Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość RsixOseven8
"Trząchnij mi gałęzią" a może czym innym Ci "trząchnąć"tak tuż przed ustami:D:D następny niewyrzyty.......:D Ten to nawet ujął to w swym nicku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale syf szkoda słów na was
:( wariujecie pisuary bez Shatyna potrzebny on wam jak powietrze niemalże... ze 3 tygodnie i będziecie się kłócić pomiędzy sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POparańcy atakują bo sie boją.
aż śmiać się chce ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!! żydoluby* nie mam na mysli nacji, mam na mysli zydowskie lobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękujemy za wypowiedź
merytorycznie nic nie wnosi ale przynajmniej nie pochodzi z monopolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anouk. Wiem, wiem zaniedbuję pewną kwestię ale natłok obowiązków, uwierz. Dyskusji z Samantą o IIWŚ też jakoś nie mam czasu uskuteczniać. Mogę tylko obiecać poprawę w (mam nadzieję) niedalekiej przyszłości. Natomiast odnośnie tego, co się tutaj dzieje... moje zdanie już wyraziłem i chyba jest Ci ono znane. Do miłego w innym miejscu :) P.S. Shatyn. Co prawda odnosi się to do pobocznego wątku, ale tam nie mam ochoty się wpisywać. Dowódca Jaka nazywa się Artur Wosztyl. Porucznik Artur Wosztyl. Wklejasz teksty o nim, tudzież cytaty, a sam notorycznie nazywasz go Woroszylem. Notorycznie, bo to nie był pojedynczy wypadek. Komentować nie będę, proszę tylko mieć na uwadze spójność tego co się wkleja i własnych przemyśleń. No offence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
zydzi jak sie popisali z tym atakiem na konwój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
"Komorowski ma w środku diament" Spełnia rolę chyba najbardziej zapracowanego człowieka w Europie - powiedział w TVP Donald Tusk o Bronisławie Komorowskim, ubiegającym się o prezydencki fotel. przestalby sie juz facet wyglupiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenada z tym diamentem. Głosował za przyjęciem traktatu lizbońskiego - głosował. więc na odstrzał. Jarosław też głosował - na odstrzał. I Tusk głosował . W ogóle PO dąży do monopolu na władzę. Żałosna jest nasza scena polityczna! A atak żydów na flotyllę to już w ogóle. A co myślicie o ataku w korei na statek? I zerwaniu paktu o nieagresji? mamy napięte struny jak nigdy. I nasz zamach na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"wawciu_.." mój przyjacielu , jak Tusk tak mówi to zapewne prawda . Ale nic się nie martw , jak go ma w środku to wcześniej czy później ze stolcem wyjdzie . To stare metody przemytnicze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
w 3 lata nie cale zrobili z naszego kraju prawdziwe posmiewisko w sumie to jest sztuka cos takiego zrobic brawa dla nich poziom disco polo nic wiecej a 50% durnego spoleczenstwa daje temu poklask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co wyborcy Pisu mysla o chwaleniu PO przez prezesa i czlonkow tej partii :)? Okazuje sie, ze Tusk jest mezem stanu(wedle slow PiSowcow) i wielkim politykiem, i razem z Jaroslawem Kaczynskim powinni rzadzic panstwem :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ff_ nie obrażaj ich tu są
przecież tylko członkinie i członkowie młodzieżówki UPR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka
a ty za to z młodych demokratów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca5
[Łagodny język, odejście od koncepcji IV RP, ograniczona obecność w mediach - to wszystko ma niby przekonać wyborców do kandydatury Jarosława Kaczyńskiego. Pytanie jednak, czy w ogóle kogokolwiek może to przekonać. Bo taki Jarosław Kaczyński jakiego widzimy, to dla twardego i spisiałego elektoratu żaden Jarosław, żaden kandydat. To lump, wykręcona szmata, muminek i bezpłciowiec. Sądzę więc, że taki rozmydlony Jaruś zostanie przez ten elektorat zignorowany. Bo ten elektorat, chce widzieć Kaczyńskiego chama, buca, narodowego oszołoma, niepoprawnego rewolucjonistę socjalistę, co to bogatym będzie zabierał (złodzieje) a biednym dawał, bo to jest właśnie sprawiedliwe i taka Polska jest sprawiedliwa. Jeśli zaś „miękki Jaruś ma być zwrotem w kierunku tych nie przekonanych, ma być ręką wyciągniętą po nowych wyborców, to też raczej zapowiada się klapa. Bo pokażcie mi rozgarniętego człowieka, mającego choć odrobinę oleju w głowie, będącego do tej pory w wyborczej kropce, który da się nabrać na takie tanie przedstawienia. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to ściema i marny teatrzyk. Nie ma tu żadnego wywieszania "białej flagi", to tylko najzwyklejszy w świecie podstęp. Po sondażach widać, że kończy się współczucie, zaczyna się życie. Ci którzy na początku chcieli gościa pogłaskać po główce, czujący litość do sieroty po bracie, teraz dojrzeli i doszli do wniosku, że chuj zawsze zostanie chujem, bez względu na okoliczności. Więc co się ma utopić niechaj się topi, a co ma wisieć czym prędzej niechaj zawiśnie.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spec info
Swoją drogą w natłoku informacji odnośnie stenogramów które zasadniczo nadal nie wiele wnoszą a może i dodatkowe znaki zapytania,umknęła bokiem interesująca informacja. 9 z 36 oficerów spec pułku do którego należał również Tu 154 jaki rozbił się pod Smoleńskiem złożyło na ręce urzędników resortu wymowienia. MON twierdzi że dyktowane było to nieprawdziwymi informacji dotyczącymi cięć w wysokości odpraw przy przejściu na emeryturę/rezerwę. Nikt z nich jednak osobiście o tym do kamery nie chciał się wypowiadać. W sumie trudno orzec czy to rzeczywista tego przyczyna((?((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Ja się dziwie, że tak późno złożyli wymówienia. Kozłów ofiarnych sobie rząd Tuska z nich zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, czekam tam na Ciebie. Tu jest skrzynka kontaktowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Dzisiaj przed południem było zebranie RBN które to Kaczyński olał, wysłał jakiegoś pełnomocnika co i tak go nie wpuścili. Argumentacja na to dlaczego go nie wpuscili była taka, że "to prezydent zwołuje RBN i prezydent decyduje o składzie osobowym RBNu" Wlazł we własne gówno komorowski tą argumentacja, bo sobie każe per prezydent mówić. Chyba się za bardzo swoją rola przeją. A gdzie mandat społeczny i przysięga panie per prezydent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spec info
A to jest naprawdę ciekawe. Nie zwróciłem na to uwagi ale z psychologicznego punktu widzenia to sygnał że on widzi się w takiej roli. Już zlekceważył konkurentów zawierzajac sondażom. I jeszcze jedna ciekawa sprawa. Otóż jako pełniący obowiązku prezydenta wg ekspertów z prawa konstytucyjnego powinien trzymać się linii tego za kogo jest w realizacji spraw niedokonczonych. Ps nie jest to zasada wynikająca z konkretnego przepisu ale w stosunkach wewnętrznych władzy publicznej jest to stosowanie tym bardziej należy zadac sobie pytanie jak to się ma np do ustawy o IPN? Wielka szkoda że prezydent za życia jej nie zawetował. No ale nie mógł wiedzieć co będzie.//Na temacie tyczącym się tragedii w Smolensku ktoś w ostatnim poscie wkleił bardzo interesujący felieton. Ja się z pewnymi jego sformułowaniami niezgadzam ale fakt pozostaje faktem. Ocenę rzetelności działań rządu w tej sprawie my powinniśmy wystawiać na podstawie tego czy poprzestanie na materiałach strony rosyjskiej czy też uruchomi dodatkowe śledztwo wewnętrzne. Jego istotnym elementem będzie niezależnie od uznania wyników strony rosyjskiej przeprowadzenie jeszcze ekspertyzy przy użyciu własnego instrumentarium zapisów ze skrzynek itd itp. Nie uważam obecnych działań za wystarczające choć zdaje sobie sprawę że to nie ich koniec. Powinniśmy jednak patrzeć jak to będzie się dalej rozwijać. Już na dzień dzisiejszy pojawiają się wątpliwości o to czy stan techniczny samolotu był prawidłowy i czy do końca wieża kontrolna wywiązała się standardowo z kwestii komunikacji z pilotujacymi? Jeśli się pewnych spraw empirycznie nie sprawdzi to uwali się ten temat na przysłowiowej kupie złożonej z teorii o presji na pilotów czy błędnej ocenie warunków pogodowych. Reszta przyklaśnie i ukręci się temat. Tylko pozostaną pewne pytania? Czy do końca media się wywiązują z obowiązku rzetelnego relacjonowania faktów i czy nie pchaja się ze swoimi sugestiami np do czyjegoś komitetu wyborczego? Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festiwal głupoty trwa
Oszołomstwo które się ujawniło przy okazji tej katastrofy, oszołomstwo PiS-owców ostatecznie pogrzebie tą partię. Dla mnie jesteście skreśleni i na każdego sympatyka PiS-u patrzę teraz jak na osobe psychiczną. Jarosław K przerżnie wybory, PiS się doczołga do parlamentarnych które też przerżnie z 12% poparcie i szczurki zaczna opuszczac tonącą krype pana Jarka. Zostanie sam z kotem. Taki będzie koniec. otulona i reszta pisowców, PO powinna wam płacić żebyście jeszcze więcej biegali po necie i pisali że to był zamach, nawet nie wiecie jak się to przyczyni do ich sukcesu :D....pamiętam wasze teksty: to był ZAMACH!!!! nie było żadnej mgły! autor filmiku z youtube został ugodzony nożem przez nieznanych sprawców! ruscy mordercy krzyczeli ubijaj sjuda! BOR-owiec dzwonił do żony że ma połamane nogi! podmienili samolot, jednen pusty rozbili, drugi wylądował na zapasowym lotnisku i tam KGB zamordowała polskiego prezydenta! Tusk ma krew na rękach, Tusk i Putin uknuli zamach, KGB to sąpoważni faceci, oni nie odpuszczają,....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że dobrze by było byśmy się tak oddalili od sytuacji Greckiej... z PO to nam grozi niestety. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od obalenia rządu Olszewskiego nie chodzę n wybory i nie zamierzam łamać tej zasady. Stało się wtedy coś co (IMHO) obaliło wrażenie że idąc na wybory mam jakiś wpływ na scenę polityczną, Gówno prawda. Wystarczyło że Wałęsa (to widać na filmie "nocna zamiana") zebrał paru kolesi do kupy i ten demokratyczny wybór zniweczyli.. po co iść na wybory zawsze jak będzie nie po ich myśli będą mogli wykręcić ten sam numer. Zero mojego poparcia dla jakiegokolwiek polskiego polityka(czyt. Chuja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca nam to grozi
W polskiej konstytucji są na szczęście zapisy zabraniające zadłużać kraj ponad 60% wartości PKB. Przy czym dzwonek ostrzegawczy włącza się już na 52 czy 55% i rząd musi wtedy zamrozić emerytury i podjąć inne działania tak aby granica 60% nie została przekroczona. To jest dość silny bezpiecznik Owszem Tusku będzie miał cieżko, będzie musiał ciąć, oszczędzać, a to spowoduje że popularność PO spadnie, niemniej PiS już nie wróci nigdy, tak jak SLD mieli swoją szanse i jej nie wykorzystali. Poza biciem pseudopatriotycznej piany nie mają nic konkrenego do zaproponowania (vide gaz łupkowy i ich zgoda że wezmą to Amerykanie za bezcen, a gdyby byli relaną opozycją to by dowali w swoich mediach PO za te koncesje...i za wiele innych spraw). wyborco nie daj sie oszukiwać, oceniaj każdą władzę po konkretach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca nam to grozi Konstytucję zawsze można zmienić. Oglądałeś tą farsę w sejmie jak tworzono komisję w sejmie do sprawy afery hazardowej.. wystarczy większość w sejmie by uchwalić nawet największą głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem Nie moja to sprawa.. mam bardzo daleko do twojego sumienia i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawa obywatelska? To branie udział w oszustwie jakim są wybory? Nie ma wyboru. Spójrz choćby na ordynację wyborczą. :D Nie stoją za tobą odpowiednie grupy interesów nie masz po co w nich startować. A nie ważne. A np to że do jakiegoś tam programu w tv nie wpuszcza się JKM? Tak wygląda demokracja wg ciebie? Mają władzę więc mogą tym wszystkim manipulować, dogadali się z komunistami przy okrągłym stole i ciemny lud to kupił. Niewiele się zmieniło od tamtych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×