Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Shatyn Moon zaczął pisac swoje rozbudowane teorie polityczne ... wszedłem z nim w polemikę . Pojawia się sprzedawczyni marchewki i od samego prawie początku jedzie po nim że jego pseudonaukowe teorie nic nie znaczą , potem że to co on pisze to takie wesołe pierdolenie ... facet pisał dośc neutrealnie ani za PIS ani za PO. .... i co ? nagle mu wyjeżdza że pewnie on ( Moon ) dostaje pieniądze i że należy do bojówki piszącej na zlecenie ... Zdumienie tego gościa bezcenne ... aż mi się go żal zrobiło Czy ta kobita jest normalna ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
takim określeniem wykształcony i świadomy jak nasz prof.żyd posługuje sie jednoznacznie - tyle lat już żyjesz ...i powinieneś to wiedzieć :D:D:D chyba , że :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonekk --->>> piszesz stylem "insynuacyjnym " ( w domyśle skoro żyd to...... ) tak więc może brunatna koszula i Julius Streicher ci odpowiadają ? ( wpisz w google Streicher ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
ciągłe inynuacje widzę raczej po waszej stronie ... ja nie mam jakichś klapek na oczach i nie uznaję ani schematów, ani stereotypów ...jednak znam te schematy i widzę częste działania wg. opisywanych wzorców ;) nasz prof. zachował się jak rasowy ortodoks i nie stanowi on już dlamnie żadnego autorytetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszy mnie ta gadka o autorytetach. Bo to trzeba by doprecyzować w czym autorytet, np Zidan moze byc autorytetem w piłce nożnej ale jakby mi radził jak gotować kluski z makaronem albo na kogo głosować to bym go wyśmiał. Skoro ktoś ma w polityce autorytety jak ludzie aspirujący do poziomu Niesiołowskiego to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
'jelonekk..się zaczytał o NSDAP " jelonekk --->>> piszesz stylem "insynuacyjnym " ( w domyśle skoro żyd to...... ) tak więc może brunatna koszula i Julius Streicher ci odpowiadają ? ( wpisz w google Streicher ) " Dodam ci jeszcze jeleniu ze pewnie Bartoszewski jest masonem i lewakiem oraz jeździ na rowerze... O bywaniu w Brukseli nie wspomne bo to oczywiste, mały człowieczku " Właśnie na tym polegają insynuacje :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana dobra UE
Przewodniczący frakcji Zielonych w Parlamencie Europejskim Daniel Cohn-Bendit zarzucił w piątek Francji i Niemcom, że wsparcie Grecji, przeżywającej kryzys zadłużenia, powiązały z kontynuacją transakcji zbrojeniowych. Jak informuje agencja dpa, Cohn-Bendit powołał się przy tym na greckiego premiera Jeorjosa Papandreu. Francuscy przywódcy - prezydent Nicolas Sarkozy i premier Francois Fillon - podczas spotkania z Papandreu dali jasno do zrozumienia, że Francja pomoże Grecji, ale pod warunkiem, że transakcje zbrojeniowe będą kontynuowane - powiedział Cohn-Bendit w Paryżu. Dodał, że presję wywierała w tej kwestii na Ateny także kanclerz Niemiec Angela Merkel. Agencja dpa odnotowuje, że w środę Cohn-Bendit uznał postawę Niemiec i Francji wobec greckiego kryzysu za "hipokryzję". Wskazywał, że w ostatnich miesiącach Francja sprzedała Grecji sześć fregat za 2,5 miliarda euro, śmigłowce za 400 milionów euro oraz nieujawnioną jeszcze liczbę samolotów bojowych. Z kolei udział Niemiec w transakcjach zbrojeniowych z Grecją to sześć okrętów podwodnych wartości 1 miliarda euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczemnik
________.smaugolll.___________CZY TA LISTA TO OBSADA "DZIADOW" MICKIEWICZA W TEATRZE "STARA PROCHOWNIA" ? 1. prof. Artur Andrzejuk 6. prof. Jolanta Choińska-Mika 7. prof. Wojciech Chudy 9. prof. dr hab. Mieczysław Ciosek 13. prof. Anna Doboszyńska 14. prof. Jan Draus 16. prof. Krzysztof Dybciak 17. prof. Maria Dzielska 22. prof. Tomasz Gąsowski 24. por. Bolesław Hozakowski 29. prof. Witold Kieżun 30. prof. Wojciech Kilar 31. prof. Tadeusz Klimski 37. prof. Zdzisław Krasnodębski 38. prof. Grzegorz Kucharczyk 42. prof. Ryszard Legutko 46. prof. Marian Malikowski 53. prof. Andrzej Nowak 54. prof. Iwona Nowakowska-Kempna 59. prof. Barbara Otwinowska 60. prof. Kazimierz Ożóg 68. prof. Maria Radomska 69. prof. Zbigniew Rau 71. prof. Wojciech Roszkowski 74. prof. Dominik Sankowski 78. prof. Andrzej Stelmachowski 79. prof. Anna Sucheni-Grabowska 83. prof. Bohdan Szlachta 85. prof. Stanisław Szwankowski 89. prof. Kazimierz Wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonekk.. nie osłabiaj mnie :-O to właśnie ty użyłeś insynuacji i się potem dziwisz że ta sama metoda została wobec ciebie CELOWO zastosowana ? nie baw się w ping-ponga słownego . nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat Pana Bartoszewskiego poza tym TY kim jesteś i jakim autorytetem by obrażac tego cżłowieka ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m&ms
p.s pozdrowienia dla OTULONEJ SNEM... gratuluje logicznego myslenia.oby wiecej takich jak Ty a Polska i Polskosc-szczerosc,prawda ,godnosc- nie zginie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowo myślący
o ile wiem to nie jest znany jeszcze powód tego tragicznego wypadku, więc radziłbym się powstrzymać z oskarżaniem tutaj kogokowliek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -nie trudno
sie domyslec..wierzysz w komisje ruska?? wierzysz ze jesli odkryja ze sami popelnili blad to sie do tego przyznaja?? czy zabojstwo politkowskiej rozwiazali i mase innych?? nie badz naiwny i nie badz durniem-blagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowo myślący
szczerze to wątpię mam jednak dwie hipotezy dotyczące tego, a w zasadzie to trzy, bo i nieszczęśliwego wypadku również nie idzie wykluczyć. zaskakujące jest to, ze Ruscy nie chcą wydać nam czarnych skrzynek i tego opublikować tylko ciągle coś przy tym majstrują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowo myślący
tylko zauważ, że z tym WSI coś może być na rzeczy. co do okrągłego stołu, przepraszam "kanciastego" to pragnę tylko przypomnieć, że był tam również śp. Lech Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
czym obraziłem naszego prof.???\ sugestią , że używawa podobnych sformuowań jak ortodoksyjni żydzi , co w rezultacie ( skoro jest żydem ) daje mi podstawę do porównania go do nich ??? nie czytam broszur NSDAP - wprost najbardziej mnie szokują rasistowsko - nazistowskie teoryjki o wyższości ubermancha, a także ortodoksyjno - żydowskie mniemanie o tym jakoby tylko oni są ludżmi , a reszta to "bydło " - coś na kształt człowieka obie teorie urażają moje poczucie godności , tak że słysząc coś takiego z ust waszego' "autorytetu" ( człowieka , którego raczej lubiłem )....moja reakcja jest jaka jest ....i raczej nie jest to stanowisko jakieś nienormalne , czy też nieludzkie ;) słowa typu "pisomatki " publicznie powiedziane ...zdarzają się , choć nie powinny , dlatego : pal sześć ....ale za 'bydło " powinien przynajmniej przeprosić, gdyż w słowach żyda brzmi to.... jak "podludzie " w słowach nazistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze decyzje zapadały nie przy kanciastym stole ale w Magdalence. A po za tym my nie mamy swieta upamietaniajacego upadek komunizmu bo to byłoby conajmniej smieszne swiętować przepoczwarzenie się komuny. Niemcy maja swoje 9 litopada, czesi swiętują 17 listopada, my nie mamy nic bo i nie mamy co świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowo myślący
dochodzą mnie słuchy, że Lech Kaczyński także był w Magdalence, ale nie wiem tego tak na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko był w Magdalence , był przy okrągłym stole i jeszcze w kilku innych miejscach o których wielu chciałoby zapomnieć . Tylko , ze to nic złego . Takie to były czasy , a Z.Z. Solidarność , który bardzo szybko przekształcił się w Ruch Społeczny Solidarność był zborem bardzo różnorakich opcji politycznych . http://www.polishnews.com/index.php?option=com_content&view=article&catid=84:polska-poland&id=655:kaczyski-z-kiszczakiem-w-magdalence&Itemid=201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominajcie , że spotkania w magdalence organizował Kiszczak . Oni dzierżyli pełnię władzy , oni zapraszali "gości" , czyli tych z którymi chcieli rozmawiać i jak dowodzą stenogramy z Moskwy wszyscy goście byli tam konsultowani , albo przynajmniej przedstawiani . Ale to dalej nic złego . Wróg zaprasza , chce się pogodzić , podzielić władzą , proponuje układy należało iść , negocjować , wyrwać ile się da. To mogliśmy załatwić tylko między sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po latach L.Kaczyński mówił tak " "Dziś Lech Kaczyński powiada: "Uczestniczyłem we wszystkich posiedzeniach w Magdalence i mogę zaświadczyć, że nie było tam żadnego tajnego porozumienia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:28 YCJan 24 Po latach L.Kaczyński mówił tak " "Dziś Lech Kaczyński powiada: "Uczestniczyłem we wszystkich posiedzeniach w Magdalence i mogę zaświadczyć, że nie było tam żadnego tajnego porozumienia." totalna bzdura Mówił tak: "Lech Kaczyński przekonywał, że w czasie obrad okrągłego stołu, ani przy podstolikach, ani w Magdalence, nie doszło do żadnego porozumienia, w ramach którego ktoś obiecywał w krótkim czasie Solidarności władzę." http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta/wystapienia/art,222,lech-kaczynski-taktyczne-porozumienie-przy-okraglym-stole-bylo-konieczne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, że Rosja odtajni swoje akta dopiero za 10lat ( po 30latach) bo są pewne przesłanki co mówią o szyfrogramach wymienianych między ambasadą PRL a centralą MSZ-u i swiadczą one o tym, że Okrągły Stół był tylko częścią całości operacji ZSRR. Pewnie jak odtajnią to i tak będzie podobnie jak z Jaruzelskim. Częśc ludzi bedzie wierzyła historykom a część propagandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie zdanie wyrwane z kontekstu bo na swojej stronie zawarł coś podobnie brzmiące ale znaczące zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×