoro
Offerma googluje ty idź na stronę bo cię ciśnie co widać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, kontroluj swe nerwy. Powściągnij je.I meliska. Ja już nawet nie trąbię na każdego bałwana, co to kombinuje na drodze niezgodnie z przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa szatyn taa
Bo na forum mówieniem jest pisanie. A w życiu pisaniem jest mówienie itd itd -powiedz to swojemu psychiatrze gwarantuje Ci epikryze(skrócony opis choroby)ps podziekuj bo się znów czegos dowiedziałeś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, a czy Ty patrzysz, co się dzieje od września 2008 na świecie? Czyżbyś nie dostrzegał załamania rynków finansowych ? Nie mówiąc o bujaniu złotówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooge Booger
Ten "Ofiaruś"jak napisałas wyraźnie góruje nad wami wiedzą. Wam się czasem nie tylko zdarza coś wkleić ale również nie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiaruś sam siebie na orange
pociesza. pocieszny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Może i dobrze , że spasował bo jest jeszcze relacja naocznych świadków " { " Kaczyński jeszcze w czasie lotu mówił dziennikarzom, że "jeśli ktoś decyduje się być oficerem, to nie powinien być lękliwy". Po wylądowaniu w Azerbejdżanie zapowiedział, że "po powrocie do kraju wprowadzimy porządek w tej sprawie". " } Będąc w pełni świadomy tych niezaprzeczalnych faktów jakże inaczej brzmią słowa "niewypowiedziana presja " w stosunku do dowódcy tragicznego lotu nad Smoleńskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczcie się nie
wklejać artykułów a swoje poglądy co najwyżej podparte takowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan Zalewski Właśnie dziś trzeciego maja dowiedziałem się z Internetu, że trzygwiazdkowy generał Mieczysław Cieniuch ma zastąpić generała Franciszka Gągora ofiarę Smoleńska. Cieniuch- nominowany przez ministra Klicha- jest przedstawiany w mainstreamowej prasie jako wybitny oficer, przedstawiciel wojskowy przy NATO i UE w Brukseli. Ja jednak zajrzałem sobie do biogramu Pana Generała i zastanowiły mnie dwa okresy w Jego życiorysie. Cieniuch w latach 1980 1982 studiował w Moskwie w Akademii Wojsk Pancernych ZSRR. Niby nic powiedzą zwolennicy pojednania- ja jednak nie potrafię zapomnieć, że były to akurat lata stanu wojennego w Polsce. Zachodzę w głowę, kto akurat w tym czasie postanowił zainwestować w swoją edukację w stolicy Związku Sowieckiego. Drugi ciekawy okres, może jeszcze ciekawszy, to następna dekada Mieczysława Cieniucha: lata 1990 1992. Pan Generał też wtedy pilnie studiował. Nie zgadniecie gdzie Zgadliście: w Moskwie, a konkretnie w Akademii Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej. Tak się składa, że też dobrze pamiętam ten okres historyczny, zaczynałem wtedy pracę w Krakowie jako dziennikarz radiowy. W roku 1991 w Moskwie doszło do próby przejęcia władzy przez twardogłowych Sowietów, zwanej puczem Janajewa. Oczywiście to czysty przypadek, że nasz przyszły szef Sztabu Generalnego szlifował tam wtedy wiedzę, jednak, pozazdrościć Panu Generałowi, że w tak przełomowych latach dla Rosji i państw ościennych, obserwował Historię in statu nascendi, tam gdzie się wykuwał Los i hartowała stal. To, o czym piszę, to są rzecz jasna takie wprawki literackie, ćwiczenia stylistyczne, bo anim ja reporter śledczy, ani zaufany wojskowych, żebym jaką wiedzą tajemną tu błysnął. W sekundę w internecie znalazłem te dane, a jak jeszcze sobie chwilkę pogooglałem to inne ciekawe informacje o Panu Generale odkryłem. W 2002 roku Mieczysław Cieniuch postulował wprowadzenie wojskowej blokady medialnej. W dwumiesięczniku Myśl Wojskowa napisał: Ważną sprawą, na którą może mieć wpływ kierownictwo MON i dowództwo wojskowe, jest dobór personelu dziennikarskiego sprzyjającego rządowi i wojsku. Dlatego wydawanie akredytacji powinno być swego rodzaju selekcją eliminującą osoby nieprzychylne działaniom zbrojnym. Dobrze, że nie jestem do końca przeciwny działaniom militarnym, tylko te nasze zagraniczne misje bez żadnych dwustronnych gwarancji obrony naszych granic ze strony sojusznika uważam za bezsensowne, natomiast za sprawiedliwą uznaję wojnę w obronie Ojczyzny , więc jestem spokojny, że mnie Pan Generał nie wyselekcjonuje i nie wyeliminuje. Mogę być wciąż drobnym trybikiem w dziennikarskiej maszynie wojskowo-rządowej przyszłego Szefa Sztabu. Mimo to nadal jestem niespokojny po Smoleńsku. Bo mi się wszystko układa niestety w wieszcze puzzle. I obraz wyłaniający się z tych elementów poskładanych do kupy dziwnie zaczyna mi przypominać słynną alegorię Pierwszej Rzeczypospolitej, w postaci mapy, nad którą pochylają się sąsiedzi żądni własnych porządków w tym naszym nierządzie. Brzydko nazwałem nasze władze. Niesprawiedliwie. Przesadnie. Kajam się. W piersi się biję. Oni na pewno nie myślą o własnych interesach Matkę Polskę mają na uwadze. nie wiem, o czym gadacie, nie mam czasu czytać moje zdanie na cytowany przeze mnie temat: obudzimy się niedługo nie tylko z ręką, ale i z głową w nocniku! :O ciekawe, jak wytrzymacie bez kafeterii, zwłaszcza niektórzy :D część osób odszczeka wszystko, będzie to jednak (bez dodatkowychy aluzji w kierunku forumowiczki) musztarda po obiedzie dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Z największą chęcią nic bym nie wklejała , ale jak to zrobić kiedy ofermy na czela z "offermą" domagają się dowodów . PiS - owieckie towarzystwo mając przytoczone fakty dalej ma trudności ze zrozumieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweizy lab
"ofiaruś sam siebie pociesza na forum". Piszesz o sobie?:O W sumie to dobrze. Dystans do siebie to ważny krok w psychoterapii:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×