Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca2
Skleroza, starcze wygłupy - tak wystąpienie Władysława Bartoszewskiego na spotkaniu komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego skomentował w Radiu Maryja prof. Jerzy Robert Nowak - ujawnia glosrydzyka.blox.pl dobrze ze ten pseudo profesor ma juz blizej niz dalej wiecie sami gdzie :) uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz na Skandynawię, trójka, czwórka w klasie średniej jest bardzo częsta. Trójka to "moda". A też i wiele wykształconych Norweżek ma 5:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny dziadunio cos sie ostatnio nie udziela:D:D czyzby po wystepie w lazienkach zostal odizolowany od swiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jednym słyszałam poczta pantoflową. Sensowne, mimo że dziecko polityka:) wawciu, myśl zanim zaczniesz bębnić w klawiaturę. Obrazasz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka moda?:O:O moi rodzice planowali na przyklad tylko dwojke, ale zrobilysmy rodzicom niespodzianke i sie urodzilysmy we dwie na raz:classic_cool: i sie zrobila od razu trojka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
no to podaj swoje wyrocznie czekamy. czy glupio ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraziłeś moich dziadków pisząc, że debil ma piątkę dzieci. Licz się ze słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
wzruszyla mnie twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko i tak nie znasz. Brak oczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
no tak myslalem ze nie podasz nazwisk bo przeicez po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, nic na to nie poradzę, że nie znasz statystyki. Modalna:P A napisałam to nieco przewrotnie, bo w gruncie rzeczy jest też moda na wielodzietność. W miejscu, o którym pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
nie ma perspektyw zadnych w zyciu to i pozostalo tylko bachory plodzic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu przypominam, że śp. Pani Prezydentowa też nie pracowała, a miała tylko jedno dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
a ty iftar ile masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, teraz to wiem, że żyjemy w innych światach, wawciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko napływowa, pytałem o ś.p. Krzysztofa Putrę. Nie doczekałem się odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
ty zyjesz w swiecie polityki milosci taka troche ala bajka o alicji w krainie czarow ja zyje w realnym swiecie i widze jakiego kurestwa doswiadczyl moj kraj na przelomie chocby ostatnich 5 lat to juz jest przesada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie wazne ile sie ma dzieci, wazne zeby o siebie dbac.....znam z widzenia taka rodzine z jednym dzieckiem, a matka zapuszczona jest niczym zona drogiego bronka, ale jak sie bez opamietania zre to nic dziwnego i prosze mi tylko nie pisac, ze otylosc spowodowana jest jakimis chorobami....tak, ale w bardzo malym procencie, 99 proc grubasow jest z przezarcia...czy w Oswiecimiu widzial ktos grubasa? a tam tez ludzie chorowali:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5????? a nie trzech????wawciu???? Czyli od rzadów PiS juz było to twoje k.... ;) Cześć Ka, wieje u Cie czy świeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, magdalenko, ale jak szafujesz takimi argumentami to mi odbiera apetyt na dysputę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iftar. Jak tam nad Zatoką? Ostatnio zaczytuję się o Heliodorze Laskowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot paralotni
[ialo temat walkowano by wzdluz i w poprzek przez kilka dni, a tak cisza.....i gdyby nie YT i amatorskie filmy do niego wrzucone to nikt by sie o tym nie dowiedzial...takie to sa obiektywne media w PL] Przeciez wisiało to cały dzień na głównej stronie onetu, interii, wp, tvn25, ględzili w zetve, TOK FM i oczywiście publicznej (obecnie pisowskiej) TV. Ty musiesz miec cos z glowa bo nie dostrzegasz rzeczywistości. W dodatku tak cie rajcuja wygłupy jakichś pisuarków, a przeciez to zwykłe chamstwo. Mozna by równie dobrze na spotkaniu wyborczym Kaczora podarować mu gumowa lake z sex-shopu. Śmieszyło by cię to? poziom ludzi pisu naprawde bardzo niski jest takie piłkarskie powiedzenie: gra się na ile przeciwnik pozwala......PO to poziom drugiej ligii, ale PiS do okręgówka albo drużyna podwórkowych oldboyów dlatego PO wygra każde wybory z PiSem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
no przeicez od 1 dnia kiedy PO i TUks przegrali wybory to zaczal sie ogolnokrajowy lament ...... teraz jest 150x lepiej niz bylo zapewne .... mniej kurestwa mniej afer mniej wszystkiego co zle .... tylko dziwne ze ciagle sie pierdoli o tym pisie a nie krytykuje rzadu tych nieudacznikow i dorobkiewczow naszym kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko napływowa. Jeśli jesteś standardem partii, którą popierasz, to współczuję tej partii. Widzę, że boli wytknięcie. Wiem że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
tak jak ci juz wyzej pisalem dwukrotnie ale widze ze do ciebie to mozna gadac i gadac a ty i tak swoje tak zwany taki uparty osiol odpal lepiej tvn wyrocznia twoja sie zaczela wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia. Same konkretne argumenty. Pomarańczko napływowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, wawciu, żebyś nie obrażał moich dziadków. I ciągle tego nie widzisz. Wracając do wielodzietność: PiS jako partia prawicowa, zwolenniczka prawa naturalnego, de facto chce dużej dzietności. Dziwne, że wawci i magdalence, to umkneło.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×