Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

No znów powinnam napisać, to co wcześniej:P Ty będziesz wiedział co:P więc nie muszę się werbalizować. co?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się rozumować tak, byś jak najmniej musiała używać głębokich sformułowań wyjaśniających tezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie teza, ale organiczno-harmoniczne podsumowanie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A miało byc tak pięknie*******
Hrabia Całopolski wpuszczony w kanał w Londynie. http://nathanel.salon24.pl/189662,hrabia-calopolski-wpuszczony-w-kanal-w-londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to was tak bawi?
mozna by tez dać Kaczorowi lateksową lale z sex shopu, byłoby na tym samym poziomie (lale albo jej męski odpowiednik co tam pan prezio woli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn. Komorowski uciekł
przed Polakami piwnicą. http://ironicznyanglosas.salon24.pl/ W srode 2 czerwca na spotkanie z Polonią przybyl do Londynu Bronislaw Komorowski. Zapraszal mnie na to spotkanie na falach eteru w radio "PRL24". Przybylem o oznaczonej w zaproszeniu godzinie i... ...bilet poprosze - uslyszalem. To by bylo na tyle z mojego spotkania z kandydatem Bronislawem K. Nie zrazilo mnie to do kandydata Bronislawa K. na tyle by nie zaczekac na jego przyjazd. Oklaski godne jego osoby chcialem uczynic na jego czesc. Nie tylko ja chcialem przywitac kandydata Bronislawa K. Z Polski specjalnie na te okazje pofatygowala sie Pani Kolenda Zalewska TVN. Juz 20 minut przed planowanym przyjazdem kandydata Pani z TVN-u ustawiala sie przed kamera by dobrze (bez lampy - zapomnieli zabrac) "wyjsc". Kamera skierowana byla na schody POSKu (Polski Osrodek Spoleczno- Kulturalny) po ktorych kandydat Bronislaw K. mial dumnie wkroczyc do w/w osrodka na sale w ktorej zasiedli ludzie posiadajacy bilety. Czekalem ja, czekala Pani Kolenda TVN. Czekala Polonia Londynska... Pan kandydat Bronislaw K. by uniknac tej Polskiej hołoty z Londynu (czytaj - Polakow) udal sie do POSKu... PIWNICAMI !!! W podobnym trybie opuscil spotkanie z Polonia Londynska. Polonia Londynska jest mu wdzieczna za ten gest dobrej woli jaka okazał swoim "zwolennikom". Oszczedzil im tego koszmarnego widoku swojej osoby schodzacej po schodach i kulturalnie jak szczur uciekl piwnicami. Uciekl z PENISEM podarowanym mu podczas spotkania przez wdzieczna Polonie Londynska. Moze uciekal piwnicami w obawie ze mu tego penisa ktos zabierze? Ale tego raczej nigdy sie nie dowiemy. Relacje filmowe ze "spotkania" prezesa klubu beda dostepne na you tube i przypuszczalnie w Niezalezna Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to was tak bawi?
kaczor nie szpanował publicznie lalą z latexu, palikot zaś tak, swoim implantem męskosci.:D ale jak sie n ie ma co sie lubi, to się lubi co sie ma.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komor ci się trollu z Palikote
pomylił :) i nie podszywaj sie pod cudzy nick, bo nie ładnie, te wasze ubeckie metody są poniżej depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia zbiera gadżety
ma już chuligański szalik, i teraz zapasowego penisa....hahahahanha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandydata Platformy
TVP pokazuje najczęściej Politycy PO gościli 672 razy w telewizji publicznej w maju wynika z danych, do których dotarła „Rz W programach publicystycznych i informacyjnych TVP 1, TVP 2 i TVP Info kandydata PO na prezydenta Bronisława Komorowskiego i jego kolegów partyjnych pokazywano od 10 do 27 maja 672 razy. Byli na antenie ponad 17 godzin. Na drugim miejscu najczęściej pokazywanych polityków uplasowali się kandydat SLD Grzegorz Napieralski i działacze jego partii. Łącznie wystąpili w TVP 286 razy, co zajęło 7 godzin i 40 minut (w tym 6 godz. i 50 min w TVP Info). Dopiero na trzecim miejscu znaleźli się kandydat PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński i politycy z jego partii. Pokazano 268 ich wystąpień w czasie 5 godzin i 40 minut. Waldemara Pawlaka i polityków PSL można zaś było oglądać w TVP ponad 4 godziny. Te wyniki najlepiej pokazują, że zarzuty PO, jakoby nasza partia była przez TVP faworyzowana, są funta kłaków niewarte oburza się rzecznik Klubu PiS Mariusz Błaszczak. Jeśli już ktoś jest faworyzowany, to raczej Komorowski. Szefowa sztabu kandydata PO Małgorzata Kidawa-Błońska podkreśla, że Komorowski wypełnia dużo zadań: Jest marszałkiem, pełni obowiązki prezydenta, nie za każdym razem, gdy jest pokazywany, mamy do czynienia z kampanią. Liczba godzin o niczym nie świadczy. Naszym zarzutem wobec telewizji publicznej jest brak obiektywizmu mówi z kolei Iwona Śledzińska-Katarasińska, szefowa Sejmowej Komisji Kultury. Przyznaje też, że zaskoczył ją wysoki wynik Napieralskiego, który nie pełni żadnych funkcji państwowych. Po prostu prowadzimy najaktywniejszą kampanię twierdzi rzecznik SLD Tomasz Kalita. I dodaje, że wyniki wyraźnie potwierdzają, iż kandydat Platformy wykorzystuje w kampanii swoje inne funkcje. To sprawia, że jest w uprzywilejowanej sytuacji mówi. Medioznawca dr Stanisław Mocek z Collegium Civitas zaleca ostrożność w podchodzeniu do takich danych. Nie wiadomo np., czy kandydat był pokazywany w dobrym czy złym świetle mówi „Rz. Zwraca uwagę, że stosunkowo niewielka obecność w TVP Jarosława Kaczyńskiego wynika w dużej mierze z jego decyzji, aby prowadzić mało aktywną i spokojną kampanię. Na małą ilość czasu w TVP narzekają kandydaci o niskim poparciu sondażowym. Będziemy pozywali TVP do sądu. Powinna pokazywać wszystkich kandydatów po równo twierdzi Janusz Korwin-Mikke. Jemu TVP poświęciła najmniej czasu niecałe 27 minut. Rzeczpospolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , tak . To nas najbardziej pasjonuje . Penis ! Palikot robi show penisowy w Sejmie przez rok mają o czym dyskutować . Teraz jakiś "nawiedzony" daruje Komorowskiemu ślicznego różowiutkiego penisa i już gawiedź ma o czym rozprawiać . Takie newsy to nam graj .W temacie penisów czujemy się mocni . Ale oczywiście sztucznych . Bo ogólnie u nas większość rzeczy sztuczne . I radość i smutek i patriotyzm i jeszcze wiele innych rzeczy i spraw . Autentycznie prawdziwa , płynąca z głębie serca i wewnętrznych potrzeb jest u nas tylko mściwość , złośliwość , hipokryzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tycjan
nikt lepiej nie scharaktyzowałby Platformy :classic_cool: szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala Polonia USA i Kanada
glosuje na Prezydenta Kaczynskiego PO splywaj z powodzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonia tak trzymaj.
Pozdrawiam Polonię z USA i Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem jeszcze o głupocie . Ta jest u nas zawsze autentyczna , dziedziczna i wiekowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tycjan
to fakt:( biorąc pod uwagę "występy" komitetu honorowego w Łazienkach to nic dodac, nic ując jeszcze raz szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyński penis
http://puszczyk.salon24.pl/ Jak wszyscy wiemy wczoraj pan p.o. Bronisław Komorowski gościł w Londynie zabiegając o głosy poparcia. Zgodnie ze staropolskim powiedzeniem: Kto wiatr sieje, ten zbiera burzę padł „biedak pod taktyką klubowego przyjaciela. Jeden z obecnych zabrał głos. Wygłosił krótkie wprowadzenie że przez ostatnie 2,5 roku niezbędnym argumentem politycznym stał się przedmiot który wręczył panu marszałkowi. Na marginesie muszę pochwalić zapobiegliwość tego pana bo jak widać pan Komorowski zapomniał zabrać z Polski. Po tym ceremonialnym przekazaniu tak istotnego atrybutu politycznego padło dość istotne jak dla mnie pytanie: Czy Pan odcina się od Pana Palikota? Pan Komorowski nieco speszony w pierwszej chwili nie wiedział jak się zachować. Niezręczny przedmiot został szybko ukryty (mam nadzieję że będzie miłą pamiątką z londyńskiej wycieczki w końcu suwenir). Kandydat coś mruczeć zaczął iż w Polsce już inny poziom debaty i uspokojenie nastrojów nastąpiło. Powiem szczerze że patrząc na kolegę pana Bronka jakoś nie zauważyłem. Pan Palikot jak hasał tak hasa przy poklasku wielu polityków PO jak i ich elektoratu. A konkretnej odpowiedzi cóż, jak zwykle się nie doczekałem. Może zbyt naiwny byłem że liczyłem wreszcie na zmianę i konkrety? Dla tych co nie wiedzą o czym mowa http://www.youtube.com/watch?v=Z1n8uiPcrrI PS. Są wydarzenia które warto przeżywać osobiście na żywo. Żałuję że nie było mnie wczoraj na tym spotkaniu. PS 2. Panie Bronisławie kiedy doczekamy się odpowiedzi na londyńskie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dnia katastrofy , przez wszystkie dni w prasie , telewizji , a przede wszystkim w internecie i na ulicach słychać - we wszystkich możliwych konfiguracjach - pytanie : " Czy Rosjanom można ufać ? " Dobre , co ! Czy można ufać Rosjanom . Rosjanie to słowianie jak Polacy , Czesi , Słowacy itd... Wy bywający w świecie spytajcie się tam czy można ufać ludziom o słowiańskiej duszy ? Spytajcie się Niemców czy ufają Polakom . Spytajmy siebie czy ufamy sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem
W polityce nie ma miejsce na uczucia, sentymenty. W polityce liczą się tylko interesy. Dopóki tego nie zrozumiemy wciąż bedziemy zyć złudzeniami. Kogo obchodzi nasza historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko czarnego nicka
Tycjan ale ty chyba piszesz o MEDIACH a nie o PO ... nie zawsze jest tak że PO podsuwa takie NEWSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 08:42 do Tycjan to fakt biorąc pod uwagę "występy" komitetu honorowego w Łazienkach to nic dodac, nic ując jeszcze raz szacun " } Oczywiście , że tak . To jeden z przykładów . Każdego dnia jest ich tak dużo , że bezsensowne jest o nich pisać . Na takie wystąpienia możemy pozwolić sobie MY ( biedne "sierroty" z kafeterii) , a nie ludzie uznani w kraju i świecie za autorytety . Na ostrzejszy ton wypowiedzi mogę sobie pozwolić ja , który odmawia Kaczyńskiemu wszelkich zdolności do kierowania ludźmi , który twierdzi że ktoś tak kontrowersyjny powinien raz na zawsze zniknąć ze sceny politycznej . Uznane autorytety jeśli mają podobne zdanie powinni prezentować je w sposób bardziej dyplomatyczny . Powinni przykładem zademonstrować swoją wyższość nad retoryką Kaczyńskiego , a nie równać się z nią . Od polskiej głupoty nikt nie jest wolny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie chcecie wszystko dzielić Po kontra PiS . To tak jakby dyskutować czy lepiej jest wejść w gówno ludzkie czy świńskie . Gówno to gówno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×