Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca3
tez nie wciagam za kogo mnie uwazasz ?? pomagam ludziom ktorzy wciagaja :) to juz bardziej do mnie pasuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
najlepsze to jes tto ze to zdjecie to nie zaden argument do dyskusji a pochlania juz kolejna strone tego topiku to jest manipulacja:D dopiero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca3 tez nie wciagam za kogo mnie uwazasz ?? pomagam ludziom ktorzy wciagaja to juz bardziej do mnie pasuje...... Uuuu... wawcia streeworker... charyzmatyczny i odważny. :D Wawcia na Prezydenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
uuu ja na prezydenta to byscie mogli nie przezyc restrykcji jakie bym zaprowadzil :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole scherzinger
ale ja nadal nie rozumiem, co złego jest w rozdawaniu zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja z krainy TUSK (alicjazkrainyczarow1@onet.eu) on mowi o inwektywach a ty o wypinaniu wiec to chyba ty mylisz terminy Proszę Cię... ważne, że wawcia wie o co chodzi, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
dla mnie tez nic zlego podziekowanie za oddanie glosu . to nie wygladalo przeciez tak ze ejjj panie ejjj panie chodz pan tu dawaj podpisuj sie dostaniesz zdjecie leszka i marii zobacz jacy oni pikni. i co nie mam racji obron sie przed tym shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca3 uuu ja na prezydenta to byscie mogli nie przezyc restrykcji jakie bym zaprowadzil Dawaj, podaj swój program, choć w zarysie. Nie ma dobrego kandydata, może się nadasz... gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
hola hola mr shatyn a to?? wawcia_powraca3 dla mnie tez nic zlego podziekowanie za oddanie glosu . to nie wygladalo przeciez tak ze ejjj panie ejjj panie chodz pan tu dawaj podpisuj sie dostaniesz zdjecie leszka i marii zobacz jacy oni pikni. i co nie mam racji obron sie przed tym shatyn wawcia_powraca3 dla mnie tez nic zlego podziekowanie za oddanie glosu . to nie wygladalo przeciez tak ze ejjj panie ejjj panie chodz pan tu dawaj podpisuj sie dostaniesz zdjecie leszka i marii zobacz jacy oni pikni. i co nie mam racji obron sie przed tym shatyn NIE WIDZISZ JAK ZWYKLE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podatki, eutanazja, aborcja, in vitro, związki takie jakie lubisz najbardziej? :) Nie podoba mi się pomysł zagazowania niepełnosprawnych. Choć nie Jesteś prekursorem zrzucania ze skały jednostek ułomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
"Służba zdrowia, podatki, przyszłość Unii Europejskiej oraz stosunki z Rosją. Według Polaków, właśnie na tym powinna koncentrować się kampania prezydencka - wynika z sondażu Millward Brown SMG/KRC zrealizowanego dla TVN24. Z tego samego badania wynika, że wyborcy kandydatów PO i PiS różnią się co do priorytetów podczas kampanii. Wyborcy Bronisława Komorowskiego najczęściej chcą słyszeć bowiem o podatkach, a Jarosława Kaczyńskiego - o śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej." a skad ja mam wiedziec ze to jest prawda skoro moi znajomi co chca glosowac na jaroslawa wcale nie mowia o smolensku ?? co ty mi tu bedziesz za bajki wciskal ktore sa tylko wygodne dla ciebie ?? nigdy nie byles obiektywny i rzadasz zeby ktos byl obiektywny?? ogarnij sie chlopie albo idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
i wlasnie ja dzieki takim osobm jak shatyn wiem ze nie moge oddac glosu na PO na takie zaslepienie po prostu nigdy bym sobie nie pozwolil jakie prezentuje ten czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moi znajomi ktorzy chca głosowac na Jara tez nie mowia o smolensku lecz o tym ze maja dosc nieudolnego rzadu i afer i krecenia lodów a ci ktorzy popieraja marie Bronka to oszusci podatkowi i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osobowość Kaczyńskiego
na tle... Charyzma, samodzielność, wizja państwa, przywództwo - te cechy tak niezmiernie przydatne w czasie wyborów powszechnych głowy państwa posiadł i wręcz nimi emanuje Jarosław Kaczyński. Co więcej, i co jest w tej konkretnej kampanii może nawet ważniejsze, obfitość tych rysów charakteru kandydata PiS widać tym wyraźniej, że jego głównemu konkurentowi ich rozpaczliwie brakuje kontrast pomiędzy nimi na tle tego braku jest przejmujący. I to jest kontrast, który występuje pomiędzy osobowością a nijakością, tak można go określić w skrócie. całość http://seaman.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) smaugolll 23:35 [zgłoś do usunięcia] smaugolll Samanto w przypadku koalicji POPiS ktoś kogoś ze względu na podobny program wtedy wchłonołby.] pewności nie ma ale na pewno była taka możliwość [ Większe szanse zwycięsko wyjśc z tego miał PiS dlatego ta koalicja nie powstała.] moim zdaniem PiS dał PO takie warunki wspólnego rządzenia że rzeczywiście miał dużo większe szanse na zostanie konsumentem a nie daniem i nie dziwię się że PO nie chciała klękać [ A teraz prześledźmy kto i bez koalicji przeszedł z PO do PiS : Gęsicka, Gilowska, Płażyński, Religa Z PiS do PO: Sikorski, Marcinkiewicz] zapomniałeś o np Sośnierzu a z drugiej strony np Mężydle czy Borusewiczu w sumie to tylko dowodzi że wtedy to były siostrzane partie [Kto wystąpił z PO: Olechowski, Rokita - Rokita za to, że Schetyna wycią jego ludzi z list wyborczych. ] co do Rokity racja zresztą odejście Zyty czy Płażyńskiego czy nie tak dawne kłopoty pana 1.5 (Schetyna) wskazują po prostu na jedno Tusk nie toleruje żadnych silnych partnerów w swojej okolicy on może mieć pułkowników, generałów, doradców, błaznów, klakierów (jak chcesz to mogę wymienić kto jest kim w PO i jaki ma stopień :D moim zdaniem oczywiście) ale król jest jeden i tutaj macie trochę racji że kaczor za takie same zachowania jest opluwany, Napieralski zresztą też [Teraz jest to zupełnie inna PO niż w 2005r .Wtedy PO miało coś jeszcze do zaoferowania teraz nie ma nic. Nawet prof Gomułka dał sobie spokój z doradztwem i nie chce z PO współpracować.] a PiS to jest niby taki sam jak wtedy ? a gdzie są samodzielnie myślący jak Ujazdowski ? Jurek ? Zalewski ? gdzie jest trzeci bliźniak Dorn ?(określenie jest propagandowe trzeci jest od dawna Lipiński no ale się przyjęło) czy PiS ma do zaoferowania cokolwiek poza krytyką PO ? jeśli tak to wymień bo co ? by wygląda to tak że co by PO robiło to źle a jak nic nie robi to też źle > konstruktywna opozycja :D no ale cóż Zakon uczył się od najlepszych obserwując Millera do spółki z TVP smagających rząd AWSu raz za razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
jak sie nie ma argumentow to sie i wklei sondaz wyssany z palca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
czy PiS ma do zaoferowania cokolwiek poza krytyką PO ? jeśli tak to wymień bo co ? by wygląda to tak że co by PO robiło to źle a jak nic nie robi to też źle > konstruktywna opozycja no ale cóż Zakon uczył się od najlepszych obserwując Millera do spółki z TVP smagających rząd AWSu raz za razem przyganial kociol garnkowi:D odswiezyc moze pamiec :D:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
zegnam ide odebra moja nalezna zaplate od rydzyka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Notowania i premiera, i rządu są wyraźnie lepsze niż przed smoleńską tragedią Wiesław Dębski Notowania i premiera, i rządu są wyraźnie lepsze niż przed smoleńską tragedią. nie zapomnij tego wkleic z 15 x :D:D :D TEN TEKST WYMIATA SA WYRAZNIE LEPSZE!! WYRAZNIE!!!!! ALE TO WYRAZNIE :D CZESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×