Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Komorowski o penisie
wierszem pisze! Bronisław Komorowski (58 l.) idzie w ślady Janusza Palikota (46 l.) z Platformy Obywatelskiej, który szokował wszystkich, wymachując publicznie wibratorem. Marszałek Sejmu też postanowił zaszokować, lecz nie czynem a słowem. Konkretnie - wierszem, w którym rymuje o... penisie Obaj politycy wspólnie spędzili Sylwestra, zresztą nie pierwszy raz, w posiadłości Palikota w Dzierwanach na Suwalszczyźnie. Marszałek Komorowski musiał się tam świetnie bawić, bo po imprezie napisał długi wiersz, który Palikot umieścił właśnie na swoim blogu w internecie. „Tu świński łeb kładą przed gośćmi na tacy, mówiąc, że Ojczyzna tak chce i Rodacy. A ja usłyszałam szepnęła aktrisa Że dadzą jak kiedyś każdemu penisa opisuje marszałek dialogi przy stole na temat tego, co zostanie podane jako danie główne. Po chwili już jednak wszystko było wiadomo: „A tu proszę, wnoszą pyszną wołowinę, wołowe pieczyste w obiadu godzinę. Krzyk przemknął wzdłuż stołu: A czemu to tak, nie baran, nie penis, nie świnia, nie ptak?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadgorliwie linka należy wkleić na wszystkie zbliżone topiki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebawem nawet na te o kosmetykach, czy seksie analnym. Swoją drogą do tych ostatnich pasują jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest parę innych do zaklejenia. Mój pojechał na rower na Wielką Sowę i uprzejmie melduje, że mgła jak w Smoleńsku;) 50 metrów pion, na oko do 200 poziomo. On z roweru zrezygnował i bardzo dobrze, bo przy tym, co robi, trzeba mieć daleką widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że ILS nie wziął? :) U mnie widoczność też się pogarsza, ale z innego powodu. Bardziej chemicznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ktoś chyba mądry napisał, że dwa piwa to ekonomia i ergonomia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, w takim razie przyszła i Twoja kolej na szkiełka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkło mam jeszcze pełne :) A propos. Wczoraj strasznie mnie ubawiło stwierdzenie (nie komentowałem z wiadomych powodów) "To skandal, żeby kontroler lotów nie posługiwał się obowiązkowym na całym świecie, zarówno w lotnictwie wojskowym jak i cywilnym językiem angielskim!" Czyli chińscy, tudzież arabscy piloci myśliwców talkują do siebie po anglijjskomu? Lol. Maagdaalenkaa, czy jak tam. Op. Cit. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) wiecie jak sobie poczytalam topic shatyna:P:P.....to mam pytanie...mieszkacie jeszcze w Polsce czy juz w polszu?:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie wewO:P:P jezykiem obowiazujacym na calym swiecie do komunikowania sie w lotnictwie jest jezyk angielski i nic na to nie poradzisz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderz w stół hehe. Zajęcia w Boże Ciało. Domyślam się, jakie :) I odpowiedzi na to jak porozumiewają się chińscy tudzież arabscy piloci wojskowi naturalnie się nie doczekam. Beyond perception :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, ja Cię proszę. Kolejnego pokolenia "jedynie słusznych" się domagasz namawiając na wpadkę? Miej na uwadze dobro i spokój mojej Latorośli i jej potomstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk:)a ty wEwO nie nie insynuj glupot:P:P bo akurat ja bede obchodzic Boze Cialo w niedziele:):) a teraz serio pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, baw się miło. WeWo, Twoja latorośl pewnie tak łatwo nie da się skusić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innowierczyni, czy jak? Bo kalendarzowo niedziela, to już w "Polsze"... Anouk, ostatnio coraz mocniej zaczyna do mnie docierać bardzo humanitarne motto. "Peace through superior firepower" http://tnij.org/wewo1 I wizualizacja: http://tnij.org/wewo2 30mm, 3200 pocisków na sekundę. Rdzenie ze zubożonego uranu. A potem cisza i spokój. Pokój między Chrześcijany :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego. Pozwoliłem sobie uogólnić :) Chemia działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bo napiszę: there's chemistry between us:P A wracając do kaczek: To dziś świetny, bo święty, dzień kampanii. Zastanawiam się, jakie dziś będą obrazki głównych bohaterów prezydenckiego boju. Z kim się pokażą i co zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na wrodzoną skromność i wychowanie zmilknę wszelkie koniugacje chemiczne :) A co do obrazków, nawet nie chcę się domyślać. Choć naturalnie nie musi być to standard. Nie wszyscy księża są otumanieni. Aczkolwiek stanowią margines pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
Myrevin Typowe dla różowego salonu.. jak penisem wymach*je Palikot to taki folklor polityczny jak wymach*je jego przeciwnik polityczny to mamy do czynienia z niskim poziomem humoru. Smutne to trochę ale jak typowe w ogóle dla polskiej sceny politycznej. -- Ogarni się facet Komorowski to po prezydent RP Wiec to prównanie jest nie na miejscu Dziwię się, że moderatorzy tolerują takie chamskie posty Kiedy ktoś pisał Jarosław Kłamczyński czy np. pRezydent to MODERATORNIA zwracała uwagę, że tak nie wolno, ale jak opluwa się premiera RP Donalda Tuska czy po prezydenta RP Bronisława Komorowskiego MODERATORNIA milczy czyli daje ciche przyzwolenie DZIĘKI moderatorni CHAMSTWO NA TOPIKACH KWITNIE SKAD MY TO ZNAMY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, sam zacząłeś:P w spokoju napełnij więc swą menzurkę kolejną porcją chemii. Nawet nie mam siły włączyć tv, żeby znów mnie nie zaatakowali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, służę choć nie znam preferencji Twoich kubków smakowych :) Do... Skądinąd najlepsza obroną jest atak. Ale dobrze usytuowane pozycje obronne więcej zamętu potrafią wyrządzić. Czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ................
Dzisiaj podejrzewam , że Jarosław Kłamczyński będzie aktywny Ma pole do poPiSu zeby się pokazać i to w towarzystwie purpuratów To nobilituje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... Ja też myślę, że dziś będzie dla niego świetny dzień, tylko pada. Hierarachowie, tłumy i wzniosłe słowa. Wewo, białe reńskie proszę. Zimne!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×