Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Prawie miesiąc po katastrofie
Rosyjska milicja wznowiła stałe dyżury na miejscu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. To wynik doniesień polskich mediów, że wciąż znajdują się tam pozostałości po rozbitym Tu-154M oraz efekt interwencji ambasady Polski w Moskwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEWIESZCIE LUDZIOM...
ziemia została pszekopana do gł. 1m, wszystkie szczontki znalezione i wywiezione. Turyści uprawiajom wrogom propagande, chcom skłócić nasze narody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świat jak zwykle się z Nas
śmieje! Wczoraj w Misji Specjalnej pokazano całą prawde.Gdyby nie TV ten cyrk dalej by trwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iftar. Przy okazji. Otulona, "morale" jest nieodmienne. To nie korale. "W środku zbliżenia bobrów!!!" (Kurt Vonnegut) Na pierwszy rzut oka nonsens, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WuWu a na temat masz cos do
powiedzenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam kto wysyła
nie sprawdzone wiadomości dziennikarzom RFM i na czyje polecenie czy Ci dziennikarze nie powinni odpowiadać za nierzetelne informacje i sianie domysłów ?Chyba ze jest to robione celowo i powinna zając się tym prokuratura Czarny pijar przedwyborczy nie powinien mieć miejsca w Państwie Demokratycznym Czy to może robota milczącego Palikota należy to sprawdzić bo do niego to podobne Do czego jeszcze się posuną przed samymi wyborami nie trudno się domyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
offerma a co ty wiesz o moralności skoro piszesz tak: 22:45 [zgłoś do usunięcia] offerma ""Offermo " prosiłam , żebyś czytał powoli !? " gdzie są słowa gosiewskiego który wyzywa pilota od tchórzy? zacytuj mi je albo zamknij ryj i nie rób z siebie większej szmaty niż już zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma się czym martwić,
Polska to raj na ziemii jedyny zielony punkt na globie Po co sobie drobnostkami zawracać głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież wszystko szło
tak wspaniale i przyjaźnie, a tu nagle okazuje się, że to była fikcja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mi umknęło?
otulona organizuje wycieczki do Smoleńska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mi umknęło?
aha.. zapomniałam, że iftar musi kąsać dla samego kąsania:D dieta musi być strasznie wkurwiająca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po lądowaniu w Tibilisi
wiele juz się wydarzyło..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odebrać licencje RMF!!!
[nie sprawdzone wiadomości dziennikarzom RFM i na czyje polecenie] teczki, haki, agenci, specsłużby, źli dziennikarze - ot cały PiS a dziennikarze żyją z newsów więc dostarczaja ich jak najwięcej, takie nieoficjalne też, na tym ten zawód polega (jak w TVP opanowanej przez PiS pojawiają sie Solidarni 2010 to okay, nic sie nie dzieje, jak RMF poda prawdziwa info o 5 głosie w kokpicie to szał, bo to może prezydent i paru pisiorkom zabiło mocniej serce i stres ich ogarnął). Uspokajam was pisiorki - prezydent nie wszedł do kabiny pilotów, jesli już to pilot poszedł do salonki prezydenta zapytać o to gdzie lądowac bo tak się to z reguły odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
ale Shatyna i innych tutaj łatwo oceniasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
iftar offerma zwiała po przeczytaniu swoich słów do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu oceniać?
shatyn to kretyn ile razy mozna to powtarzać?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
musztarda też po swoich rynsztokowych wypowiedziach już się nie pokaże..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to już jest mega kretynizm
każdy, kto choć raz był na lekcji fizyki wie, że szczątki samolotu, ofiar katastrofy i rzeczy osobiste będą porozrzucane w bardzo duzym promieniu. I że 100% zabezpieczenie terenu jest niemożliwe.} NO COMMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
drogi podszywie podaj cytaty z musztardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
wystarczy przeczytać pierwszy lepszy post musztardy i jedzieeeee...runsztokiem:O tak mi przykro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
to poczytaj offerme i teksty o szmatach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej offerma offerma
kces lizaka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie dlatego kpt. Protasiuk chcąc zmazać tchórzostwo poprzednika wykazał się bohaterstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma, pilot przede wszystkim odpowiada za bezpieczeństwo pasażerów. Lądowanie w warunkaxch niebezpiecznych nazywasz odwagą, ja nazywam to po prostu brakiem elementarnej odpowiedzialności, by nie rzec: głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma A więc jednak lądowanie w niebezpiecznych warunkach sam określiłeś mianem "winy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma, z całym szacunkiem ale nie zrozumiałeś sensu i ironicznego tonu mojej wypowiedzi. Mam również wrażenie, że ogólnie masz z tym problemy. Co było widać po kilkukrotnym wklejaniu tych samych cytatów wczoraj, z uporem godnym (tu sobie wstaw co uważasz). Poczytaj dokładnie, za co odpowiada pilot, kapitan statku powietrznego. Jakie ma prawa i obowiązki. Poczytaj ze zrozumieniem. Proszę. Pisałem już o tym. Niektórym nie chodzi o stworzenie czegoś w kuźni, tylko o to, by jak najmocniej i najgłośniej przywalić młotem. Nawet na oślep. I wybacz, nie dam się sprowokować do kłótni, która najwidoczniej jest Twoją pożywką. Nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkozy po prostu miał szczęście. Liczenie na szczęście (ślepy traf) jest nieodpowiedzialne. Jak określisz mamę, która z maluchem w wózku przechodzi przez ruchliwą jezdnie w miejscu niedozwolonym? Jej tez sie przecież może "udać". Albo kierujemy sie w życiu racjonalnymi regułami działania, albo naiwną ufnościa w pomyślny zbieg okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój z tą Gruzją
ile mozna wałkować jedno i to samo? poza tym tematem nie macie nic do powiedzenia?:O to już lepiej poinsuujcie sobie o piątym głosie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczenie na szczęście
(ślepy traf) jest nieodpowiedzialne kto nie ryzykuje, nie pije szampana:P zrozumiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×