Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

WeWo, moim zdaniem nie nadążyliby z moderacją:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że są ochotnicy niosący łuczywa rozświetlające tę ciemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokajające stwierdzenia kontrolera z rosyjskiej wieży mogły wprowadzić w błąd polskich pilotów - mówi były dowódca 36. lotniczego specpułku płk. Tomasz Pietrzak. ]dokladnie tak.....dlaczego nikt sie nie interesuje ta wieza lotow w Smolensku? widzieliscie ta rozpadajaca sie bude, a w niej ludzi nie znajacych angielskiego!.....kontrolerzy lotow nie znajacy obowiazujacego na calym swiecie w lotnictwie wojskowym i cywilnym jezyka?:O:O wypadaloby teraz sprawdzic, czy ich dzialanie bylo przypadkowe czy moze zamierzone? ale niestety Rosjanie zabronili przesluchania tych kontrolerow, a ich kierownik nagle zniknal...:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaskini:D:D:D:D:D:D I jest jeszcze kaganek oświaty, ale masz rację, jeszcze go nie dostrzeżono:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, nie deprecjonuj moich lekkich dygresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaugoll, zastosuj to do siebie. Łącznie z cytowanym paragrafem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Wszysy są tu anonimowi i ten paragraf nie ma w takim przypadku zastosowania a ty obrażasz osoby powszechnie znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczywiscie niektorzy ludzie, juz wiekowi, ktorzy moga jedynie sie pochwalic swiadectwem z podstawowki:O:O:O:O nadal beda szerzyc chore teorie o jakis naciskach Prezydenta...ale tak to jest jak ktos cierpi na manie przesladowcza, co w tak podeszlym wieku i z braku jakichkolwiek osiagniec zyciowych sie zdarza:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Witamy przyjaciela Putina: powitanie komorowskiego w londynie http://www.tvn24.pl/28377,1659044,0,1,londynczycy,fakty_wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpisz????? Albo zacznę Ciebie cytować, bo jest bogaty wybór tego na kilku topikach. Widzę, że słowa obraza i obrażać są przez Ciebie dość fragmentarycznie pojmowane. Udowodniłeś to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam temat:)[ Kto płaci najwyższe podatki w Unii? Polacy. Bo stawka podstawowa VAT jest dużo wyższa niż europejska średnia. Do tego szykują się kolejne podwyżki podatków, by załatać dziurę budżetową. Według ekspertów to znacznie łatwiejsze wyjście, niż cięcia wydatków. ]BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiamy przyjaciela putina:D:D gdyby nie te zaaranzowane spotkania w piekarni to mozna byloby powiedziec ze wizyta marszalka Komoroslawa Bronikowskiego nie byla w pelni czadowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, z autopsyjnych obserwacji wiem (kiedyś, przy okazji szerzej nakreślę) - można nawet ekran monitora zwyzywać, jeśli wyświetlona zawartość nie odpowiada "faktom" czy "prawdzie". Cóż, kiedyś pewien humorysta stwierdził - "Brain - an apparatus we think we think". Według mnie bardzo trafne w niniejszym i obocznych wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe i sprytne. Ja ograniczam się do prostego wishful thinking... W każdym bądź razie, wiem, co widzą moje oczy. Jakiś czas temu zmieniłam okulary, więc z daleka widzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, chyba poziomem nie odpowiadamy, bo nie ma nikogo :D Ja całe szczęście obywam się jeszcze bez szkieł. Ale nie mogę się zarzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to napisać, ale byłam prawie pewna, że Ty to napiszesz:) A co do szkieł, to nigdy nic nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, parafrazując piosenkę disco polo zespołu bodajże boys: niech żyje wolność, wolność i swoboda. Póki co to wolny kraj, w którym jest wolność słowa. Jak nie pasuje Tobie topik Shatyna, nie odwiedzaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pogadaslismy:D:D musze przyznac, ze bardzo fajnie sie z wami rozmawia, ale musze niestety juz uciekac.....nie zatrzymujcie mnie:D:D na koniec poradze Wam wybierzcie wieksze DOBRO i zaglosujcie na Jarka...to moze Was jeszcze polubie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja lubię ludzi za to, jakimi są, a nie na kogo głosują:) Ale dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Przyjaciela Jarka. Udziela się muzycznie. Ostatnio w Pradze grali. I we wszelkich plebiscytach ma mój głos. To Ci mogę obiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednej rzeczy tylko nie rozumiem. Pieśń napisana za późnego Gomułki, autorstwo podejrzane (no bo w końcu kto mógł wtedy tworzyć), opisująca wyssane z palca wydarzenia. I na dodatek manga w tle. Taka fascynacja. Dzisiejszych gimnazjalistów. A w wypowiedziach same "fakty", "prawda", "większe dobro" itp. Ciekawostka socjologiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam taki słynny, acz kontrowersyjny wywiad J. Kaczyńskiego dla Polityki, w którym wypowiedział coś w tym stylu: bo dobro jest we mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy podręcznik o dochodzeniu do sukcesu szczególną uwagę zwraca na wysoką samoocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski nie spotka się
z Polonią w USA Po tym "gorącym" przywitaniu w Londynie to mu się nie dziwię Polonia Amerykańska znana jest z głosniejszych gwizdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×