Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Anouk, idę zagłębiać się w Blitzkrieg. Zamelduje jutro o stanie wód. Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, nie bądź baba i nie mieszaj spraw. Mnie nic do Twojego wykształcenia, sytuacji zawodowej czy osobistej. Ja nawet nie zgaduję i nie domniemywam... Akurat takie zagrania uważam za niezbyt fair. Ja napisałam, , co napisałam, i tylko tyle. To było do Twojej refleksji, że mnie razi to i owo. Przyjmij moje zdanie i może zastanów się, ale nie tłumacz. Po męsku zakończmy temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, miłego zagłębiania:P:P:P:P:P Shatyn, uważam się za osobę, którą dość ciężko zbajerować czy wkręcić (to ostatnie to potrafi tylko mój mąż), więc o to się nie martw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, a swoją drogą to mogę się pozagłębiać w zaułki Breslau, przegapiłam tego posta pomiędzy kęsami mej pizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A względem oceny Twojego wirtualnego JA, zaufaj mi. Muszę się przez Ciebie powtórzyć, mnie nie łatwo wkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Komorowski jest
europejczykiem? Co Europa Zachodnia pomysli o gosciu, ktory Dunki porownal do grubasnych ssakow morskich? Czy Dania nam wypowie wojne i okrzyknie ksenofobami a europejki szowinistami? Tak my z takim gburem mamy zaistniec na zachodnich salonach? Pomyslmy co on by powiedziec jeszcze, np o Pani Merkel albo Panu Berlusconi. Eurokompromitacja na calego. Sarmata w najgorszym tego slowa znaczeniu, niczym sp. Pasek. http://teatrnawodzie.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski pilot JAKA 40
przerwał milczenie! W GW jest rozmowa z por. Wosztylem, który był dowódcą JAKA 40, który wylądował z dziennikarzami o 7.22. A właściwie fragmenty rozmowy, jutro w gazecie ma być całość. Przyznam, że parę rzeczy wygląda ciekawie: "- Z budynku wieży kontrolnej lotniska Siewiernyj koło Smoleńska wyszedł mężczyzna w mundurze. Zapytałem: gdzie jest nasz Tupolew? Odleciał - powiedział." Niezły dowcip tego rosyjskiego funkcjonariusza, prawda? "Pilot- zasłaniając się tajemnicą śledztwa - nie chce powiedzieć wprost, czy odradzał kolegom lądowanie (tak twierdzi m.in. rosyjska komisja badająca wypadek). - Informowałem o pogarszających się warunkach - powtarza - a te były poniżej minimum. Rozmowy prowadził z drugim pilotem Tu 154 mjr Robertem Grzywną. - Jedno z ostatnich zdań jakie pamiętam to jak Robert po wysłuchaniu informacji o mgle mówi: "dzięki, porozmawiam o tym z Arkiem". Chodzi o dowódcę załogi, mjra Arkadiusza Protasiuka. - Potem padło pytanie ze strony Arka jak nam poszło. Powiedziałem, że nam się udało, ale zawsze tak mówię po wylądowaniu - mówi pilot". Czy wynikają z tego jakiekolwiek naciski, powodujące zdenerwowanie załogi TUpolewa? Raczej pełny spokój... "Jakie były komunikaty z wieży? Tego pilot nie chce powiedzieć zasłaniając się tajemnicą śledztwa, chociaż w kabinie Jaka słuchano całej korespondencji między wieżą a załogą Tupolewa". http://wyborcza.pl/1,75478,7912876,Pilot_Jaka_40_przerywa_milczenie.html#ixzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEPRECHA jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
{ " To chyba wszystko co chciałbym tutaj napisac. Dlatego to mój ostatni post. Cześć "} I już nic nie będzie tak jak dawniej . Nie wiem , czy pewna grupa osób odwiedzająca ten topik , zdaje sobie sprawę że właśnie utraciła z tą chwilą sens życia . wawa , maaagdalenka , otulona , offerma , smoki i inni czy dotarło to do was ??? Co Wy bidule będziecie teraz robić .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, nie wiem, pogubiłam się w tym wszystkim...Szczerze:( Cześć tak w ogóle. Net może być niebezpieczny...trzeba chronić anonimowość i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"wawciu ." drogi , tu nie ma się z czego śmiać . Ty też w tym masz swój niegodny udział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu cały czas o powodzi. Nie budować domów tam, gdzie ryzyko powodzi, czyli właściwie w wielu miejscach nie powinno się budować domów. Co do ubezpieczeń, to dla takich osób, gdzie jest wyższe ryzyko powodzi, podtopień, powinny być stawki preferencyjne, takie by mogli zapłacić. Czemu Ci ludzie nie płacą tych składek? Bo są one za wysokie. Ci ludzie po prostu nie mają pieniędzy. Co do Shatyna, to on czasem też daje się sprowokować i uprawia odbijanie piłeczki. A powinien zastosować, to co pisze Musztarda, czy też Obywatel. Wawcia, ja też kiedyś pisałem, że dla mnie PIS i PO i inne partie są po "jednych pieniędzach" czyli jak pisałeś każda partia chce ugrać dla siebie. I przyznaje PIS,PO czy inne partie to to samo gó***. I Wawcia chce Mi się jeszcze czytać, bo jestem ciekaw co słychać na politycznym topiku. Kto z kim się pokłócił, co wkleił Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie ........
[Co do ubezpieczeń, to dla takich osób, gdzie jest wyższe ryzyko powodzi, podtopień, powinny być stawki preferencyjne, takie by mogli zapłacić. Czemu Ci ludzie nie płacą tych składek? Bo są one za wysokie. Ci ludzie po prostu nie mają pieniędzy.] Co ty mówisz facet ? Jakie preferencyjne stawki Stać na chałupe, ale nie stać na zapłate ubezpieczenia ? Mieszkam w bliku i widzę jak przyjeżdżają ekstra samochody i podrzuca się śmieci do kontenerów blokowych Jest na ekstra chałupe, na ekstra samochód, a często gęsto na 2 samochody, ale nie ma na opłate za wywiezienie śmieci Za takie coś powinny być takie kary, że delikwent by się nie pozbierał A teraz jeszcze ja mam dopłacać im za ubezpieczenie chałupy. A kto mi ma dopłacać za ubezpieczenie mieszkania w bloku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat mówię o takich gospodarstwach, chałupa rozpadająca się i dla takich powinna być jakaś ulga. Wiesz, kiedyś ktoś mi powiedział, dlaczego bogaty jest taki bogaty? Dlatego, że bardzo nie lubi się pozbywać pieniędzy na np wywóz śmieci czy ubezpieczenie, ale samochód, chałupa to jest coś, co można przecież pokazać. Mnie raczej chodziło o takie osoby, których naprawdę nie stać, a nie takie, które stać, ale nie chce im się płacić, bo myślą jakoś to będzie. Jestem bogaty, poradzę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może wsiądź do
autka i przejedź się po okolicy i poszukaj te rozwalające się chałupy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy z zapartym tchem
czekają na ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co jak przejadę to co? Mam im dać pieniądze? Biedę też widzę. Bogactwo też np w Wilanowie, Konstancinie, ale ja raczej pisałem o dawnych gminach gdzie były PGR-y, a tam raczej bogatych jest mało. Mam zazdrościć komuś, że ma kasę. Współczuję ludziom, którzy nie mają pieniędzy, ale co mam dla nich zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ja mówię, że
masz im dać flotę mówię, że takich chałup już nie ma co do PGRów to byli pracownicy , nie maja domów tylko mieszkają w blokach :( U nas jest moda na narzekanie czym kto ma więcej to więcej narzeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"Smoku " Czy Ty przeczytałeś co Ci "iftar" napisała ? To szczera prawda , chłopcze ! Ty durniów nie szukaj , Ty zwalcz tę durnotę co siedzi w Tobie , zagnieździła się i ma się dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smok wg mnie
powinien dostać bana i to przynajmniej na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulterier czyli Kurski
wraca do gry ? [Jacek Kurski, który wcześniej został odsunięty od kampanii, teraz wraca do swojego wodza, by pomóc mu wygrać wybory. Ale, jak przekonują w "Fakcie" politycy PiS, nie będzie powtórki z dziadka z Wehrmachtu. - Pomaga w planowaniu, zgłasza dużo propozycji. Ale nie będzie zagrywek jak z dziadkiem. Wszyscy mają świadomość, że każda osoba się przyda. Łączy nas wspólny cel - zdradził bulwarówce prominentny polityk partii. To co teraz? Przodek Komorowskiego walczył pod Grunwaldem w armii Ulricha von Jungingena? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, dzięki za spokojnego i rzeczowego linka do Polski Zbrojnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem na tych terenach są takie podupadające gospodarstwa, coś a la siedliska, takie rozpadające się chałupki na Mazurach. Może jednak należałoby wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenia od skutków powodzi. Zauważyłem też, ze często ludzie odchodzą z tego topiku, bo nie każdy lubi się kłócić z jakimiś chamskimi orange. Chyba Shatyn pokasował swoje posty. Tez smutne, z kim te pomarańczki będą się kłócić, kogo obrażać? Dla mnie mało istotne jest, kto ma jaki stan cywilny, jakie wykształcenie,jaką religię wyznaje i kim jest w rzeczywistości, to jest świat wirtualny, tu każdy może być inny, niż jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi tych powodzian, nie tylko ludzi, którzy stracili wszystko, ale także tych potopionych zwierząt gospodarskich, a także domowych kotów, psów. Niestety będzie Im ciężko odbudować to, co stracili. Współczuje Im.A teraz mówię dobranoc, spadam spać, ale zajrzę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Iftar, możesz mnie oświecić, bo czytając teraz wątek widzę wiele "wiszących" wypowiedzi. Dużo postów zostało wykasowane i nie wiem do czego się odnosisz. Anouk, u mnie na razie mokro ale jeszcze nie pływam. Tyle że panika wszędzie. Na wiadukcie kolejowym auto przy aucie upchane. W pobliskim Dino prawie reglamentacja na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda , że nie ma shatyna
dokończenie : NIE WRACAJĄ JUŻ Z POWROTEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×