Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca3
i zobacz dziecko przezylo :D jak to wyjasnisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
dobra ide nie bede meczyc czlowieku ktory nie odpowiada na nie wygodne pytania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk 23:40 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; Czasami mam wrażenie, że ludzie nie rozumieją zasad kuchni politycznej. Przecież z założenia wycina się nie naszych. Tego uczą już w młodzieżówkach. A teraz odnośnie ojców założycieli PO: ostał się ino jeden, jeden zginął, ale też wystąpił, drugi sam z siebie-Olechowski. Został Tusk. Tusk zawsze wycinał (swoi to pewna, nawet nie cała grupa w z KLD), dlatego właśnie patrzę na niego jak patrzę.A facetem od czarnej roboty był Schetyna, a w PiS - Lipiński. Ma Wrocław szczęście do szarych eminencji ] wycinanie to norma jednym z najważniejszych powodów powstania Platformy było wycięcie przez Geremka KLDowców z władz Unii Wolności, potem Tusk dogadał się z Olechowskim doszedł Płażyński świetnie odczytali moment na zmęczenie wyborców tymi samymi mordami za przeproszeniem, i zrobili nową inicjatywę :D niby mordy te same no ale wtedy to był niezły 'zonk' dla GW :D opiniotwórcza gazeta robiąca na pierwszej czy drugiej stronie konkurs na najlepszą satyrę na PO :D ciekawe czy kafeteryjni PiSowcy wiedzą że określenia jak 'Platfusy' 'Platformers' 'PeOfile' pierwsze się pojawiły właśnie w GW :D Wrocław to ma w ogóle szczęście to polityków typu... nie no nie mam określenia na to kontrowersyjny nie pasuje ;) przecież dochodzą jeszcze Dutkiewicz, Frasyniuk... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .................
Anouk Anouk@tlen.pl'; I wiesz, otulona, uderza kontrast, pomiędzy pisaniem ze mną o kurczakach, rybach i kulinariach i Twoją oceną mojego stwierdzenia w innej kwestii - mianowicie Pani Profesor - "Anouk czy jak ci tam." A jak Tobie tam, otu...jakaś tam???????? ----- niestety z otuloną... nie da się rozmawiać musisz to Anouk przyjąc do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:53 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; No bo to jest właśnie największa wada Tuska, że wycina indywidualności, które mogłyby zagrozić jego miejscu w partii. Tak było jak zostawał premierem. Wyciął choćby Zdrojewskiego, wstawiając do MONu KLicha , bo stanowił zbyt duże zagrożenie. Choć przyznam się, że zaskoczył mnie niekandydowaniem. I o ile w metamorfozę Jarosława po stracie brata i towarzyszy nie wierzę, to mam jakąś nadzieję na zmianę samego Tuska. Jakąś. hmm moim zdaniem nie kandydował też dlatego bo bał się że po wyborach Schetyna zrobi z nim to co zrobił Miller z Kwachem ;) za to kandydata na marionetkę prezydencką wybrał do d... :O kurczę nawet Gasipies byłby lepszy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:04 [zgłoś do usunięcia] offerma "w społeczeństwie określanie polityka w ten sposób ale jest to całkowicie to normalne zachowanie i dotyczy tak kaczora jak tuska jak i wójta z Pcimia Dolnego " tylko że jakoś tak "dziwnym trafem" tego rodzaju retoryka dotyczy właśnie kaczora i nie pojawia się wobec innych polityków. w ten sposób buduje się atmosferę "żądnego władzy kaczora" z czego później czyni się mu zarzuty. tak jakby inni politycy byli tej cechy (bo moim zdaniem w przypadku polityka nie jest to wada) pozbawieni.] ja takiej atmosfery nie buduję po prostu stwierdzam fakt i tyle to jest normalne a Ty się oburzyłeś że to jest propaganda że to są moje urojenia itp ["naprawdę o tym nie słyszałeś ? nigdy ?" ależ oczywiście że o tym słyszałem.] no to ja już nic nie rozumiem najpierw jak piszę o planie kaczora to mi wmawiasz propagandę i chore fantazje ale się okazyje że jednak o tym słyszałeś no więc o co chodzi ? [ tyle że jest to ordynarna prostacka propaganda. dlaczego? ano dlatego że każdy polityk jest "ządny władzy". to jest jedyny sposób na realizację swoich celów.] zdecyduj się wreszcie czy uprawiam propagandę czy nie :P [tyle że właśnie kaczyńskiemu propaganda "salonowa" czyni z tego zarzut.] a tu masz trochę racji chociaż ja powiedziałabym że GW nie salonowa no ale niech będzie [to że tusk jest w polityce od wielu lat, tworzył rozmaite partie i przez lata budował swoje zaplecze polityczne jakoś mu wypominane nie jest i pan kutz nie mówi o nim że jest "żadny władzy", prawda?] a co mnie Kutz obchodzi :O przedstawiam swoje zdanie i nic więcej [zresztą jak mówię - zupełnie słusznie bo w wypadku polityka nie jest to argument. władza jest narzędziem w ręku polityka i ważne jest jak on tę władzę wykorzystuje a nie to czy jest jej żądny czy nie. bo każdy jest. poczynając od osiągającego 1% poparcia korwin-mikkego do ponad 50% (w najlepszych sondażach) komorowskiego.] no to powtarzasz Moje argumenty z wczoraj tak więc zgadzasz się ze mną czy nie ? zakręcić się można przy Twoich postach sztuka dla sztuki i tyle tak to widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ludzie zaczynają się już otrząsać i widzieć prawdziwe intencje podłych pisiorów- to pisiorom pozostaje jedynie wsiąść do samolotu i... wiadomo co. A tak na poważnie, to jakie intencje ma PO? Rozumiem że czyste- ale co poza tym. Nie czekam na odpowiedź, bo ją znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonon 00:30 [zgłoś do usunięcia] Moonon Owszem jestem. I to nieprawda,że mnie nie ma a to,że nie udzielam się w dyskusji sprowodowane jest niechęcią do nieporozumień jakie wypłynęły tu kilka dni temu.] nie jestem w temacie.... były bany ? a od kogo jeśli mozna wiedzieć od pana moderetty np ? [Otóż przeczytałem twą odpowiedź Samanto. Też nie mogę zgodzić się z tymi tezami.] przecież nie musisz :O [Np jakim cudem "taśmy Beger"spowodowały zawłaszczenie elektoratu samoobrony przez pis. To jest nie logiczne albowiem taśmy owe stanowiły raczej polityczny rewanż samoobrony.] taśmy afera to najwiażniejsze przykłady działania PiS na przejęcie elektoratu i części posłów SO [A o "schrupaniu"pisząc miałem raczej na myślę twarde odwołanie się do prawa w obliczu prób załatwiania pewnych interesów przez samoobrone.] a ja raczej o wykorzystaniu sytuacji przez PiS na zjedzenie przystawek do końca no ale tutaj się nie dogadamy [Jeśli chodzi zaś o becikowe to akurat sam Giertych wykazal jak niewielkie było poparcie dla tego projektu a szkoda bo uważam osobiście,że był on społecznie usprawiedliwiony.] owszem co nie przeszkadzało się PiSowi chwalić nieswoim becikowym [Samanto. Jest pewien mętlik w tym co napisałaś.] niewykluczone;) [To faktycznie jest za bardzo sztampowe spojrzenie. Ale masz prawo by wyrazić taki pogląd.] nie ma na to zgody sztampowe to jest wasze spojrzenie na całą sprawę wybielanie swoich i tworzenie legend o dobrym PiSie zdradziecko wepchniętym przez POwskiego wilka w łapy SO i LPR [Tak przy okazji... Otulona nie masz racji. Te proste i krótkie odpowiedzi to nie jest żaden element rywalizacji i sporu. Pewnych rzeczy się bez "elaboratu"nie da wyjaśnić a krótkimi odpowiedziami można tylko pewne rzeczy zakłamac.] nie do mnie ale się zgadzam [Zwróc proszę uwagę ile zajmuja wklejki Shatyna a ile jego wypowiedzi własne a wszystko będzie jasne.] ja tam potrafię zmusić Shatyna do polemiki :classic_cool: [Ten "wyrzygany elaborat"to rzecz jasna przytyk do mnie. I do moich wcześniejszych wypowiedzi.] nie... to raczej przytyk do mnie ale nie bedę się kłócić :P [Uwierz tu ich jest więcej. A tak przy Samanto nie odpisałaś na kwestię audycji panów W i F pamiętasz? Nieważne. Ja zdania o ich poziomie i tak nie zmienię.] odpisałam znajdę i wkleje chociaż jak piszesz że nie ma to znaczenia ... [I raz jeszcze do Otulonej. Naprawdę chciałbym poznać co takiego masz na myśli pisząc że Moonona nie ma? Nie jestem niczyim tu żargonowo pisząc projektem. Nie będę się powtarzać. A to,że ktoś kogo ty nie darzysz sympatią ,nawiązał ze mną dialog,nie oznacza ,że jestem jego ideologicznym sprzymierzeńcem. ] tylko tego by brakowało żebyśmy stali po jednej stronie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ................. iftar
Dla PiSu rządza władzy jest ogromna i tylko to się liczy wadza, wadza, wadza, a odbicie w lustrze jest niewazne PiS wykorzystuje tragedię smoleńską w swojej kampani prezydenckiej, ludzie to widzą i słyszą Jak mozna zbagatelizować ten list i jeszcze dzielić ludzi wg przynależności partyjnej Pada kampania oparta na trumnach Można powiedzieć smiało TO NIE TA DROGA, opamiętajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .........samanta ...
[za to kandydata na marionetkę prezydencką wybrał do d... kurczę nawet Gasipies byłby lepszy ] dlaczego uważasz, że kandydat to marionetka ? wg mnie mylisz się i to bardzo Pamiętasz Marcinkiewicza ? Jar tez miał go za marionetkę z prowincji i co ? gdyby nie to, że Jar miał chore ambicje i chciał koniecznie spobie porządzić razem z braciszkiem to pewnie Marcinkiewicz nadal by rządził i był premierem PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko .............
[Jak to nie ta, skoro im rośnie?] Jar da głos, a bez tego ani rusz to zobaczysz dalej co bedzie notowania pójdą w dół kolego, jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewne tylko
liczy się efekt końcowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taką nadzieję, że liczy się efekt końcowy. Nie mam wątpliwości, że gdyby nie ta cała sytuacja, tragedia i śmierć J. Kaczyńskiego, Komorowski wygrałby w I turze. A tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś się nie
zdziwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiście nie rozumiem
co ma tragedia smoleńska z wyborami prezydenckimi Zgoda w katastrofie zginął prezydent RP Ale my zyjemy i mamy wybrac nowego prezydenta na 5 lat Wybieramy pomiędzy nocą i dniem ... Mając do wyboru Jarosława K. i Komorowskiego na pewno zagłosuję na Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i musisz przyznać, że
media maja w tym swój duży udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepper nie chciał powiedzieć, którego kandydata poprze, jeśli nie wejdzie do drugiej tury wyborów. Proszony o ocenę kandydata PiS podkreślił, że Jarosław Kaczyński przeżywa wielką tragedię. Lepper zaznaczył przy tym, że jest przeciwny wykorzystywaniu katastrofy pod Smoleńskiem w kampanii wyborczej, "a to niestety ma miejsce dzisiaj w Polsce". Kandydat Samoobrony powiedział, że chce merytorycznej debaty z Kaczyńskim na temat przeszłości i działań rządu koalicji PiS-Samoobrona-LPR. Zapraszam Kaczyńskiego do debaty. Niech usiądzie ze mną i podebatuje na temat naszego wspólnego rząduAndrzej Lepper, Samoobrona - Zapraszam Kaczyńskiego do debaty. Niech usiądzie ze mną i podebatuje na temat naszego wspólnego rządu. Wyjaśnimy sobie dużo spraw merytorycznych, nie ubliżając sobie, merytorycznie podyskutujemy na temat programu, który mieliśmy realizować, programu Solidarne Państwo - powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnowszy nius
Ekipa "Brzyduli" kręci spot Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Kaczyńskiego do debaty. Niech usiądzie ze mną i podebatuje na temat naszego wspólnego rząduAndrzej Lepper, Samoobrona Chcielibyście byś świadkami takiej debaty? Ja bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnowszy nius
Jak donosi "Super Express", przedsięwzięciem kierował szef sztabu Komorowskiego, Sławomir Nowak. Zdjęcia kręcono m.in. na podwórku warszawskiego domu Komorowskiego. W filmiku wystąpił on i jego żona Anna. Do realizacji zaproszono ekipę, która pracowała m.in. nad "Brzydulą" i "Domem nad rozlewiskiem". Marszałek zostanie pokazany w miejscach związanych z jego biografią. Jak podaje "SE", jedna ze scen ma przedstawiać Komorowskiego w murach więzienia na Białołęce, gdzie siedział w czasach PRL. Nad produkcją czuwają ci sami ludzie, którzy pracowali przy kampanii prezydenckiej Donalda Tuska pięć lat temu. Filmik będzie miał premierę prawdopodobnie 5 czerwca w największych polskich telewizjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bedzie żadnej debaty
Jarosław-Lepper to ma Lepper jak w banku ;) i sie w ogóle Jarosławowi tutaj nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie żadnej debaty Jarosław-Lepper to ma Lepper jak w banku i sie w ogóle Jarosławowi tutaj nie dziwię A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcę
być świadkiem takiej debaty dziękuję nie tańczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaledwie 15 minut
trwał proces lustracyjny kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego. Prokurator IPN Jarosław Skrok wniósł o uznanie, że nie był on agentem służb PRL. Komorowski wyraził w sądzie satysfakcję, że nie ma co do tego "nawet cienia wątpliwości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×