Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jelonekk..
tu nie może być żadnych zastrzerzeń odnośnie tematu ...czy zasługujer na władzę jeszcze niue zdarzylo się w historii Polski , żeby ktoś tak zadłużył kraj ....w tak krótkim okresie sprawowania władzy PO trzech latach rządów PO zadłużednie Pollsi wzrosło z 500 mld zł do 850 mld zł ( nie jak myślałem naiwnie ,że tylko do 700 mld ) rząd nieudaczników albo "lodziarzy " zasługuje tylko na Trybunał , a nie na jakieś dalsze zastanawianie się nad nimi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugolll Pewny jesteś , że to takie naturalne ?? Nieprzejednany wróg wszelkiego socjalu i państwowego "rozdawnictwa" popiera tego co dawałby wiele i wielu tylko nie chce powiedzieć skąd na to będzie brał !!! Jest tu coś dla mnie niezrozumiałego . Ale to polityka , sztuka manipulacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
A mi własnie marzyła by się koalica w sejmie PiS & UPR ( lub WiP) ewentualnie do tego jacys konserwatysci typu PR lub LPR. Po za tym tylko PiS obniżał podatki po 89r, wiedzą to wyborcy PiS i JKM ale nie wiedzą tego uważajacy się za liberałów wyborcy PO dlatego Mikke poparł Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:09 TYCJan 24 ---> i bardzo słusznie, że pomija osobowość Kaczyńskiego, dlatego że jest ona w tej sytuacji (widząc kto za kim stoi) kompletnie bez znaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Oczywiście ze naturalne, chociażby ze wzgledu na stanowisko wobec UE. Np wszelkie dopłaty typu pierwsza firma i kasa z UP lub UE to nic innego jak beszczelna ingerencja w gospodarke, zachwianie wolnym rynkiem i konkurencją. Jak już zostawiać pieniądze w kieszeni podatników to tylko przez obniżanie podatków jak to robił PiS, a nie przez bonusy dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugolll Ale jak chcesz to połączyć ? JKM zabrania wszelkiego rozdawnictwa , uważa je za szkodliwe i ja się tu z nim całkowicie zgadzam . JK dawałby chętnie , szczególnie jeśli przekłada się to na ilość głosów . Jak typowy prosty polityk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel 70B Ale jeśli jest to aż taki "straszny układ" to zjedzą kaczorka razem z butami . Za słaby w uszach . Pospieszalski i Staniszkis go wesprą ? Bo chyba nie KK . Biskupów szybciej przeciągną na swoją stronę niz się wszystkim wydaje . Chwila moment i będzie grał kaczorek jak mu zagrają . Ameryka juz to przerabiała ze swoimi "wielkimi" prezydentami . I nie tylko Ameryka . Jak pieniążków w kasie braknie , je się z ręki każdemu co je podstawi . Jeśli komuś marzy się prawo i sprawiedliwość , jeśli ktoś ma mrzonki , że za Kaczyńskiego byłoby inaczej to gratuluję optymizmu . Prawdopodobnie przede wszystkim ten typ człowieka będzie najbardziej uzależniał się od finansjery . Widać to było po cudownych ukłonach w stronę lewicy po pierwszej turze . Ten typ tak ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Ja właśnie nie zauważyłem rozdawnictwa za rządów PiS i JK, oni mówią tylko o sektorach niezbędnych strategicznie do sprawnego funkcjonowania państwa. To nie jest ingerencja w gospodarkę skoro np stocznie nie robią nikomu konkurencji, a np dostane unijną dotacje na firme to robie konkurencje dla istniejących już firm i trzymam się na rynku doputy dopóki mam dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to o czym JK wczoraj w debacie tak strasznie zapewniał ??? Czyżby JK zapomniał , że trzy "wielkie" ustawy PiS za czasów ich rządów były przede wszystkim korzystne dla bogatych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Wczoraj to co mówił to element kampanii wyborczej. Lepiej ocenic kandydata po dokonaniach niż po zapowiedziach, a Kaczyński był premierem więc jego ocena jest łatwiejsza niż konkurenta. Mnie wtedy przekonał mimo medialnej nagonki. Wazne, że Kaczyński nawiązuje do ustawy Wilczka i planów Giedroycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:27 TYCJan 24 ---> oczywiście może być i tak, ale chyba jednak lepszy Kaczor na prezydenckim stołku i jakaś szansa chociażby na zablokowanie rozwoju jakichś wybitnie niekorzystnych scenariuszy, niż Komorowski i wolna ręka dla ludzi stojących za PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
Wczoraj to co mówił to element kampanii wyborczej :D :D ahaaa czyli może kłamac bo to tylko kampania gratuluje smaugoll wyrozumiałosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
wielbiciel ale czy to oznacza że mozna jeszcze takiemu przyklaskiwac ???? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko u huhu ---> tak, można, a nawet zachodzi taka smutna konieczność, na coś trzeba się zdecydować. Gdyby wszyscy mówili w kampanii szczerze, kończyliby z wynikiem 2,48 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
wielbiciel -------->>>>> no cóż ... ładnie uzasadniasz to że ktoś kłamie :-) , to zagłosuj na kłamczucha , tylko skąd wiesz że nie okłamuje cię totalnie we wszystkim co mówi i tylko pcha się do władzy , jezeli ktoś bezczelnie kłamie to oznacza że nie mozna mu zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
ale rozumiem że na Jarka głosujesz i mni nie dziwi że kłamstwo ci nie przeszkadza ( Jarek ma juz dwa orzeczenia sadu , amoze trzy ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
ło matko u huhu--> Komoroskiego sobie oceń po tym co mówi i porównaj z tym jak głosuje - wtedy wyjdą ci kłamstwa! Tylko nikt nie jest tak popiepszony zeby odrazu do sądu z tym lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko u huhu ---> uzasadniam, ale nie usprawiedliwiam. Jeden i drugi jest kłamczuchem, co akurat w polityce jest normą i szału nie robi. Co do przyszłości, oczywiście nie znamy jej. Natomiast znamy mniej więcej bliższą i dalszą przeszłość obydwu panów, mniej więcej wiemy co robili, jak głosowali, co podpisywali, jak kłamali, ile nakradli itd. Na tej podstawie możemy spodziewać się co będzie w przyszłości - i tutaj Bronek wypada naprawdę bladziutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko u huhu ---> wiesz, nie wzrusza mnie ilość orzeczeń sądu tego czy tamtego kandydata (zwłaszcza, że dotyczą jakichś mało istotnych pierdół). Gdyby system wymiaru sprawiedliwości w Polsce był cokolwiek wart, Komorowski nie raz siedziałby w ciupie przez długie lata. Nie wspomne już o takich nazwiskach jak Jaruzelski, czy Kiszczak itd. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
jest filmik na youtube jak się kiszczak smieje z naszej "demokracji" i pyta ilu zbrodniarzy komunistycznych skazaliście?. Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
A tak w ogóle to gdzie sa sondaże wyborcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
" ło matko u huhu ---> wiesz, nie wzrusza mnie ilość orzeczeń sądu tego czy tamtego kandydata (zwłaszcza, że dotyczą jakichś mało istotnych pierdół). Gdyby system wymiaru sprawiedliwości w Polsce był cokolwiek wart, Komorowski nie raz siedziałby w ciupie przez długie lata. Nie wspomne już o takich nazwiskach jak Jaruzelski, czy Kiszczak itd " za co Komorowski by siedział ??????? masz jakieś twarde dowody ???? sprawa służby zdrowia to pierdoły ????? wiesz co wielbiciel ?? jesteś chyba ... głupi :-( bo piszesz jakies kompletne brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
stawiasz obok siebie Jaruzelskiego , Kiszczaka , Komorowskiego człowieku masz równo pod sufitem czy cos jest nie tak ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko u huhu = Shatyn ? :D "za co Komorowski by siedział ???????" - za milionowe przekręty na WAT, między innymi. "sprawa służby zdrowia to pierdoły ?????" - nie sprawa służby zdrowia, tylko sprawa rzekomego kłamstwa Jarka. Co do służby zdrowia, nikt zdrowy na umyśle nie podzieli zdania sądu, mając w pamięci jak to PO niegdyś na sztandarach miała prywatyzację, a dzisiaj Komorowski rakiem się z tego wycofuje. Już zapomniałeś o Sawickiej? "biznes na służbie zdrowia będzie robiony"? :o "stawiasz obok siebie Jaruzelskiego , Kiszczaka , Komorowskiego" - nie stawiam na równi, z konstrukcji zdania jasno to wynikało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
na 100% shatyn bo jak się o kryżego pytał to nie mam watpliwości ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
wielbiciel "za co Komorowski by siedział ???????" - za milionowe przekręty na WAT, między innymi. --------->>>>> >>>>>>>>>>>> chłopie ty wiesz co mówisz ????? pomawiasz teraz Komorowskiego . ale jestes tak głupi że nawet o tym nie wiesz a konstrukcje zdania popraw bo z kontekstu wynikało że ich łączysz więc pomyśl zanim napiszesz bo bredzisz wyrok sądu ci się nie podoba ???? to tez rozumiem bo Jareczka wspierasz :-( ale niestety Jarosław kłamał że bedziemy płacic po wejsciu do szpitala i myli pojęcia , jak widac ty tez jestes takim samym ignorantem ps. wszedzie widzicie shatyna :-O biedne nawiedzone oszołomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko u huhu
..... i pytałem o DOWODY ws. Komorowskiego więc może Panie wielbicielu odniesie się Pan do tej czesci mojej wypowiedzi albo zgłosi sprawe do prokuratury ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś oglądał teraz "kropę nad i " w TVN 24 ???? Ludzie ! Świat się kończy !? Jarosław Kaczyński w roli obrońcy Edwarda Gierka i tzw. "epoki Gierka". Pan Przewodniczący w ostatnich dniach jakby na zawołanie daje mi dowody , że wszystko co o nim pisałem jest prawdą , a przede wszystkim to , ze dla władzy zrobi i powie wszystko . Niedowiarkom polecam koniecznie oglądnąć . To jakiś chichot historii. Prof. Staniszkis dostanie palpitacji serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×