Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość już kiedyś
była tu wklejana historyjka przeze mnie z innego portalu i co? szkoda, że się nie założyłem wiedziałem, że będą kolejne głosy, potem pojawią się ślady na ciałach zmasakrowanych pilotów, od torebki -co też nagrały zapewne czarne skrzynki :d :D :D :D nie wiem, czy śmiać się, czy płakać PO tonie wraz z powodzią, a jak wiadomo tonący brzytwy się chwyta a Putin, który zna prawdę zaciera ręce wiedząc, że ugra dla siebie wiele to tak, jakby wygrał w lotka razy milion brawo dla putina :D:D:D jedyny rozsądny w tym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
w twojej wersji mustards , wszystko sie układa : i same ' niewytłunaczalne ' drobne fakty odnośnie samej katastrofy , i motywy , i sprawca - jego wcześniejsze dokonania , krótki portret wskazujący na to zaburzenie , i póżniejsze mataczenia władz tych i tamtych piękny link - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę ekspertów
od katastrof lotniczych u nas w bród PS Podarujcie sobie te wasze ble ble ble na ten temat 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardo do wawuni
jeszcze n ie dotarło, że Jar ostatnio ogłosił, że Rosja to jego przyjaciele no cóż chlopak ma dłuuuuuuuuuugi przewód myslowy PS A gdzie nam się zapodział obywatel ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WxWxW
Pan Kern snuje fantazje niestety. To nie jest wizerunek Kaczyńskiego a jedynie luźna interpretacja pewnych faktów. Bardzo luźna. Na przykład ta koncepcja przywódtwa w autokratycznej formie. Na pierwszy rzut oka to trochę rozśmiesza albowiem Jarosław Kaczyński nie był jeszcze prezydentem. Na czym on tę autokrację miał niby testować? Na prezesurze pis? To niech sprawdzi jak to wygląda w innych partiach. Co jest lepsze. Jeden prezes scricte czy jedna marionetka i wielu "prezesów". Jak chce stawiać taką diagnozę to niech najpierw przeczyta o autokracji doby rządów Antonio Salazara czy np Kemala Ataturka. Ludzie trochę zniekształcają wizerunek tego człowieka bo z jakichś względów mają mu za złe to że jest po prostu konsekwentny w swych działaniach. Nie mam tu na myśli sztampowych już zarzutów pod jego adresem jeśli chodzi o pewne obietnice w sprawach personalnych. To inna sprawa.// Kolejna interesująca kwestia to konferencja członków międzypaństwowej komisji ds zbadania katastrofy samolotu w Smoleńsku.Pani,która się tam wypowiadała do chwili zamknięcia odczytu wyników raportu pełna prezencji i zdecydowania w części pytań prasy i dziennikarzy zaczęła "bredzić". Na pytanie czy prawdą jest iż dodatkowy system bezpiecznego naprowadzania który został zainstalowany 7 kwietnia został natychmiast zdjęty po wylocie polskiej i rosyjskiej delegacji z wyrazem wielkiej pewności siebie odpowiedziała-"zapewniam,że ten sam system działań zarówno przed przylotem polskiej delegacji jak i po jej wylocie a także wylocie rosyjskiej". Myślę że te wypowiedzi należałoby chyba rozkodować jakoś.....:O ps ten raport niczego nie wniósł do sprawy. Były różne spekulacje. Dobrze że choć wykluczono możność oddziaływania na przyrządy nawigacyjne samego telefonu prezydenta bo rozmowa jego była na prawie dwadzieścia minut przed lądowaniem. A tak przy okazji. To że dwa dodatkowe głosy nie należały do ścisłej załogi nie oznacza,że przynajmniej jeden z nich należy do pasażerów. Bo był jeszcze personel i obsługa. Były już informacje z drugiej ręki iż to mógł być kierownik dyplomacji itd itp nie emocjonujmy się i nie naprowadzajmy się "samobieżnie"- to prośbą do niektórych-na tezę że to Prezydent i miejmy wzgląd na fakt,że w tego typu statkach powietrznych(rządowych-wojskowych)nie jest naruszeniem obiektywnym prawa obecność kogoś w kabinie. Wszystko zależy od sytuacji i wszystko też zależy od tego jakie były treści rozmów a nie to że w ogóle były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
odezwa do Moskali ... kto skończył szkołę średnią , powinien wiedzieć : że był kapitan Rykow oraz major Plut... i obie te postacie przedstawiają charakterystycznych Rosjan Rykow - gbur ,cham i aparatczyk przedstawiajacy rosyjski imperialim Plut - "slowiańska dusza " człowiek miły i prostoduszny oraz wyrozumiały,reprezentująca zdecydowana większość Rosjan odezwa była skierowana do rosjan typu Plut, Puszkin ...i ta najprawdziwsza Rosja , bez swoich tyranów , starających się władać tym z zasadzie wielkodusznym narodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, Ty się nie śmiej z a robienia zapasów. Bo ja dziś kupiłam kilka zgrzewek wody. Nie pierwszy raz fala powodziowa zaleje tereny wodonośne miasta i będzie potem sucho w kranach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, witaj. Ja mam zdecydowanie bliżej polderów, ale cóż. każdy widzi to własnymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, racja, u mnie pewnie będzie sucho. Ale martwię się i wspominam '97. Z drugiej strony wtedy tutaj byliśmy wspólnotą, zagrożenie nas zespoliło. Trzymam kciuki za tych, co mieszkają w "gorszych" miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, dzięki :) Ja akurat na najgorszym odcinku przed WRC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie tak miało to zabrzmieć, WeWo. Wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, wtedy to jeszcze nie wiedziałem, że będę tu mieszkał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, dobre...ja kiedyś też nie wiedziałam, że będę mieszkać tu, gdzie mieszkam;) Więc Ciebie rozumiem, życzę ciepła i suchości. Z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie ok. Pomimo całego hałasu i nagonki nie jest tak źle. Poza tym budynek nowy (6 lat), stojący 3m powyżej poziomu wody w Odrze z 1997. Jedyne co, to media ewentualnie wyłączą. Ale za to cisza, spokój i 6 km do blachy z napisem Wrocław :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zawsze mam pokój gościnny u Rodziców w razie czego. W tzw. "wysokim centrum" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, generalnie to ja bardzo lubię Twoje okolice, częściowo to z powodu rzeki. Będzie dobrze, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się. Można pospacerować aż do utraty tchu :) Dzisiejsza pogoda akurat nie pozwala, ale zeszłego lata... No dobra, bo się rozmarzyłem :) W każdym razie falę mam jutro wieczorem. Postaram się napisać jak to się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz nazwa Trestno brzmi troszkę złowrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu najsłynniejszy wodowskaz w Polsce. Teraz Krakusy biadolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego nic nie jest robione w sprawie tej powodzi, dlaczego jest tak, że Ci ludzie zostają sami sobie , czemu oferty pomocy są jedynie na pokaz. No to tyle chciałem powiedzieć i spadam, miłej nocy Państwu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tam jeździmy do Ciebie na rowery;) Ale tu,gdzie mieszkam, też jest fajnie, samolociki i ćwierkot ptaszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź jest znacznie bardziej skomplikowana, stivi, od stwierdzenia, że to wina Tuska;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samolociki Anouk, to chyba płd. zachód :) A ja Azja, czyli wschodnie podejście do WRoCka :P Trakt Oławski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee, u mnie (w) samo południe:) I rzeczka za mostkiem;) a nieco wcześniej chyba trzy najbardziej dziurawe ulice w mieście:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczka za mostkiem, ha ha ha. Ależ ja się wyraziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa :) Dobra. Idę pogadać z lodówką. Dobrej nocy wszystkim. I może kiedyś założę wątek o dawnym Wrocławiu. Tym Eberharda :) Żeby w takich poważnych jak ten topikach nie demolować dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Z radiem RAM też mam trochę (malutko) wspólnego. Ale to stare dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×