Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Moonon
Otulona widzisz lepszy elaborat własnej roboty niż wklejka. Po prostu staram się o nowy odmienny styl dyskusji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Rozumiem. To ja może w takim razie też podsumuje swój elaborat. Myślę że nie będzie przejawem naiwności jeśli napisze że mamy bałagan w Polsce i zakusy nadal by go wykorzystywać pod płaszczykiem społecznego interesu dla korzyści własnych a prawo piszą......(nie będę używał wulgaryzmów pod tym szyldem)dlatego czas przysłuchać poszczególnym propozycjom zmian i wybrać realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona masz jakąś obsesję Schetyny ? każdy co pisze nie po twojej oświeconej myśli jest opłacany przez PO ? ośmieszasz się i to poważnie :-( martwie się o ciebie kobieto po 30-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Być może nie zrozumiałem z tego co napisałas wcześniej wiele być może. Ale co do obrony nieobecnych to uważam że pewni obecni mają prawo bronić ich idei. Mają wręcz obowiązek stanąć naprzeciw pieniaczom. O ile dobrze zrozumiałem Twe słowa. I o ile życzeniem Twoim byłoby przełożyć je na to co się dzieje między innymi w polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Jeśli zaś chodzi o Schetynę. To nie wiem o co chodzi napiszcie mi bliżej coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś instrukcja o
przejęciu internetu przez młodzieżówkę PO otulona wszędzie widzi ludzi piszących za kasę :-O objaw paranoji więc zostawmy bez komentarza ps. to ja obywatel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Otulona. Na litość boską. Ja napisałem o Jarosławie Kaczyńskim w kontekście obrony pewnej idei. A ty tu jakieś o bojówkach PO. Proszę. Z kim ty mnie identyfikujesz? Naprawdę to się nazywa nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Co takiego wywiodłaś z mych tez co stanowi dowód lub podstawę takich podejrzeń. Musisz koniecznie mi napisać. Chce to wiedzieć. Czy pisząc o bałaganie w obecnym czasie mam na myśli PiS? Przecież ja nigdy czegoś takiego nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc sobie tą personę
Moon , z nią nie da się rozmawiac ... nagle wyjeżdza z tekstem że piszesz na zlecenie .. że aż ręce opadają :-O co za dziwna kobieta , niczego merytorycznego z tobą nie ustaliła , zaczęła od dowalania się do Twojego stylu pisania a skończyła na pomówieniach ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
No ale ja bym chciał abyś się nad tym jednak pochyliła. Bo ja chce mieć pewność co do swej intelektualnej samokontroli. No ludzie miejcie litość. Co ja takiego napisałem bojówkowego i to jeszcze w powiązaniu z tą opcją. Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc sobie tą personę
jak chcesz Moon :classic_cool: do potem ps. chyba się jej leki skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....
[Kto zgłosił projekt zmiany Konstytucji, konsekwencją czego było wprowadzenie zapisu? Art. 99 ust. 3 Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego. I całe szczęście, już więcej nie będą się układać z bandytami.] Ale może taka osoba być kandydatem na prezydenta RP i byc wybrana w demokratycznych wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Dobra już chyba wiem o co chodzi. W pierwszym poscie z poprzedniej strony użyłem sformułowania iż projekt po jest ciekawy ale nie budzi mego zaskoczenia. Otulona to że napisałem ciekawy to nie oznacza słuszny i dobry. Uważam że jest zły i stanowi wyraz pewnej niedobrej dla kraju strategii przynajmniej w świetle konstytucji. Słowo "ciekawy"oznacza iż bardzo interesującym sygnałem o tym co dzieje się w polityce. Nie oznacza że go pochwałam. To pierwsza sprawa. Druga. Wczytaj się dokładnie w tekst postów. Czy z niego wynika że model państwa jaki byłby optimum stanowi cel po? Nic z tych rzeczy. Czy o to Ci chodzi? Chyba faktycznie odpuszcze. Bo dla mnie napisanie mi że wysłał mnie ten który mnie wysłał to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc sobie tą personę
Moon nie jesteś pierwszą osobą którą ta chora kobieta zdumiała ... ja też rzekomo piszę na zlecenie i Shatyn też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonomie
uciekaj stąd . Na PiS jesteś zdecydowanie zbyt mądry , na PO zbyt słaby . Czyli hgw ........ Jak niewiadomo gdzie cię przypisać to wynocha na anale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Qrwa długo się zastanawiałem co napisać po tym "anale"napisze tylko tak. Jeśli moje poglądy są po to poglądy musztardy są pis. O tak to ujmę. Tzn tyle w tym prawdy. Wszystkikm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc sobie tą personę
dodam jeszcze, że na komora nigdy nie zagłosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonomie
to musztarda ma jakieś poglądy ? Rzeczywiście jesteś mądry , widzisz rzeczy , które są dla przeciętnego człowieka nie do zauważenia . ( to był żart ) Za wysoką poprzeczkę próbujesz tu stawiać . Tu muszą kogoś zdecydowanie przypisać albo do PO - komuchów , albo do PiS - patriotów . Innej alternatywy nie ma ! Już to tu przerobiłem . Zdrowy rozsądek tu nie w cenie . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie są rzeczy które
Się pospolstwu mogą podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do Myrevina
To szkoda że nie ma tu go na tym topiku bo on by rozwiał twoje wątpliwości co do toku myślenia wynikającego z ostatnich wpisów. Uwierz. Akurat kojarze jego spojrzenie i miałem z nim okazję wymienić poglądy co do pewnych kwestii społecznych. Byłby zdumiony przypisaniem tego stylu myślenia do linii po jeśli takowa w ogóle istnieje. Gdybyśmy przyjrzeli się bliżej osnowie ideowej programów poszczególnych partii to napisze tylko jedno. Tożsamości brak. A i konkretne sprawy nie są dyskutowane z pw ideologii. Rzadko kiedy. Mamy w kraju kryzys ideologiczny. Oczywiście mam tu na myśli idee wartościowe.....a nie przesycone konsumpcją czy prymatem dochodów i wydatków w jakiejś konkretnej sprawie. To jest bardzo niepopularny pogląd i prawie każdy go próbuje zwalczyć niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie właśnie
Szkoda że On tu też nie występuje. Jeszcze pamiętam jak nie tak dawno wymienialiśmy uwagi na temat sensu polemiki w temacie K na K. Ale dobra nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Otulonej
Czynienie z "poglądów stromych wzgórz"będę Cię trzymał za słowo. Zobaczymy kto buduje te strome wzgórza. Ps fajnie by było faktycznie gdyby Myrevin poczytal to co tu napisałas. Strome wzgórza? A może jeszcze jakiś radykalizm? Mam taka delikatną prośbę do Ciebie zastanów się nad tym co piszesz i do kogo pisze...... Strome wzgórza.....ciekawe ciekawe. To sobie zapamiętaj jedną rzecz. Że gdyby Polska miała strome wzgórza nigdy temu Krajowi nie stała by się krzywda. Skoro już tak szafujesz przenośniami to potraktuj to jako głęboką przenośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otulona weź nie
Wbijaj kółkow ludziom w łeb którzy na to nie zasłużyli. Coś się pomyliło. Ok. Ale nie dorabiaj ideologii teraz o jakiejś łagodności i stromych wzgórzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
u nas w powiecie zbierali To nie bzdury tylko fakty Media szeroko o tym mówiły Gdzie ty żyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie fakt dajcie
Na luz z tymi podpisami. Ja też nie widziałem żadnych kartek. Pozatym napewno Po też miało swoje wydatki. No a jak mają te podpisy zebrać w internecie? Gdyby nie było takiego wymogu to nie byłoby wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w powiecie zbierali
To dajcie jakiego linka do tych mediów bo z tego co widziałem była taka sytuacja przy jednym stoliku gdzieś w trójmiescie lub tamtych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy komitetma toważysz Komorowski co się chwali 2 noblistami czyli Bolkiem , którego przedstawiac nie trzeba i Szymborską co pisała: "Pod sztandarem rewolucji wzmocnić warty wzmocnić warty u wszystkich bram". W tym samym wierszu, chwaląc Stalina, Szymborska pisała: "Oto Partia - ludzkości wzrok Oto Partia siła ludów i sumienie? Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×